Obrazek

QB 88 i podobne

Zippo
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:42
Lokalizacja: Racibórz

QB 88 i podobne

Post autor: Zippo »

Witam.
Co myślicie o tym sprzęcie jako czyms na przeczekanie?Bo nówke można dopaść za niecałe 200 zeta na wyprze
dży.Do bawienia sie przy niej by sie nadawała.
http://kolba.pl/wiatrowka-industry-bran ... p-726.html

Albo ta http://kolba.pl/wiatrowka-industry-bran ... p-994.html

Co o nich sądzicie?
"Jesteśmy śmiertelni nie dlatego,że umrzemy,lecz dlatego,że zaczęliśmy żyć" K.W. Aleksandrowicz
krystian85
Posty: 371
Rejestracja: 21 sty 2007, 10:57
Lokalizacja: tuszyn

Post autor: krystian85 »

Nie , nie i JESZCZE RAZ NIE !!! :cisza:

na all.... można kupić harego w tej cenie , a nawet taniej !

Jesli ne zalezy ci na śmocy to polecam jakieś staroinki typu - łucznik, iż , haenel , dianka , slavia


k.
"Świat jest mały, ale należy do wielkich"
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Nie wiem czy koledzy się ze mną zgodzą ale "15-tka" to klasyczny, łamany chińczyk, choć się tak nie błyszczy jak Narkomanie ;). 88 - za cenę z Kolba.pl - średnio. Za bliskie temu pieniądze można mieć QB79 a to już po małej przeróbce PCP. Ale z tą promocją co jest na alledrogo po 199 zł, warta uwagi. Zawsze boczny naciąg to jakiś bajerek, a i drewienko ma całkiem "niechiński" design. Do zabawy w dłubanie - IMO w sam raz.
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Zippo
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:42
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Zippo »

No i chyba go zamówie siobie.Już jestem 60% na tak.W sklepie swoje kosztuje.Razi mnie w sumie tylko ten pomarańczowu bobek z dołu,ale to pikuś,wypiłowałoby sie nowy. :)

[ Dodano: Wto 08 Kwi, 2008 20:41 ]
krystian85 pisze:Nie , nie i JESZCZE RAZ NIE !!! :cisza:

na all.... można kupić harego w tej cenie , a nawet taniej !

Jesli ne zalezy ci na śmocy to polecam jakieś staroinki typu - łucznik, iż , haenel , dianka , slavia


k.

Jeśli bym tak coś znalazł to by dobrze było,poszukam.Wolałbym harego,ale nie umiałem w tej cenie znaleźć.
"Jesteśmy śmiertelni nie dlatego,że umrzemy,lecz dlatego,że zaczęliśmy żyć" K.W. Aleksandrowicz
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

http://www.allegro.pl/item340421815_wia ... zedaz.html

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Aukcja 1 dzień tylko ale jeszcze taniej i NÓWKA nie śmigana w ZESTAWIE !!
Gość chyba oszalał, albo jakaś podpucha ??
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Zippo
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:42
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Zippo »

Możliwe.Ja narazie oglądam jakieś starsze zabawki ala łucznik itp.Może coś znajdu :D

[ Dodano: Wto 08 Kwi, 2008 20:50 ]
http://allegro.pl/item338105891_wiatrow ... warto.html Co o tym sądzicie?Jaka to ma szmoc?Bedzie z 8 J czy bieda?
"Jesteśmy śmiertelni nie dlatego,że umrzemy,lecz dlatego,że zaczęliśmy żyć" K.W. Aleksandrowicz
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Na nowej sprężynce, wg opinii ludziuff z branży powinien i coś koło 10J "bryknąć" :)
No i piękny kawałek historii za niewielką cenę :). Gdyby tylko nie to pęknięcie drewienka... bo otarcia to pryszcz...
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Zippo
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:42
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Zippo »

Chyba go zalicytuje :D Trudno,ma historie za sobą.Będzie sie z czym bawić :D
"Jesteśmy śmiertelni nie dlatego,że umrzemy,lecz dlatego,że zaczęliśmy żyć" K.W. Aleksandrowicz
rifleman

Post autor: rifleman »

Drewienko może da sie jakoś podkleić i wzmocnić :hm:
Albo wystrugać nowe :D
Tak czy siak trzeba dać nową oksydę i bebeszki wyglancować ;) :lol:
Zippo
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:42
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Zippo »

Też tak myśle :D
"Jesteśmy śmiertelni nie dlatego,że umrzemy,lecz dlatego,że zaczęliśmy żyć" K.W. Aleksandrowicz
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Ja sobie ostrzę zęby, bo kierownik z pracy ma Łucznika jakiegoś na strychu. Ma mi przywieźć do pracy, pokazać (już dwa tygodnie wiezie ;P). Ale może uda się go wycyganić za jakieś dobre pieniążki - trzeba wspierać polską myśl techniczną !! :)
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
Zippo
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:42
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Zippo »

No chyba go kupie.W końcu dobre bo polskie :D

[ Dodano: Wto 08 Kwi, 2008 21:16 ]
I zalicytowałem :D
"Jesteśmy śmiertelni nie dlatego,że umrzemy,lecz dlatego,że zaczęliśmy żyć" K.W. Aleksandrowicz
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Powiem tyle ,niecierpliwość jest złym doradcą. Nie kupuj chinki to karabinki albo dla nie "oświeconych" wiatrowiczów albo dla znudzonych szukających drobnej przygody za małą kasę. Natomiast co do reliktów to najlepiej kupić coś zachowane w dobrym stanie lub już odświeżone. Taki wykopek wymaga sporo nakładu pracy i niejednokrotnie wcale nie takiego małego wkładu finansowego ,to sprzęt raczej dla pasjonatów niż faktycznie do strzelania.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Zippo
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:42
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Zippo »

Ale mój tata ma sentyment do tej wiatrówki więc kase sie znajdzie :D .A pozatym jak już uzbieram na swój wymarzony,to tego sie da łatwiej sprzedać niż chinke.A pozaty ja lubie sie w takie rzeczy bawić.Wiem ile jest pracy,odnawialiśmy kiedyś SHl z 51 roku która od powodzi w 97 stała kilka lat nie ruszana,mam cierpliwość.To nie to samo ale też odnawianie ;)
"Jesteśmy śmiertelni nie dlatego,że umrzemy,lecz dlatego,że zaczęliśmy żyć" K.W. Aleksandrowicz
Awatar użytkownika
Luciush
Posty: 1188
Rejestracja: 11 sie 2006, 20:13
Lokalizacja: Miasto aspołeczne

Post autor: Luciush »

Koval pisze:Witam.
Powiem tyle ,niecierpliwość jest złym doradcą. Nie kupuj chinki to karabinki albo dla nie "oświeconych" wiatrowiczów albo dla znudzonych szukających drobnej przygody za małą kasę.(...)
Robert
Więc tak - zasadniczo masz rację, jednak spotkałem w zeszłym tygodniu na strzelnicy gościa, naprawdę trudno mu zarzucić "nieoświecenie", bo miał ze sobą cały samochód sprzętu i wiatróweczki zrobione (przez siebie) tak że mogłem tylko zielenieć z zazdrości :D. Posiadał on mianowicie też QB79 a więc chinkę pełną gębą, że tak rzeknę, tyle że z podłączonym kartuszem i zrobioną na PCP. I mimo że miał ze sobą prócz tego Walthera PCP i ze dwa Hatsany, pykał z upodobaniem właśnie z tejże chinki. Fakt że większość zdecydowana produktów flagowanych przez Industry Brand to złom jakich mało, ale niektóre z ich sprzętów naprawdę mogą działać! I mogą być warte uwagi właśnie choćby ze względów z jakich doradziłem Zippo. Nie twierdzę że jest to sprzęt wyczynowy, czy choćby niższej klasy średniej, ale można go traktować jako tymczasówkę żeby człowiek nie zwiędł z nudów, szczególnie jeśli jest oferowany za niewygórowaną do swej klasy cenę.
No i powtarzanie że jeśli coś jest z Chin to z automatu jest "be", pachnie mi lekkim szowinizmem "marki". Podobnie zachowuje się Miłek, który jako "podwiatrówki" wrzuca do jednego worka z "mejdinczajna" także Hatsany...
AA S400 Classic + BE 3200 10x40
Było: H90, QB78 i trochę szkiełek.
ODPOWIEDZ