Obrazek

Diana 35

Awatar użytkownika
robroj0
Posty: 408
Rejestracja: 22 sty 2008, 23:28
Lokalizacja: Wadowice G k.Mielca

Diana 35

Post autor: robroj0 »

Mam pytanie,czy Diana 35 ma czokowaną lufkę?
BMK-40(lufka LW)tuning by Alchemik+DOC na BKL-u
Awatar użytkownika
indian
Posty: 336
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: indian »

Witam.Byłem posiadaczem Dianki 35,oczywiście nie moge tego stwierdzić na oko i w żaden domowy sposób ale kiedy miałem ten sprzet to ogarneła mnie mania pozyskania wszelkich informacji na temat ww. i z tego co udało mi sie doszperać to raczej z całą pewnością nie ma czokowanej lufy :/ niestety.Ale sprzet jest naprawdę miodzio,poprostu śweitna pukawka.
Old Indian Never Die
Awatar użytkownika
robroj0
Posty: 408
Rejestracja: 22 sty 2008, 23:28
Lokalizacja: Wadowice G k.Mielca

Post autor: robroj0 »

Dzięki Marcin. :)
BMK-40(lufka LW)tuning by Alchemik+DOC na BKL-u
Awatar użytkownika
indian
Posty: 336
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: indian »

Bardzo proszę :)
Old Indian Never Die
Awatar użytkownika
lightmun
Posty: 499
Rejestracja: 16 lut 2009, 2:26
Lokalizacja: Syców/Wrocław

Post autor: lightmun »

Odgrzewam kotleta. Właśnie dziś stałem się posiadaczem tej Dianki. Czy naprawdę nic więcej poza informacjami z postów powyżej o niej nie wiadomo? Googlowałem (a nie wiem czy umiem) i nie znalazłem wiele. Jakieś schematy, testy, skupienia i tym podobne... może ktoś dysponuje? :bobas:
Falcon Priaire 25 Cs

www.mosin.pl
jedenhuk.cba.pl
Awatar użytkownika
Starszy_Pan
Posty: 755
Rejestracja: 27 maja 2008, 18:23
Lokalizacja: Warszawa Śródmieście
Kontakt:

Post autor: Starszy_Pan »

OT:
Gratulacje :)
Sharp 1210+Barska 3-12x40 AO, Iż61 CPR* + CCCP, Gamo Compact, Walther CP99 GL :(
Awatar użytkownika
irak
Posty: 1590
Rejestracja: 16 kwie 2007, 9:26
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: irak »

http://airrifle.tumke.nl/
http://www.co2air.de/wbb2/lexi-984-DIANA-35.html

Karabinka gratuluję ;). Strzelaj i zobaczysz co wylezie, testami się zbytnio nie przejmuj. Karabinek pewno solidny jak to Diany.

O schemat http://airrifle.tumke.nl/Diana35/Original35.gif
Rozbrojony :), teraz IPSC Action Air. Lecę w kulki :P
Awatar użytkownika
lightmun
Posty: 499
Rejestracja: 16 lut 2009, 2:26
Lokalizacja: Syców/Wrocław

Post autor: lightmun »

Dzięki Irku... Przyda się tym bardziej że element 300605 sprawia mi okropny kłopot i stoję w miejscu a karabin udupiony... nawet nie mam za bardzo tego gdzie robić...

[ Dodano: Sro 26 Sie, 2009 11:14 ]
No i poszedł! Z samego rana problemy lepiej się rozwiązuje. Jednak teraz to już wiem jedno. Nie dam rady złożyć tej diany w warunkach domowych... Hogan też odmówił pomocy, z resztą nie dziwię się mu. Może miałby kto chwilę i pogrzebał ze mną przy tych klamotach?

[ Dodano: Wto 01 Wrz, 2009 13:35 ]
Po sprawie:) Diana strzela aż miło:)
Falcon Priaire 25 Cs

www.mosin.pl
jedenhuk.cba.pl
Awatar użytkownika
s_slawek
Posty: 84
Rejestracja: 18 gru 2008, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: s_slawek »

Witam,
Panowie w dniu wczorajszym do mojej kolekcji, wiatrołapek dokupiłem Dianke 35 oto link http://allegro.pl/show_item.php?item=1533565670. Mam pytanie do Was, jako do fachowców w tej dziedzinie. Czy to, aby nie chińczyk? teraz to i tak po temacie bo kupiłema, ale tak sobie myśle ze już nie robia tego modelu i mam nadzieje że to orginał.

Pozdrawiam

[ Dodano: Pią 08 Kwi, 2011 07:27 ]
wiem strona w archiwum, sorki no i co, czekam spokojnie na dostawę że to orginał

[ Dodano: Pią 08 Kwi, 2011 09:23 ]
Koledzy, jak dodać zdjęcie. NIe umiem :hihi: A chciałem się pchwalić gablotka jaka wykonałem na swoje karabinki. Moze kogoś zainteresuje jak tanim kosztem można wykonać gablotę na kilka sztuk karabinków i kilka pistoletów.
sławek
Awatar użytkownika
Zet
Posty: 592
Rejestracja: 28 lip 2010, 12:50
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Zet »

@lightmun z którego roku Twoja Dianka?

Ja myślałem że zwariuje jak ją składałem ;D
Sprężyna miała ogromne napięcie wstępne :/. Ledwo ale daliśmy radę we dwię osoby. Muszę wykonać ściskacze.

Mój karabinek jest z 1970 roku, a mimo to sprężynka jak nowa, pięknie splanowana, skórzana uszczelka tłoka w stanis bardzo dobrym, części ideał.

Niestety oksydę trzeba nową. Strzela miodnie, moja ma coś ze 12-13J. Tak podejrzewam ale nie jestem pewien bo nie mam chrono. Jak chcesz mogę postrzelać do jakichś tarczek ;)
AA ProSport w orzeszku 8)
Awatar użytkownika
s_slawek
Posty: 84
Rejestracja: 18 gru 2008, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: s_slawek »

Rafał nie wiem który to rok, ponieważ jeszcze nie dotarła do mnie. Wczoraj kupiłem na allegro. W swojej kolekcji ma juz HW 97 i trochę króciaków, ale jak zobaczyłem ta diankę to mówię, musze ja mieć. Mało jest o niej na ww, jeszcze grzebie szukam, jak z gratami.
Na zdjęciach wygląda super, nie będę jej odrazu rozbierał jak odbiorę, muszę z nią trochę pochodzić :D . i pozbierać więcej informacji na forach.
Pozdrawiam
sławek
Awatar użytkownika
Zet
Posty: 592
Rejestracja: 28 lip 2010, 12:50
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Zet »

Oby Ci się trafiła perełka ;)

Ja swoją dostałem od dziadka. Większość życia przeleżała w piwnicy :D

Drewienko do renowacji, oksyda też, reszta bajka. Chodzi pięknie. Odrzut znikomy ;)

Bardzo przyjemna wiatrówka. Wykonanie perfekcyjne!
Szkoda że teraz tak nie robią :(
AA ProSport w orzeszku 8)
Awatar użytkownika
s_slawek
Posty: 84
Rejestracja: 18 gru 2008, 18:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: s_slawek »

Też mam taką nadzieje, Rafał dam zna jak odbiorę
Pozdro
sławek
Awatar użytkownika
lightmun
Posty: 499
Rejestracja: 16 lut 2009, 2:26
Lokalizacja: Syców/Wrocław

Post autor: lightmun »

Ja już na dobrą sprawę nie pamiętam ale wydaje mi się że rocznikowo stała jakoś na przełomie 87-88 roku, nie wiem, nie mam jej już więc... więc żałuję, że ją sprzedałem.

Dobra żarty się skończyły, skoro mamy wśród nas właścicieli trzydziestek piątek to wydaje mi się że czas na jakieś tarczki kiedy już okiełznają sprzęt. Pamiętam dobrze a Qbuś potwierdzi, że na 15 czy 20 metrów poza odskokami z winy strzelca diana robi 10 groszy z otwartych.
Falcon Priaire 25 Cs

www.mosin.pl
jedenhuk.cba.pl
Awatar użytkownika
Zet
Posty: 592
Rejestracja: 28 lip 2010, 12:50
Lokalizacja: Sanok

Post autor: Zet »

Moge tarczki zrobić. Tylko wyzdrowieje i niech pogoda sie polepszy bo piździ u nas ciągle.

Mam lunete ołówek :cisza: ale sprawuje się dobrze :PP
Dianka bez przeróbek.
Zrobie test na 15, 20 i może 30m ;)
AA ProSport w orzeszku 8)
ODPOWIEDZ