Obrazek

Walther LGU - tawerniany

ODPOWIEDZ
janusz22551

Walther LGU - tawerniany

Post autor: janusz22551 »

Żeby nie mieszać w temacie FHC, więc parę słów na razie napiszę tutaj. Przede wszystkim Danielu jest ok. :up: , daję rade. Oczywiście musiałem wczoraj puścić przez lufę kilka śrucin, więc założyłem DOC-a i na strzelanko :) . Karabinek po prostu mistrzowski :!: Bardzo delikatny, wręcz przyjemny kopniaczek no i celność... Po wyzerowaniu wyszło coś takiego :D http://www.fotosik.pl/zdjecie/2ed957ff050b4a7f a te dwa odskoki, to ewidentnie moje błędy. Odległość 25m, JSB 4,53, 10 strzałów. Jak dla mnie rewelka, szczególnie że dopiero będę się z nim oswajał. Jeszcze raz koleżanki i koledzy WIELKIE DZIĘKI, za niesamowity prezęt :poklon: :cmok:
Awatar użytkownika
unkas
Posty: 342
Rejestracja: 01 sie 2011, 20:42
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: unkas »

A jak sobie radzisz z tym "nieszczęsnym bezpiecznikiem" , nie było by łatwiej jak byś go zdemontował ?
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Piotruś, powiem tak; została mi się jedna :hihi: i może troszkę inaczej podchodzę do tematu ale, każdy paluszek jest teraz dla mnie cenny :lol: . Nie spoko, wczoraj całkiem dobrze mi szło, a jak nabiorę wprawy, to będzie bardzo dobrze :D
Awatar użytkownika
unkas
Posty: 342
Rejestracja: 01 sie 2011, 20:42
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: unkas »

No to świetnie , mnie zawsze irytuje ten bezpiecznik :D
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

No petarda panie !!! Zamów sobie teraz wiadro śrutu bo trzeba będzie wypracować formę :hihi:
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

mimut pisze:No petarda panie !!! Zamów sobie teraz wiadro śrutu bo trzeba będzie wypracować formę :hihi:
W maju nie będę mieć wielu okazji do strzelania, ale czasem ucieknę na chwilkę z domu :D
Awatar użytkownika
mironTG
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2012, 20:33
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Piotrze i mnie ten bezpiecznik nerwi, właśnie dlatego pomimo smaku na TX-a nie kupiłem go. Januszku już widzę w Tobie konkurenta. POZDROWIENIA I DO ZOBACZYSKA. Kiedyś może :)
Strzelam bo lubię :D AR 50 PCP :D
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4619
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Janusz! Cieszę się że Ci sie podoba!.
Szczerze mówiąc miałem obawy co do dolnego naciągu i nawet mówiłem Mimutowi że chyba podrzucamy Ci kukułcze jajo z tym, ale potem sobie uzmysłowiłem że ja jak strzelam z leżaka z TXa to też jedna ręką obsługuję dźwignię i niebezpiecznik, więc co byś miał nie dać rady.. :hihi:
Jako że dostałem tego Waldka do rozbiórki i wysyłki, nie omieszkałem puścić go przez chrono.. 3 razy..
Trochę się fqr2wiłem bo mój TX dopiero za 3cim podejściem osiągnął coś podobnego:Waldek na chrono - KLIK i tak 3x w różnych odstępach czasowych po 10 strzałów prosto z puszki..
Mało brakło a dostałbyś mojego TXa zamiast Waldka.. :hihi:
I faktycznie.. kopniaczek mienciutki i taki fajny jakiś.. Chyba se takiego kiedyś sprawię.. :)
A Ty masz Mości Dzieju teraz ćficzyć. :cisza:
No i jeszcze jedno.
NARESZCIE ktoś wstawił fotke ze sqpieniem "w środku".. bo cała reszta się chwali że zrobili 1 grosz na 50m a jakoś magicznie nie widzą że pól metra od punktu celowania.. :PP :lol:
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6429
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

janusz22551 pisze:Po wyzerowaniu wyszło coś takiego :D http://www.fotosik.pl/zdjecie/2ed957ff050b4a7f a te dwa odskoki, to ewidentnie moje błędy.
Janusz ! Cieszę się, że cię poznałem osobiście i mogłem się przyglądać jak strzelasz, chłopie masz talent !!! :D Ja takie "skupienia" to robię raz na rok i to muszę się spiąć zdrowo i jeszcze mieć za plecami "motywację" a ty po prostu jep,jep,jep,jep,jep,jep,jep,jep, w środek. "Reszty nie trzeba" 8) .
Ps. Chyba cię Waltherek polubi :lol: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4619
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

Bo Ty masz 2 ręce coby Ci się czepały a Janusz ino jedną.. Tak po namyśle to to qrde nie fer jest chyba.. :hm:
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Hm. Może napiszę tak; Strzelając u siebie, robię to na ogół z pozycji siedzącej i tu z załadowaniem nie ma żadnego problemu. Na torze, gdzie nie ma zbytnio możliwości usiąść, może być mały problem z tym, że dźwignię naciągu muszę cofnąć udem i wtedy obracam karabinek troszkę w bok. Na torze to by było niebezpieczne więc odpada ale... Nie mam zamiaru wybierać się na zawody HFT, tylko na FHC, Chomik projekt itp. organizowane przez tawerniaków, bo poza strzelaniem chcę się dobrze bawić :hihi: . I tutaj jestem przekonany na 110%, że zawsze znajdzie się życzliwa osoba np. Qbuś :) , która załaduje mi karabinek.
Po wczorajszym, krótkim strzelaniu jestem w niebo wzięty :D a jak już mówiłem Danielowi i Kamilowi, to jest dla mnie przede wszystkim zarąbista pamiątka od Was i pozostaje u mnie na wieki wieków, amen :D
Awatar użytkownika
unkas
Posty: 342
Rejestracja: 01 sie 2011, 20:42
Lokalizacja: Kluczbork

Post autor: unkas »

Janusz uwierz mi że na każdych zawodach znajdzie się ktoś kto Ci pomoże , i na wszystkich można się dobrze bawić .
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Ale Wasze towarzystwo mi najlepiej odpowiada :D
miron żadne "kiedyś może" tylko obowiązkowo i na pewno ;)
A i Piotrek, z Twojego tx-a też byłbym zadowolony więc.... :hihi: :lol:

[ Dodano: Wto 26 Kwi, 2016 12:51 ]
Jeszcze jedna rzecz o której muszę wspomnieć http://www.fotosik.pl/zdjecie/eba47f6a4234c5e6 Na FHC nie wykorzystałem, brałem śrut z kieszeni ale wczoraj już tak i świetna sprawa. Piotruś dzięki! teraz będę mniej gubił śrutu :D
Awatar użytkownika
mironTG
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2012, 20:33
Lokalizacja: Zebrzydowice

FHC

Post autor: mironTG »

Janusz dawaj adres na PW doślę Tobie takiego cusia coby się nie nudziło dziurkowanie papieru. PIETRUCHA Ty wreszcie odepnij się od tego środka :PP , tarcze zapłacone całe. O masz środek, zapewne znowu skrytykujesz że nie całkiem środek. :lol: 50m stojąca podparta JSB 4,52, pow x 12.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Strzelam bo lubię :D AR 50 PCP :D
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

mironTG, :D Takie skupienie to ja bym chciał robić na 41m :hm:
ODPOWIEDZ