Obrazek

Wymiana dzwigni naciągu.

ODPOWIEDZ
jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Wymiana dzwigni naciągu.

Post autor: jamba »

Witajcie,myśle sobie,żeby zmienić oryginalną dzwignie na ciągu na inną.Karabinek przeszedł zewnętrzny tuning i przypomina teraz karabinek TRG-41-42.Dzwignia-kulka jest za mała i błyszczy sie jak psu.....Mam pytanie ,czy można w jakiś czrodziejski sposób sciągnąć ten kawałek metalu?Zauważyłem ,że jest łączony -tuleja w tuleje.Może ktoś wie,jak to zrobić? Dzięki z góry :D
Yupikayey...Motherfruck.. ROZBROJONY :(
KAT
Posty: 1147
Rejestracja: 03 maja 2008, 17:23

Post autor: KAT »

WOJCIECHU-nie myśl tylko zapodaj jakie foty flakona to znajdzie się tuner odpowiedni.
Na marginesie-miałem owczarka niemieckiego przez 14 lat i wcale toto mu się nie błyszczało :D
Awatar użytkownika
MAGcam
Posty: 5
Rejestracja: 21 mar 2009, 12:23
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: MAGcam »

Od siebie zaproponuję to:-).....dawno temu pracowałem w galwanizerni...taki mały epizod) i ludzie przychodzili z różnymi częściami kiedy im świeciły bądź nie....żeby zmatowić polecam oksydowanie...koszt na przysłowiową flachę jeśli to nie wystarczy w podobnych firmach mają komory proszkowo-termiczne , można dodatkowo maznąć na czarno efekt taki jakby metal był sam w sobie koloru czarnego...taka farba się nie ściera...zdemontuj i możesz popróbować...pozdrawiam
jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: jamba »

Dzięki chłopaki,ale nie chodzi mi o zmiane koloru dzwigni ,bo to sobie jakoś poczernie,tylko o zdemontowanie tej małej błyszczącej,poskudnej i zimnej kulki :lol: Krzyśku nie posiadam w tej chwili aparatu,ale myślę ,że Igor przedstawił to na swoich rozbieranych zdjęciach Flacona,może tam się dopatrzysz i zechcesz wyrazić swoją opinie!!! :hm: Nadmieniam ,że zabrałem się za produkcje końcówki dzwigni z Duraluminium , jawnie zgapionej z Italiańskich sztucerków Beretty.Bardzo misię podobają i już :D
Yupikayey...Motherfruck.. ROZBROJONY :(
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

Witam. Nie rozbierałem ale widze tam tylko dwie śrubki. Jedna z tyłu a druga widoczna po odciągnięciu rygla do tyłu. Jeśli rygiel bezpośrednio nie naciąga zbijaka - powinien wyjść ;).
jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: jamba »

Cześć Mariusz :) Dzwignie wyciągałem już pare razy, ale zwróć uwagę,że kulka i kawałek wygiętej rurki ok 30 mm ,jest nasadzone na prosty kawałek ,który jest częscią dzwigni.Chodzi mi jak zdjąć ten 30mm wygięty kawałek z kulką na końcu ;( Może ten element jest wklejony ,bo za cholere nie chce się odkręcić, boje się ,żeby czegoś nie złamać ,ąlbo zepsuć!!!Najprośćiej byłoby odciąć kulkę ,nagwintować :WAJCHE:i nakręcić nową gałkę przeładowania.Jednak bardzo inwazyjna to metoda i chciałbym jej uniknąć :D Pozdrawiam Wojtek Zdesperowany :maruda:
Yupikayey...Motherfruck.. ROZBROJONY :(
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

Nie chce się odkręcić bo to jeden element, tyle że dalsza jego część jest przetoczona na mniejszą średnicę ;)
jamba
Posty: 578
Rejestracja: 04 lip 2008, 10:23
Lokalizacja: Kraków / Wrocław

Post autor: jamba »

Wszystko jasne :lol: a ja doszukiwałem się tam połączenia ;( Muszę się zgłosić do okulisty.Biore brzeszczot i do roboty :D Dzięki chłopaki za cierpliwość!!!!!!!!Pozdrawiam
Yupikayey...Motherfruck.. ROZBROJONY :(
ODPOWIEDZ