Obrazek

Angielska ,,błyskawica"

janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Więc to nie taki diabeł straszny jak go miron TG opisał :D :smiech:
Awatar użytkownika
mironTG
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2012, 20:33
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Nakopie Wam do zadku :) Główne nie to właśnie tylko serwis, ja nie gracam w bebeszkach. Jak ktoś kupi w polimerku to z chęcią oddam drewienko w zamian o ile system jest taki sam, tz. osada za osada. Mam HW w polimerku i cała z tego uciecha. Miałem zakusy na customa ale mi przeszło. BSA TO FAJNIE WYGLĄDAJĄCY I BARDZO SKŁADNY KARABINEK NA DODATEK CELNY.....................ZADOWOLENI ????? :D
Strzelam bo lubię :D AR 50 PCP :D
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

;) :D
Muzyk
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2016, 22:53

Post autor: Muzyk »

Miesiąc temu kupiłem Lightninga XL GRT, w drewnie i zakochałem się w nim. Nic z czym mialem wcześniej styczność nie było tak fantastyczne w strzelaniu. Celność, poręczność, kultura pracy... Mistrzostwo... Jednak po miesiącu (około dwie paczki exacta) pojawił się luz na lufie (lewo - prawo). O dziwo, celność nadal jest bezbłędna. Niestety, pojawił się niesmak no i chyba rozwód z BSA... 😡
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Tam zaraz rozwód :hm: Dokręć śrubę albo dodaj bardzo cienką podkładkę i będzie ok. ;)
Awatar użytkownika
zaskoor
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 600
Rejestracja: 11 cze 2014, 17:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zaskoor »

jak radzili na Iwebie.. reklamuj, póki nowy, odesłać do tunerów zawsze zdarzysz :)) \
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

zaskoor pisze:jak radzili na Iwebie.. reklamuj, póki nowy, odesłać do tunerów zawsze zdarzysz :)) \
No patrzcie, zaraz do fabryki chce odsyłać :hihi: Skoro ja z takimi drobiazgami sobie radzę, to już chyba każdy sobie poradzi :lol:
Awatar użytkownika
zaskoor
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 600
Rejestracja: 11 cze 2014, 17:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zaskoor »

Janusz, tu nie chodzi o umiejętność naprawy pierdółki :) tylko o zasadę że jak sie kupuje nowy sprzęt a on ledwie po miesiącu zaczyna dziwnie i niepokojąco się zachowywać to lepiej zareklamować niż naprawiać na własną rękę. Też miałem BSA Lightning XL GRT SE... przez 13 dni.... po wizycie na pustyni i pomiarach na chrono Qbusia wyszło.. w serii 10 strzałów w okolicach 13J... miały miejsce dwa niewypały... 7J i 8J.... bo tego nazwać inaczej nie można. nie po to wydałem 1.6k za karabinek żeby się zaraz po zakupie bawić w serwisy. Wiem wiem, po fabryce trzeba rozkonserwować (to minimum) ale jednak w tej cenie spodziewam się troszke lepszej powtarzalności, Karabin wrócił do Malarii jako zwrot zakupu przez internet :)

[ Dodano: Sro 17 Sie, 2016 15:26 ]
swoją droga bardzo chętnie odkupie błyskawice w plastiku najlepiej :)) będzie w sam raz dla żony :)
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Maciek, takie różnice w prędkości to spoko, też bym odesłał ale tu kolega napisał "Celność, poręczność, kultura pracy... Mistrzostwo...", więc po co odsyłać. Wystarczy tylko dokręcić śrubkę o 1/4 obrotu i dalej cieszyć się strzelaniem :)
Awatar użytkownika
zaskoor
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 600
Rejestracja: 11 cze 2014, 17:36
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: zaskoor »

niby tak, tylko że tam nie ma śróbki, tylko bolec ... :> tak przynajmniej na iwebie pisali. ze swojej nie pamiętam

[ Dodano: Sro 17 Sie, 2016 18:17 ]
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?f=12&t=146970
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

A no widzisz ;) Teraz dopiero przeczytałem bo z reguły na iwebie to tylko giełdę czytam :hihi: No i chyba faktycznie, masz rację :hm:
Muzyk
Posty: 5
Rejestracja: 22 cze 2016, 22:53

Post autor: Muzyk »

janusz22551 pisze:A no widzisz ;) Teraz dopiero przeczytałem bo z reguły na iwebie to tylko giełdę czytam :hihi: No i chyba faktycznie, masz rację :hm:
Dokładnie... Jest tam bolec i na nim wyraźny luz. Bez problemu można go przesuwać palcem lewo - prawo. Gdyby nie osada, która trzyma go po bokach można by go bez problemu wyjąć. Dziwne, że pomimo to nadal jest celna... Ale chyba do czasu...
Awatar użytkownika
mironTG
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2012, 20:33
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Ryglowanie lufy w tym angielskim ustrojstwie jest chyba najmocniejsze jakie widziałem, u mnie nie było ani mikrona luzu.
Strzelam bo lubię :D AR 50 PCP :D
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Muzyk, Czemu do czasu? Mirek wspomniał o ryglu. Nie wiem ja to wygląda w BSA, ale np. w Webleyu mogę mieć lekki luz na kostce przy złamanej lufie, ale po zamknięciu nawet nie drgnie. Jeśli w BSA jest to zrobione podobnie, to nie masz się czym przejmować ;)
Awatar użytkownika
mironTG
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2012, 20:33
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Jak pisałem zatrzaśnięta lufa ani drgnie, do złamania jej trzeba sporo siły.
Strzelam bo lubię :D AR 50 PCP :D
ODPOWIEDZ