Obrazek

bmk 50

ODPOWIEDZ
witek11
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwie 2011, 15:03
Lokalizacja: Przemyśl

bmk 50

Post autor: witek11 »

Kupiłem jw. za oszałamiającą kwotę ok . 400 zł jako uszkodzoną. Mam farta bo niedaleko mieszka Deep 13 , który zajął się felernym sprzęciorem. Facet ma głowę pełną super pomysłów . Podłubał , pogrzebał, coś tam dorobił i jest . Za niecałe 1000 jest pcp z którego na ok. 70 m(długość działki) powtarzanie trafiam. Nie mam ambicji zawodniczych i wiatrówkę używam czysto rekreacyjnie na działce. Myślę, że nie trzeba wydawać kilku tys. Pln, żeby idealnie trafić .
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Jest to jeden z tych karabinków za którego posiadanie i chwalenie go na jednym forum wrzucają w czeluście z wrzącą lawą :hihi:

Daj jakieś zdjęcia, tarcze :)
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Majecha76
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 849
Rejestracja: 16 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Grajdoł/Żikago

Post autor: Majecha76 »

tomaschek30 pisze:Jest to jeden z tych karabinków za którego posiadanie i chwalenie go na jednym forum wrzucają w czeluście z wrzącą lawą :hihi:
Dobre :D
FEG
TX200 HC Alchemik + mDOT
Walther Dominator + Big Nikko
witek11
Posty: 4
Rejestracja: 01 kwie 2011, 15:03
Lokalizacja: Przemyśl

bmk-50

Post autor: witek11 »

O rany ! Poczułem się taki malutki ! Jest mi naprawdę wstyd , że nie jestem właścicielem jakiejś innej , jedynie słusznej marki . :lol: Miałem już Hatsana 90 zrobionego przez Dominika, miałem Qb 78 po Mikim a teraz mam bmk-ę naprawioną przez Deep 13. Każdy z tych karabinków dawał mi sporo radości . Wiem, że ten model ma tragiczną opinię i całkiem słusznie . Po wyjęciu z pudełka można go tylko powiesić na ścianie. Nie jest też szczytem moich marzeń , gdyż prawdopodobnie niedługo dołączy do niego Daystate X2 ( jak tylko dobre finansowe bogi i zwrot z Pitu pozwolą ).
Chciałem jedynie powiedzieć , że nawet z tak kiepskiego karabinka da się zrobić coś , trzeba tylko mieć zaplecze i wiedzę.
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

witaj witku
Nie przejmuj się marudzeniem :lol:
Ja sam mam BMK51 tyle że jeszcze nie mam czasu się za nią zabrać bo też została kupiona za ogromną :hihi: kwotę jako uszkodzona.
Karabinek jest naprawdę fajny i jako pierwsze PCP jest super do nauki ;) rozbierania.
Bo jak coś sknocisz to nie będziesz sobie pluł w brodę że sprzęt za kilka tysi spiep...yłeś.
Przyjemności ze strzelania życzę.
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
ODPOWIEDZ