Majka Kasajka ...czyli nasza mała, wielka koleżanka

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
108
Posty: 5370
Rejestracja: 17 sie 2010, 15:15
Lokalizacja: Zdolny Śląsk

Majka Kasajka ...czyli nasza mała, wielka koleżanka

Post autor: 108 » 16 wrz 2018, 20:11

Obrazek

Ma dopiero 6 lat, a wkrótce czeka ją przeszczep wątroby. Mimo to uśmiech nie schodzi z jej twarzy. I za to wszyscy małą Maję kochają. Maja Włosińska z Torunia sporą część swojego krótkiego życia spędziła wśród personelu w białych kitlach. Od momentu urodzenia, czyli przez 6 lat była hospitalizowana dziesiątki razy. Czasem trzeba było tylko trochę podregulować szwankujący organizm, a czasem trzeba było go wyciągać z wielkich opałów.
Trzeba podkreślić, że sam przeszczep sfinansowany zostanie przez NFZ. Pieniądze potrzebne będą jednak na wyjazdy do Warszawy, leki, specjalistów. Przy przewlekłych chorobach, tak jak w przypadku 6-letniej Majki, są to ogromne wydatki.

Zapraszamy wszystkich do brania udziału w akcjach charytatywnych organizowanych przez nasze forum jak i pojedyncze osoby ze środowiska strzeleckiego( tato Majki jest także strzelcem i naszym serdecznym przyjacielem) . Każde wsparcie jest bezcenne. Zebrane środki trafiają na subkonto w Fundacji "Potrafię pomóc" z Wrocławia. Rodzice Majki otrzymują je jako zwrot kosztów leczenia na podstawie faktur. Faktury każdorazowo są weryfikowane przez biuro fundacji.

Obrazek

Nr. KRS:0000303590 cel szczegółowy Maja Włosińska (240-207) ...do 1% podatku na jej leczenie.

Fundacja "Potrafię pomóc" z Wrocławia 60 1140 2004 0000 3502 7501 0722 koniecznie z dopiskiem: "Maja Włosińska 240-207

Rodzice małej Majki od 2012 roku, czyli od urodzenia córki prowadzą na Facebook’u jej stronę. Opisują kolejne wizyty w szpitalach, wyniki badań, wszystko to, co usłyszą od lekarzy. Czasem to optymistyczne, a czasem nie. Piszą też o samej Majce - jej pomysłach, zainteresowaniach, ulubionych frytkach, które tak rzadko może jeść. Ważne są dla nich wszystkie słowa wsparcia i poczucie ze nie są sami . Historię Majki można znaleźć pod adresem facebook.com/majka.kasajka.9

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość