Obrazek

Tłumik do S634 - tak czy nie ?

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Muzior
Posty: 32
Rejestracja: 03 paź 2008, 15:11
Lokalizacja: Zgierz

Tłumik do S634 - tak czy nie ?

Post autor: Muzior »

W niedługim czasie będę wysyłał Slavke do Hogana. Już w sumie wszystko obgadane no ale cały czas się zastanawiam czy przypadkiem nie dokupić opcji ze skróceniem lufki i założeniem porządnego tłumika :) Strzelam głównie na dystansach od 30 do 60m więc lupa być musi. Moja siedzi na średnim montażu i żeby móc postrzelać trzeba demontować muszkę. Bez muszki jakoś tak dziwnie wygląda :lol: Nie wiem na ile Waldkowy tłumik spełnia swoje tłumiące zadanie. To że super wygląda to wiem :) W obecnej chwili Slavka dosyć głośno strzela, no ale nigdy nie była poprawiana w niej fabryka. Jakie macie doświadczenia z Waldkowymi tłumikami na sprężynach ? orientuje się ktoś ile taka przyjemność w tej chwili kosztuje ? Nie chcę na razie mu głowy zawracać bo mamy omówioną tylko wersję "cywilizacji", no ale jak mnie przekonacie to jeszcze pociułam grosza do świnki :lol:
Były:HW97k, Crosman Quest 1000, Slavia 634+Nikko Stirling 4x40AOE, Hatsan 90 + Stock 3x9x40 i wiele innych
Jest: Hatsan Striker Edge Vortex .177 + Bushnel Sportsman 4-12x40 AO, Snowpeak SP500 :D
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

Mam tłumik Waldka na Hatsanie. Wg. mnie spełnia funkcję idealnie.
U mnie słychać tylko brzęczenie systemu.
Co prawda nie Waldemar mi zakładał tłumik.
Osobiście uważam że u mnie skrócenie lufy, koronowanie i założenie tłumika poprawiło skupienie.
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
Awatar użytkownika
Muzior
Posty: 32
Rejestracja: 03 paź 2008, 15:11
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Muzior »

No i to jest pozytywna wiadomość. Dzięki! i czekam na następne opinie ;)
Były:HW97k, Crosman Quest 1000, Slavia 634+Nikko Stirling 4x40AOE, Hatsan 90 + Stock 3x9x40 i wiele innych
Jest: Hatsan Striker Edge Vortex .177 + Bushnel Sportsman 4-12x40 AO, Snowpeak SP500 :D
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Posty: 340
Rejestracja: 01 lip 2009, 9:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hiszpan63 »

Uciułaj na spokojnie również na tłumik . Wszystkiego nie wyciszysz , ale Waldkowe tłumiki działają i jak wiesz sam , również poprawiają ciut urodę . Kwestia poprawy celności poprzez ucinkę , to efekt placebo :!: ... jak się nie nauczysz strzelać ze sprężyny , to krótka lufka i tłumik Ci w tym nie pomoże .
Jak Pan Bóg dali to i z kija wypali...
Mpp HP-01 "Gnom"
Awatar użytkownika
Muzior
Posty: 32
Rejestracja: 03 paź 2008, 15:11
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Muzior »

Hiszpan63 pisze:Kwestia poprawy celności poprzez ucinkę , to efekt placebo :!: ... jak się nie nauczysz strzelać ze sprężyny , to krótka lufka i tłumik Ci w tym nie pomoże .
Racja Przemku! wiesz...ja już strzelam 37 lat z przerwami i wciąż się uczę :hihi:
Były:HW97k, Crosman Quest 1000, Slavia 634+Nikko Stirling 4x40AOE, Hatsan 90 + Stock 3x9x40 i wiele innych
Jest: Hatsan Striker Edge Vortex .177 + Bushnel Sportsman 4-12x40 AO, Snowpeak SP500 :D
Awatar użytkownika
mazgier
Posty: 6
Rejestracja: 09 lut 2013, 14:58
Lokalizacja: Pyrlandia

Post autor: mazgier »

Ja mam tłumik Mr. Hogana na Kruszynce. Działa jak powinien i uważam, że warto było za niego dopłacić. Pamiętaj tylko, że w przypadku sprężynówki, sam jako strzelec zbyt dużej zmiany nie zauważysz. Policzek/kość jarzmowa przytulone do baki i przewodnictwo kostne robi swoje. System będziesz słyszał choćbyś sobie nawet uszy zatkał.
ODPOWIEDZ