Obrazek

Walther LGU - tawerniany

ODPOWIEDZ
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Zack pisze:Janusz mimo że osobiście się nie znamy to :piwo: Paweł mi dali rodzice na chrzcie.
Dam Ci radę - goń młodego od kompa i zaciągaj na treningi. Lepiej mu to zrobi.
A swoją drogą to Ci zazdroszczę - sam bym z chęcią zabrał juniora żeby go nauczyć strzelać.
Pawełku :piwo: :D Mody i tak ma ograniczony dostęp do gier ;) Wolno mu, tylko w dni wolne od szkoły i to jeszcze z ograniczonym czasem :) .
A to moja najstarsza pociecha i jej pierwszy kontakt z wiatrówką :D http://www.fotosik.pl/zdjecie/c02cff72286a3010 Miała problem z wagą karabinka, więc użyła mojej podpórki. Po kilku strzałach, spiner na 22m zaczęła trafiać za każdym razem :hm: . Potem ustawiłem jej kamyszek taki 15/15mm na 25m i... :wooo: , trafiony za pierwszym razem :D .
Coś mi się zdaje, że na następnym FHC będziemy mieć kolejną zawodniczkę :!: :D
Awatar użytkownika
limak000
Posty: 226
Rejestracja: 21 cze 2015, 21:16

Post autor: limak000 »

Janusz, w Łabiszynie widzimy się z synem i nową zawodniczką :D Będzie strzelanko w fajnej, zdolnej ekipie.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Januszku ! Zwróć uwagę, aby karabinek opierać o ten pastorał zawsze w tym samym miejscu kolby, nie o dźwignię naciągu tylko o drewno, ma to duże znaczenie. Przyklej sobie po bokach kolby jakieś plastry czy kawałki taśmy malarskiej, żebyś miał wyznaczone miejsce, zobaczysz, że skupienie i celność będą bardziej powtarzalne 8) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

janusz22551 pisze:...A to moja najstarsza pociecha i jej pierwszy kontakt z wiatrówką :D http://www.fotosik.pl/zdjecie/c02cff72286a3010 ...
Janusz, ja pierdziele, ale miałeś fajna wiatrówkę :zdziwko: :D
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

limak000 pisze:Janusz, w Łabiszynie widzimy się z synem i nową zawodniczką :D Będzie strzelanko w fajnej, zdolnej ekipie.
Będziemy w trójkę :D
Qbuś, wiem, wiem, to tak raczej do zdjęcia :lol:
mimut :D , wiatrówka też fajna ;)
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

A fotków trochę naróbcie :D .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Qbuś pisze:A fotków trochę naróbcie :D .
Jasna sprawa, tylko że dopiero w czerwcu ;(
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

janusz22551 pisze:mimut :D , wiatrówka też fajna ;)
szkoda że juz nie Twoja :hihi: Mam nadzieje, że starej nie zezłomowałeś. Bo inaczej będziesz się chyba tylko przyglądał jak młodzież szczela :hihi:
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

No to jeszcze młody http://www.fotosik.pl/zdjecie/b628a9946ff6902b Tarczki zbytnio go nie lubią, tak jak mnie, ale z siedzącej bombiczki 12g na 35 i 41m często padają. Dziś go troszkę pomęczyłem ze stojącej i klęczącej :hihi: . Niech się szkoli na FHC ;)
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

:lol: :lol: :lol: :lol: No to jednak będziesz się tylko przyglądał. Chyba ze poprosisz młodzież, to może Ci udostępni jakiś sprzęt :hihi:
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

mimut pisze::lol: :lol: :lol: :lol: No to jednak będziesz się tylko przyglądał. Chyba ze poprosisz młodzież, to może Ci udostępni jakiś sprzęt :hihi:
Nie no :!: Chyba dadzą mi postrzelać ;( :hm: :hihi: .
Ciekawe jak tam "władcy pustyni"? Czyżby jeszcze grilowali :D
Awatar użytkownika
misioooo
Posty: 216
Rejestracja: 21 sie 2012, 7:31

Post autor: misioooo »

Grillowanie po godzinie 18 się skończyło :)
Było mega, ludzi tyle, że się nie mieściliśmy... Kilku musiało na torze siedzieć jako ruchome cele. Grill niemal na miarę FHC w Witoszycach :)
Awatar użytkownika
diacon-fox
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 789
Rejestracja: 23 lip 2012, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: diacon-fox »

misioooo pisze:Grillowanie po godzinie 18 się skończyło :)
Było mega, ludzi tyle, że się nie mieściliśmy... Kilku musiało na torze siedzieć jako ruchome cele. Grill niemal na miarę FHC w Witoszycach :)
Fakt...ludzi było sporo, pogoda też dopisała chociażżżżżżżżżż, był no taki jeden co to mu strzelanie wybitnie nie szło, ale spowodowane to było szeregiem czynników zewnętrznych na jakie biedaczyna nie miał wpływu, szczególnie te wiry powietrzne które miotały śrutem jak szatan :lol:
Pro Sport + SWFA SS 10x42
S400 + Vortex Diamonback Tactical 4-16x44
Feinwerkbau 600
Beeman P17 + "kulminator"
M4 Full Metal kaliber 6mm
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

To mieliście fajnie ;)
Przemek, wynikami się nie przejmuj :D . W takim towarzystwie, wyniki schodzą na daleki plan :hihi:
Awatar użytkownika
diacon-fox
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 789
Rejestracja: 23 lip 2012, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: diacon-fox »

janusz22551 pisze: Przemek, wynikami się nie przejmuj :D . W takim towarzystwie, wyniki schodzą na daleki plan :hihi:
Janusz...to nie ja byłem tym co mu śrut wiry wciągały :PP jednakże zgadzam się z Tobą w zupełności, że w takim towarzystwie to wyniki schodzą na dalszy plan :)
Pro Sport + SWFA SS 10x42
S400 + Vortex Diamonback Tactical 4-16x44
Feinwerkbau 600
Beeman P17 + "kulminator"
M4 Full Metal kaliber 6mm
ODPOWIEDZ