Obrazek

Crosman copperhead

Testy zestawów wiatrówkowych. Opinie, funkcjonalność, skupienia. Najlepiej poparte zdjęciami.
ODPOWIEDZ
morios
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2016, 10:31

Crosman copperhead

Post autor: morios »

Siemka. Dzisiaj troszeczke postrzelalem i mam do was pytanko. Z racji ze jestem początkujacy i strzelam od 2 tygodni (wczesniej strzelalem jedynie z karbitu :D). Wrzucam tarczke z dziesieciu strzałow na dystansie 25 m. Powiedzcie czy bedzie cos ze mnie i jak spisuje sie karabinek jedyne co w nim zmieniłem to trójstopniowy dystans skróciłem o jeden stopien i przesmarowalem smarem molibdenowym chce jeszcze wnim pogrzebac ale narazie jestem na etapie szukania pasujacych czesci. Z tego co zauwazylem to nie jest popularny karabinek przez chwile załowałem ze nie kupilem hatsana 90 ale jakos tak polubiałem crosmanka. Dodam ze strzelane z muszki z podparcia na krzesle wiec profeski brak :D Rzućcie okiem i napiszcie co myslicie.
Zapomnialem dodac ze srucina to JSB exact 13,43gr
Obrazek Obrazek
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

:D Cześć ! Szału nie ma, ale źle też nie jest, ja bym zmniejszył dystans do 15 metrów, bo z otwartych słabo widać na 25 i minimalne błędy są większe 8) .
morios pisze:Zapomnialem dodac ze srucina to JSB exact 13,43gr


Się zdecyduj, bo w innym poście napisałeś:
wybrałem crosmana copperheada 4.5mm
Jak ty ten śrut wpychasz :hihi: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
morios
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2016, 10:31

Post autor: morios »

Qbuś pisze::D Cześć ! Szału nie ma, ale źle też nie jest, ja bym zmniejszył dystans do 15 metrów, bo z otwartych słabo widać na 25 i minimalne błędy są większe 8) .
morios pisze:Zapomnialem dodac ze srucina to JSB exact 13,43gr


Się zdecyduj, bo w innym poście napisałeś:
wybrałem crosmana copperheada 4.5mm
Jak ty ten śrut wpychasz :hihi: .
Nie bardzo rozumiem :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Ja miałem na myśli ten LINK
Nie wiedziałem, że ty takim bardzo ciężkim strzelasz, popsujesz sobie karabinek.
Kupuj zwykły exact diabolo a wynik na tarczy się poprawi i "kopniak" zmniejszy 8) .
Obrazek
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
h2o
Posty: 2
Rejestracja: 12 cze 2016, 21:36
Lokalizacja: WSST

Post autor: h2o »

Tu nasz na początek https://docs.google.com/file/d/0BwiH9lN ... ef=2&pli=1 ;-)

A tak poważnie to zacznij 10-15 i nie staraj się trafić w 10, bo to błąd. Strzelaj na skupienie, czyli zawsze tak samo. Rób sobie serie po 5 i oceniaj tarczę.
WSST | HW30S+Nikko | HW45 BlackStar
morios
Posty: 4
Rejestracja: 01 cze 2016, 10:31

Post autor: morios »

Idąc do sklepu chcialem kupic wlasnie ten zwykły exact jednak jako ze jestem początkujacym to w domu zorientowanym sie dopiero ze to jakies inne, ciezsze. Ale myslalem ze mozna takimi strzelac, dzieki za rade.
ODPOWIEDZ