Obrazek

Heanel 303 - parę pytań.

Mateusz
Posty: 8
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mateusz »

No to mam zdjęcia, nie spodziewajcie sie super stanu sporo przeleżała w piwnicy i sadząc po stanie szczerbinki kiedy ja dostałem musiała leżeć pod czymś.

ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

No to by było na tyle.

Co do rozebrania jej... Nie mam pojęcia jak to zrobić a zepsuć to bym jej nie chciał. Jakieś poradniki są?
Awatar użytkownika
Kilan
Posty: 1321
Rejestracja: 22 mar 2008, 10:15
Lokalizacja: Rypin

Post autor: Kilan »

Ej no naprawdę nie jest źle - nawet ok tylko czyść go PKB coby ruda mocniej go nie brała. Naprawdę bardzo ładna osada (chodzi o kształt) a poprawić go to trochę papieru, oleju lub lakieru i cierpliwości (tej mi akurat brak ale co tam).
Mi naprawdę bardzo się podoba ten karabinek - a stan - spodziewałem się gorszego widoku. Jeśli jest celny (tj. jak dla mnie na 15m da rade wyciąć kółko 15mm z otwartych w 10 strzałach) to bym z nim nic nie robił i zostawił jak jest (tylko przegląd, smarowanie i ew. naprawa uszkodzeń). A pod optykę zakup choćby i hatsana i grzeb w nim ile dusza zapragnie.
Pozdro
Kandar CP1, Beeman PCA, umarex fusion, fwb300s uni, tx200mk3
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Z tego co widać na zdjęciach stan wcale nie jest taki zły.
Zaopatrz się w odrdzewiacz Wurth Rost Off lub Rost Off Plus wymyj nim system i zakonserwuj olejem czy smarem. Wymień uszczelki lufy i tłoka , w razie konieczności sprężynę i ciesz się strzelaniem ten karabinek jest dużo bardziej wdzięczny niż surowy Hatsan z pudełka. Może sporo słabszy niż on ,ale bardziej miodny.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Mateusz
Posty: 8
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:32
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mateusz »

Karabinek zakonserwuje to na bank ale, chce też pobawić sie na większe odległości czyli potrzebna optyka :) a jako że Haenel nie przewiduje takiej opcji już kombinuje jak tu zakupić Hatsana 55.
Haenel 303 (zabytek) :)
ODPOWIEDZ