Obrazek

Wyprzedaż: TX200, Hatsan 90, Gamo PR-45 +szkło, pokrowce, kufry etc.

Spam, Archiwum Forum.
Zablokowany
Awatar użytkownika
wiatq
Posty: 99
Rejestracja: 14 maja 2016, 17:51

Wyprzedaż: TX200, Hatsan 90, Gamo PR-45 +szkło, pokrowce, kufry etc.

Post autor: wiatq »

Zakładam że każdy na tym forum wie czym jest każdy z modeli i każda z rzeczy poniżej sprzedawanych przeze mnie więc rozpisywał się co do parametrów technicznych i zachwytów nad wyglądem nie będę robił.
Jeśli kogoś to interesuję to sprzedaję nie dlatego że to szrot, albo że znudziło mi się strzelanie (to nigdy nie nastąpi raczej bo już za długo trwa). Powód jest prosty - życie. Muszę w miarę szybko pozbyć się sporej części swojej kolekcji bo kasa potrzebna na ASAP ;) Kto mnie zna wie jak wyglądają moje wiatrówki i czy są zadbane czy nie - z resztą w razie czego więcej zdjęć mogę podesłać.
A i jeśli wszystko dobrze pójdzie pewnie tych samych modeli będę szukał za kilka miesięcy więc jest szansa że może nawet - jeśli komuś się znudzi strzelanie z tego co ode mnie kupi - będę odkupował swoje wiatrówki :)
Do rzeczy:

Air Arms TX200 MK3 + Hawke Varmint 6-24x44 AO + pokrowiec

Wiatrówka jak na zdjęciach - brak rdzy i innych wgniotek czy rys. Wiatrówka przeszła po sezonie (na początku listopada) gruntowną lewatywę a więc (wymieniona została sprężyna wraz z uszczelką tłoka, prowadnica wraz z korkiem z ertalitu) a więc nadaje się do strzelania i nie wymaga żadnych dodatkowych nakładów finansowych czy nakładów pracy.
Szkło każdy zna więc również nie ma co pisać, solidne, działa, trzyma zero jak zamurowane.
Pokrowiec czysty, solidny, żadnych wyrw, zabrudzeń czy plam.
Cena 2400 pln
DSC06905.jpg
DSC06904.jpg
DSC06898.jpg

Gamo PR-45 + kolimator Hawke + Kufer

Wiatrówki przedstawiać nie trzeba więc dużo mówić nie będę - kto chce postrzelać naprawdę celnie tarczowo wie czym jest ta wiatrówka (moim zdaniem chyba obecnie jedyną wiatrówką Gamo na którą warto spojrzeć bo reszta to jakiś plasticzny syf). Działa, strzela celnie i stabilnie, kolimator w zasadzie nowy bo kupiony przed zakończonym właśnie sezonem. Po sezonie (również na początku listopada) wymienione baterie na nowe.
Cena 450 pln
DSC06928.jpg
DSC06929.jpg

Hatsan 90

Tu sprawa jest prosta - w sezonie miałem okazję kupić kilka sztuk tego modelu i w sumie wszystko się rozeszło - została jedna sztuka. Wiatrówka pudełkowa, nigdy nie strzelana (poza jednym strzałem kontrolnym celem sprawdzenia działania bebechów). Więc wiatrówka nowa i nieużywana. Proponuję jednak osobie zainteresowanej w cenie wiatrówki sklepowej przegląd zerowy wraz z podstawowymi poprawkami (mycie, czyszczenie, usuwanie nadlewek, syfów i innego badziewia po fabryce, szlif spustu, planowanie sprężyny, smarowanie etc. no i oczywiście po wszystkim przechronowanie celem sprawdzenia i potwierdzenia stabilności EK karabinka.
Na tę chwilę tak jak mówię wiatrowka jest nie tykana i nowa i wystawiona na sprzedaż w innych miejscach - jeśli tam się sprzeda pudełkowiec - to się sprzeda. Jeśli zaś znajdzie się chętny na nówkę po przeglądzie i poprawkach tu to z chęcią wezmę ją na warsztat - bo lepiej zawsze sprzedać komuś kto pracę doceni.
Cena 420 pln

Sprzęty wszystkie wiszą również w innych miejscach a więc kto pierwszy ten lepszy. Oczywiście magiczne - biere! przebija wszystko ale i krótkie rezerwacje ewentualnie wchodzą w grę. (więcej zdjęć podeślę osobom zdecydowanym jeśli będą zainteresowane.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
FWB 300S
Haenel 310
TX200HC
AA PS
PR900W
Gamo PR45
Kalkulator energii wiatrówki
Awatar użytkownika
Erni_
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 217
Rejestracja: 20 sie 2017, 18:01
Lokalizacja: Okolice Chełma

Re: Wyprzedaż: TX200, Hatsan 90, Gamo PR-45 +szkło, pokrowce, kufry etc.

Post autor: Erni_ »

Rezerwacja Gamo.
Rozmawiałem - pisałem - z wiatq`iem. Czekam na kontakt.
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Gamo PR-45 + Simmons 4x32 / Łucznik Wz 1970
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl
Awatar użytkownika
wiatq
Posty: 99
Rejestracja: 14 maja 2016, 17:51

Re: Wyprzedaż: TX200, Hatsan 90, Gamo PR-45 +szkło, pokrowce, kufry etc.

Post autor: wiatq »

No i rezerwacja dla Erni_ na Gamo do jutrzejszego późnego wieczora. Spotkamy się, pomaca, przestrzela i mam nadzieję że zanabędzie Gamonia ;)
FWB 300S
Haenel 310
TX200HC
AA PS
PR900W
Gamo PR45
Kalkulator energii wiatrówki
Awatar użytkownika
Erni_
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 217
Rejestracja: 20 sie 2017, 18:01
Lokalizacja: Okolice Chełma

Re: Wyprzedaż: TX200, Hatsan 90, Gamo PR-45 +szkło, pokrowce, kufry etc.

Post autor: Erni_ »

Dla ścisłości, i żeby nie było żadnych dziwnych skojarzeń... :zdziwko:
Pomacam Gamonia, a Emilowi przybiję piątkę :)
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Gamo PR-45 + Simmons 4x32 / Łucznik Wz 1970
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl
Awatar użytkownika
wiatq
Posty: 99
Rejestracja: 14 maja 2016, 17:51

Re: Wyprzedaż: TX200, Hatsan 90, Gamo PR-45 +szkło, pokrowce, kufry etc.

Post autor: wiatq »

Tak tak ... żeby nie było nieścisłości przybijemy sobie piątkę a potem Sylwek pomaca mojego Gamonia .... WRÓĆ! ... znowu źle zabrzmiało :D Może ja już zamilknę.

A i Hatsan 90 już sprzedany.
FWB 300S
Haenel 310
TX200HC
AA PS
PR900W
Gamo PR45
Kalkulator energii wiatrówki
Awatar użytkownika
wiatq
Posty: 99
Rejestracja: 14 maja 2016, 17:51

Re: Wyprzedaż: TX200, Hatsan 90, Gamo PR-45 +szkło, pokrowce, kufry etc.

Post autor: wiatq »

No i poszło ... z rezerwacji zrobiło się zanabycie i Gamoń już nie jest mój. A przy okazji była się okazja spotkać, pogadać i ponarzekać na tych całych szczelców wiatrowych ;)
Dzięki.
FWB 300S
Haenel 310
TX200HC
AA PS
PR900W
Gamo PR45
Kalkulator energii wiatrówki
Awatar użytkownika
Erni_
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 217
Rejestracja: 20 sie 2017, 18:01
Lokalizacja: Okolice Chełma

Re: Wyprzedaż: TX200, Hatsan 90, Gamo PR-45 +szkło, pokrowce, kufry etc.

Post autor: Erni_ »

Potwierdzam wszystko, co napisał Emil, włącznie z macaniem Emilowego Gamonia :D . A myślcie tam sobie, co chcecie :D :D :D
Warto było zrobić sobie taką przejażdżkę, choćby tylko po to, żeby móc osobiście poznać Emila.
Fajnie było móc pogadać między innymi właśnie o tych "strzelcach wiatrowych", dzięki Emil.
Przy okazji Gamoń zmienił właściciela.
Jeszcze raz Wielkie Dzięki Emilu.
LGM2 + Hawke SW 4,5-14x42
Gamo PR-45 + Simmons 4x32 / Łucznik Wz 1970
http://www.lubelskieforumstrzeleckie.pl
Awatar użytkownika
wiatq
Posty: 99
Rejestracja: 14 maja 2016, 17:51

Re: Wyprzedaż: TX200, Hatsan 90, Gamo PR-45 +szkło, pokrowce, kufry etc.

Post autor: wiatq »

Obniżka Cena 2350 pln
FWB 300S
Haenel 310
TX200HC
AA PS
PR900W
Gamo PR45
Kalkulator energii wiatrówki
Awatar użytkownika
wiatq
Posty: 99
Rejestracja: 14 maja 2016, 17:51

Re: Wyprzedaż: TX200, Hatsan 90, Gamo PR-45 +szkło, pokrowce, kufry etc.

Post autor: wiatq »

Temat do zamknięcia. Dzięki wszystkim.
FWB 300S
Haenel 310
TX200HC
AA PS
PR900W
Gamo PR45
Kalkulator energii wiatrówki
Zablokowany