Obrazek

QB 88 i podobne

maximus
Posty: 114
Rejestracja: 29 wrz 2007, 15:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

No i bardzo dobrze :) . A co do tego linka co podałem to wiadomo że 4.5 byłby lepszy ale jak tego uda się wyrwać za jakieś rozsądne pieniądze to czemu nie. Narazie kosztuje 1 zł śledz to. myślęże jak byś wyrwał za 150 to powinieneś się cieszyć a na 5,5 nie ma takiego wielkiego zbytu więc jest szansa. teraz CZEKAJ!!!
BSA Lonestar + BSA Platinum 8-32x44
Zippo
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:42
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Zippo »

Szczerze to wolałbym 4,5.Głównie przez to,że śrut jest tańszy :/ Ale poobserwuje ;)
Jeśli ktoś ma jakieś oferty,niekoniecznie harego to walcie śmiało.
"Jesteśmy śmiertelni nie dlatego,że umrzemy,lecz dlatego,że zaczęliśmy żyć" K.W. Aleksandrowicz
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Ten karabinek z uchwytem pistoletowym to jest hatsan :!: dokładnie model 45. Nie polecam dość badziewnie wygląda i na dodatek jest to wersja z krótkim cylindrem. Dla jasności 33 ,35 ,45 nie są oznaczane jako SH czyli short bo występują tylko z krótkim cylindrem.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Zippo
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:42
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Zippo »

Przeglądnąlem całe alledrogo i doszłem do wniosku,że jak wymienią mi moje P-8 to go opchne,ze 180 może za niego zgarne.Wystawiłem jescze jeden aparat na aukcji,jak wszystko by dobrze poszło to bede miał jakieś 800 stówek,a za to już bedzie co kupić.
Lepiej poczekam,dozbieram i kupie coś porządnego.To chyba będzie najlepsze rozwiązanie.
"Jesteśmy śmiertelni nie dlatego,że umrzemy,lecz dlatego,że zaczęliśmy żyć" K.W. Aleksandrowicz
maximus
Posty: 114
Rejestracja: 29 wrz 2007, 15:47
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Napewno niezłe
BSA Lonestar + BSA Platinum 8-32x44
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6431
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Zippo pisze:Lepiej poczekam,dozbieram i kupie coś porządnego.To chyba będzie najlepsze rozwiązanie.
Tak,tak,to bardzo rozsądna decyzja (ja "zbieram" na PCP :hihi: )
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Zippo
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2008, 13:42
Lokalizacja: Racibórz

Post autor: Zippo »

Qbuś pisze:
Zippo pisze:Lepiej poczekam,dozbieram i kupie coś porządnego.To chyba będzie najlepsze rozwiązanie.
Tak,tak,to bardzo rozsądna decyzja (ja "zbieram" na PCP :hihi: )
A ja na HW 95 w wersi dla leworęcznych :D Jak dobrze pójdzie,to nazbieram na niego w jakieś poł roku ;)

[ Dodano: Czw 17 Kwi, 2008 21:40 ]
http://www.allegro.pl/item348680564_wia ... n_55s.html
A co z tym?Niekoniecznie zależy mi na drewienku i podobaja mi sie te krale w polimerku.Są coś warte?
"Jesteśmy śmiertelni nie dlatego,że umrzemy,lecz dlatego,że zaczęliśmy żyć" K.W. Aleksandrowicz
ODPOWIEDZ