Obrazek

FWB 300 Junior.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

FWB 300 Junior.

Post autor: stworek5 »

Kilka zdjęć karabinka Feinwerkbau FWB 300 w wersji Junior. Karabinek bardzo ergonomiczny w zasadzie dla małego strzelca choć i dorosły da sobie radę, ogólnie bardzo poręczny. Cykl strzały szybki, system anty odrzutowy działa rewelacyjnie, strzał jest w ogóle nie odczuwalny przez strzelca, działa nieco inaczej niż ten który zastosowano w Dianie54 ponieważ po strzale system sam powraca do poprzedniego położenia. Praca mechanizmów - bajka, wszystko działa bardzo precyzyjnie, żadnych zgrzytów oprócz dźwięków które wydaje grzechotka. Jak jest celny mam nadzieje przekonać się wtedy gdy kupię jakąś małą lunetkę, akurat takiej nie mamy na stanie a strzelanie z dioptera jakoś nie urzekło mnie. A więc:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Adik
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 540
Rejestracja: 24 mar 2010, 11:05
Lokalizacja: Jeżowe(podkarpackie)

Post autor: Adik »

Z dioptera można zrobić bardzo dobre skupienie, mam kilka tarczek na 25 m i wydaje mi się że są całkiem całkiem.
Pytanie odnośnie osady, bardzo ładnej zresztą, czy była olejowana ??
Walther LG210 Plus + BE4200
TX200 MK3 + Vortex
FWB P70 FT + Weaver RV9
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

strzelanie z dioptera to bardziej test strzelca, podpórka+optyka daje pewniejszy obraz skuteczności wiatrówki. Osada jest lakierowana i chyba odnawiana choć ma już kulka rys i wgniotków. Na dniach dotrze do mnie olejowana w rozmiarze "dla dorosłych" ;)
AA TX200 HC
ODPOWIEDZ