Obrazek

Wyniki strzelań do 25 m

Testy zestawów wiatrówkowych. Opinie, funkcjonalność, skupienia. Najlepiej poparte zdjęciami.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

A "krawat" to ja mam ci założyć, czy sam się domyślisz :hihi: . NO !
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2013, 19:23 przez Qbuś, łącznie zmieniany 1 raz.
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
gquest
Posty: 196
Rejestracja: 20 lis 2010, 15:57
Lokalizacja: Borzęta

Post autor: gquest »

No i dobrze ;) moich tarczek i tak nikt nie skomentował co dopiero analizował ;) :lol:
A tak poważnie to: Jak to się k*** mogło stać ? :zdziwko:
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

gquest pisze: moich tarczek i tak nikt nie skomentował co dopiero analizował
To dawaj jeszcze raz tak na dobry początek .
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Przynajmniej widać że "mod" (celowo z małej litery :PP ) nie śpi i nie udaje, że coś udaje :) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
sopel1916
Posty: 86
Rejestracja: 25 sie 2013, 13:14
Lokalizacja: STalowa wola

Post autor: sopel1916 »

jutro jak nie będzie wiało i padało wrzucę jakaś tarcze z 25 metra na zerowaniu :)

[ Dodano: Nie 22 Wrz, 2013 11:17 ]
Pierwsza tarcza w nowym temacie :) Strzelanie bez rewelacji ale trzeba pierwszą tarczkę dodać.
Odległość 25 m Śrut Tomitex 4,5 grzybek molet

http://www.sendspace.pl/file/pic/d8bcbc ... 372ae/view

Może mi ktoś powiedzieć co nie tak w moim strzelaniu? Czy luneta jest niewyzerowana czy zrywam strzały? Strzelałem w pozycji siedzącej z oparciem, niby pozycja stabilna ale i tak krzyż mi latał we wszystkie strony :(
Hatsan 90 + DOC 3-9x40
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

Prosisz to masz . Rada Nr. 1 zacznij od 10 m i 15 m , jak na tym dystansie zrobisz otwór o rozmiarze jeden grosz to zacznij strzelać 25 m .
A to ze zdjęcia to zbiór przypadkowych trafień . Wiem , że bolesne stwierdzenie ale prawdziwe .
Grupa "Beaver"
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Najpierw to KLIKNIJ

Widać , że nie panujesz jeszcze nad karabinkiem, ale trenuj , czytaj dużo porad i stosuj je, a będzie tylko lepiej :) .

Ps. Śrut "molet" nie należy do "celnych", w ogóle skąd ty te śruty "wykopujesz" :?:
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
sopel1916
Posty: 86
Rejestracja: 25 sie 2013, 13:14
Lokalizacja: STalowa wola

Post autor: sopel1916 »

yamrt pisze:Prosisz to masz . Rada Nr. 1 zacznij od 10 m i 15 m , jak na tym dystansie zrobisz otwór o rozmiarze jeden grosz to zacznij strzelać 25 m .
A to ze zdjęcia to zbiór przypadkowych trafień . Wiem , że bolesne stwierdzenie ale prawdziwe .
wiem ze przypadkowe trafienia, nie boje się krytyki wiec zrobię tak jak radzisz, 10 metry :) tylko mam jeden problem a mianowicie na 10 metrach mój DOC słabo ostrzy;/ próbowałem ustawiać zero na 10 metrze jak ustawiłem to strzelając do puszki na około 30 metrze strasznie pudłowałem, więc poradzono mi żeby ustawić zero na 25 i właśnie próbowałem tylko przez te nierówne strzały nie wiem czy to zero jest ustawione.

Qbuś te śruty polecił mi Pan w sklepie, ze niby te molet są lepsze niż zwykły grzybek. W najbliższym czasie zamówię sobie 2 pudełeczka KTK grzybek plus 2 crosmana pointed, hmmm a z tarczowych tańszych ktk może być czy coś innego sobie zamówić? tak wiem zaraz każdy napisze o śrutach Exat no ale one koszuja 30 zl;/ a to sporo
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

10 strzałów, 10 metrów, 10 groszy :)

Post autor: Qbuś »

Żeby temat ruszył trochę, zrobiłem tarczę :maruda: (nie lubię do papieru)
Postawa siedząca FT, plecy oparte o ścianę, 10 metrów , 10 strzałów, karabinek Prosporciak, luneta Weaver 10x, śrut Exact 4.50. W domu, po dużej kawie :) (nuda :hihi: ) Starałem się jak cholera, ale nie wyszło ładnie (mało okrągła dziurka ;( )
Obrazek

No to se teraz "używajcie" :PP .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

:hm: No, skupienie nawet takie w miarę.. ale następnym razem celuj w 10 raczej.. :hihi:
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Oko
Posty: 836
Rejestracja: 09 lis 2010, 12:14
Lokalizacja: Bytom

Odp;Wyniki strzelań do 25 m

Post autor: Oko »

Qubuś, :zdziwko: rzuć ćpanie i picie kawy i nie rób tego po stosunku :!: :faza:
Jeśli nie wiesz jak się zachować, to zachowuj się
przyzwoicie.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Mamutowicz pisze:ale następnym razem celuj w 10 raczej..
Celowałem ! Ale widać "Oko" już nie takie , jak kiedyś :hihi: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
sopel1916
Posty: 86
Rejestracja: 25 sie 2013, 13:14
Lokalizacja: STalowa wola

Post autor: sopel1916 »

Qubuś ładne strzelanie, też bym tak kiedyś chciał w jeden punkt 10 strzałów oddać :)
Hatsan 90 + DOC 3-9x40
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

sopel1916 pisze:w jeden punkt 10 strzałów oddać
Też bym chciał :) Zauważ, że ta dziura jest spora ok. 3 śruty w pionie i poziomie, na 10 metrów powinno być lepiej. Kiedyś pewnie były tutaj takie porządne skupienia, ale Daniel wywalił ! :PP .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Przecież wiesz, że zrobiłem to celowo, żebyś mógł się "odkuć", za twoje ftrafiania (których już nie ma), teraz ja jestem miszczu ! :king:

Ps. W dychę nie umiem tak ftrafić, zawsze coś odskoczy :aniolek: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
ODPOWIEDZ