Obrazek

Pomiar mocy HATSAN 95

Testy zestawów wiatrówkowych. Opinie, funkcjonalność, skupienia. Najlepiej poparte zdjęciami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
michals35
Posty: 47
Rejestracja: 06 lut 2014, 19:06
Lokalizacja: Lipsko

Pomiar mocy HATSAN 95

Post autor: michals35 »

Jaką moc powinien mieć H95 po zamontowaniu zestawu od alchemika? ja zainstalowałem aplikację CHRONO CONNECT MOBILE na telefonie i pokazuje prędkość początkową 140-150 m/s i 6-7 juli zaznaczam że w tej aplikacji ustawiłem wszystko tak jak na filmach na YT. Na filmach YT ta aplikacja pokazywała prędkość zbliżoną do chrono. Czy lożystał ktoś z takiej aplikacji? można ją ściągnąć ze sklepu PLAY za darmo.https://www.youtube.com/watch?v=QJI2s-imjCU
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

:lol: .. Testowałem ten programik i.. udało sie go usunąć bez problemów :)
No.. wiesz co, to już lepiej zrób sobie chrono domowym sposobem z metrowej deski, 2 bramek z folii spożywczej i kabla podłączonego do kompa - jak będę miał wenę to zrobię takie coś i mały tutek zamieszczę..

A nie lepiej Ci podskoczyć do kogoś kto ma chrono i sprawdzić?
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
muszrooms
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2016, 13:53
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: muszrooms »

jakby ktoś potrzebował to ja mam chrono
apka też niczego sobie hehe testowałem ostatnio i nie jest źle
Skurcz
Posty: 5
Rejestracja: 31 mar 2016, 6:01

Post autor: Skurcz »

Śledze ten temat a tu koniec? Ciekawi mnie jak skończy się ta historia.
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Skurcz pisze:Śledze ten temat a tu koniec? Ciekawi mnie jak skończy się ta historia.


Że ta aplikacja coś tam pokazuje, ale na pewno nie prawidłowe pomiary ;) .I jak Piotrek napisał "Testowałem ten programik i.. udało sie go usunąć bez problemów" - to najlepsza funkcja tego programu :hihi: Też go miałem i... zmarnujesz tylko swój czas i zdrowie :D .
ODPOWIEDZ