Obrazek

Slavia 634

Awatar użytkownika
Let It Be
Posty: 437
Rejestracja: 22 sty 2009, 17:05
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Let It Be »

slavek_t pisze:Absolutnie nie rób osłony PET z puszki po piwie. Mi się porwała i kawałki jej latały w tłoku, dobrze, że się nie dostały do cylindra.
Co ty pitolisz takie farmazony u mnie z puszki siedzi cały czas(od roku) i nic się nie dzieje.Tylko trzeba zrobić dokładnie Peta ,żeby blaszka aluminiowa nie zachodziła jedna na drugą.Tu musi być zegarmistrzowska dokładność.A może robiłeś z puszki po przeterminowanym piwie,wtedy są właśnie takie efekty :D I jeszcze jedno:puszka powinna być gładka bez żadnych wytłoczeń. :cisza:
Tygrys plus Slavka 634 z Delta Optical Classic
Awatar użytkownika
slavek_t
Posty: 67
Rejestracja: 22 cze 2009, 20:43

Post autor: slavek_t »

U mnie też siedziała... do czasu aż rozebrałem i zobaczyłem jej strzępy.
Uważam, że nie warto ryzykować porysowania cylindra i uszkodzenia uszczelki tłoka skoro okładka ze skoroszytu też wchodzi
Rozbrojony
LocutusBorg
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2010, 13:37
Lokalizacja: Radom

Post autor: LocutusBorg »

Jeżeli mogę zasugerować, jako w sumie nowy nabywca Slavii (od początku sierpnia):
W cekaucie jak kupujesz, to dostajesz karabinek przeczyszczony, przesmarowany, powymieniane, co winno być wymienione (np. prowadnica). Po wyjęciu z pudełka nie robiłem w niej już nic - bo nie musiałem, Zero diesela. Kontakt tel. ze sklepem na najwyższym poziomie, jak o coś spytasz, to miło wyjaśnią.

Jako osoba kupująca miałem wiedzę zerową o wiatrówkach - dlatego ich oferta była dla mnie wręcz idealna :) Sam bałbym się na początku rozebrać wiatrówkę i zabierać się za kompletny tuning :)
Slavia 634 + PP 6x40
Awatar użytkownika
Let It Be
Posty: 437
Rejestracja: 22 sty 2009, 17:05
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Let It Be »

Obyś miał rację że wszystko co powinno być zrobione to sklep zrobił(osobiście nie wierzę w to)tylko nie zapominajmy gdzie żyjemy,czyli w Polsce. :) ;)
Tygrys plus Slavka 634 z Delta Optical Classic
Awatar użytkownika
AndrzejK
Posty: 68
Rejestracja: 09 lip 2006, 14:43
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Post autor: AndrzejK »

Co do Kurierexa i Slavii z Cekausa naprawdę trudno mieć zastrzeżenia :!: a mówię to przecież jako jakby nie patrzeć konkurencja .

Pozdrawiam
Andrzej Kliszewski
Ergo - trafić
Grupa Strzelecka Dziki Zachód
ODPOWIEDZ