Obrazek

QB 79 ZESTAW

Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

slipknoter, Ogarnij trochę temat, bo cieniutko u Ciebie ;) ;)
slipknoter pisze:Najwyżej jakąś pompkę kupisz :lol: i będziesz ładował butle powietrzem :lol: a nie co2.
Mam już drugą QB, w tym pierwsza była przerobiona na pcp, lecz w inny sposób niż podaje przedmówca 8) . Niema to wiele wspólnego z B3, liderami etc.

Choć jest 10x tańsza od Falcona, nie strzela wcale 10x gorzej. Z wykonaniem nie jest tak jakby się chciało ale i cena nie ta.
MaciekB
Posty: 80
Rejestracja: 17 lut 2010, 21:29
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: MaciekB »

Ja osobiście bardzo polecam sprzedawce, dla mnie był bardzo uczciwy i miałem z nim świetny kontakt. ;)
Hatsan 95 QT+tuning od Alchemika+PP 3-12x42 AO
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Jeśli chcesz kupić QB 79 to proponuję kupić AR2079 u tego samego handlowca.
http://allegro.pl/item1066059414_wiatro ... 2_88g.html
Ten karabinek po mimo , że ma praktycznie ten sam system to różni się nieco szczegółami jest side lever , według mnie lepsze rozwiązanie od zamka czterotaktowego , spust jest w pełni regulowany i nie należy do twardych. Na koniec już nie szczegół to osada , może nie ma wyglądu , ale jest bardzo ergonomiczna.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
jubik
Posty: 9
Rejestracja: 31 maja 2010, 9:58

Post autor: jubik »

wszystko ładnie pięknie :) tylko jest jeden mały szkopuł na który nikt nie zwrócił uwagi - jestem leworęczny i z tego co widze to AR2079 nie bardzo jest na to przygotowany ;)
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

jubik pisze:wszystko ładnie pięknie :) tylko jest jeden mały szkopuł na który nikt nie zwrócił uwagi - jestem leworęczny i z tego co widze to AR2079 nie bardzo jest na to przygotowany ;)
A niby skąd mamy to wiedzieć , zwrócić uwagę :D
AR ma osadę profilowaną więc faktycznie trzeba dobierać na stronę , zapytaj może są lewe osady , jak nie ma to odpuść AR-a.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
jubik
Posty: 9
Rejestracja: 31 maja 2010, 9:58

Ucywilizowanie QB79

Post autor: jubik »

Witam wszystkich. Mam pytanko. Zbieram się i zbieram się do kupna QB79 ale jakoś narazie nie mogę (a to czasu nie mam a to znowu funduszy brak). W każdym razie jeśli już zakupiłbym taki egzemplarz czy znacie jakiegoś specjalistę od poprawy osiągów czy też poprawności wykonania? Z góry dzięki za odpowiedź.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Awatar użytkownika
Pamuła
Posty: 386
Rejestracja: 21 lut 2010, 10:08
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Pamuła »

Szukaj kolegi deep13 to prawdziwy guru od QB i wszelkich przeróbek dmuchawek na CO2
Ja skorzystałem z kilku jego patentów i jestem bardzo zadowolony.
QB-79+Gamo 6-24X50 AOE
Deerhunter 0.45 (Luśnia)
Myśl miesiąca:
Głupota wymaga strzelby i szpadla
ODPOWIEDZ