Obrazek

Wyniki strzelań do 25 m

Testy zestawów wiatrówkowych. Opinie, funkcjonalność, skupienia. Najlepiej poparte zdjęciami.
ODPOWIEDZ
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

http://www.fotosik.pl/zdjecie/ff85e4627227a514
25m, JSB 4,5 14 strzałów i.... zachwytu ni ma :maruda: ;( :hm:
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

nie dramatyzowałbym zbytnio :hm:
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

mimut pisze:nie dramatyzowałbym zbytnio :hm:
Na 25m :!: . Tylko płakać :/ :hihi:
Awatar użytkownika
mironTG
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2012, 20:33
Lokalizacja: Zebrzydowice

Post autor: mironTG »

Mariusz, nie mam zamiaru nikogo budować ani gnębić. Na 25 metrów to jednak siewnik. Januszku więcej spokoju i dasz radę.
Strzelam bo lubię :D AR 50 PCP :D
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

mironTG pisze:Mariusz, nie mam zamiaru nikogo budować ani gnębić. Na 25 metrów to jednak siewnik. Januszku więcej spokoju i dasz radę.
.
Coś mi za bardzo wali tłok w dno cylindra i przez to wierzga.
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

uściślijmy, z jakiej pozycji strzelałeś ?
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

Siedząca z podpórką, czyli na stoliku zwinięty kocyk.
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

jakieś 2 lata temu udało mi się wystrzelać ze stojaka podpartego, z mamutowego tx-a grupę 5 strzałów wielkości 1zl. I to był jedyny raz w mojej karierze. Nigdy więcej pomimo prób mi się nie udało. Jak rozumiem Ty chciałbyś taka sama grupę, tyle ze 14 strzałów ?
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

:D Mariusz nie w tym rzecz. Wystrzelałem dziś jakieś 700 śrucin i uwierz mi że, to jedyna tarczka z takim skupieniem. Niestety ostatnio robię tylko gorsze ;) .
To moje rekordy :hihi: http://www.fotosik.pl/zdjecie/3f6b0a0dd676a76d

http://www.fotosik.pl/zdjecie/a82edae72f2b8aba i chciałbym choć czasem troszkę się do nich zbliżyć :) .
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6432
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Za dużo strzałów do jednej tarczy, strzelaj max 4-5 i rób przerwę na wymianę tarczy,a w ogóle zacznij od strzelania w kropkę na czystej kartce. Ja od tarczy "głupieję", dostaję zeza i oczopląsu :faza: I wyniki miał bym podobne :/ , bo przestaję kontrolować ręce, skupiając się na utrzymaniu krzyża w środeczku. Z otwartych idzie mi lepiej, bo nie widzę dobrze tarczy :lol: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
mironTG
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 422
Rejestracja: 13 gru 2012, 20:33
Lokalizacja: Zebrzydowice

Ooooo

Post autor: mironTG »

Qbuś ja nie jestem snajperem ale takie cusie na 25m to norma, stojak podparty. Kiedyś już pisałem że takie cuda udaje mi się i na 50 zrobić, nie jest to w 100% powtarzalne ale możliwe. Tu przestrzelanie zera na 25m. Niestety lupka uszkodzona i po ptokach, już postrzelałem.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Strzelam bo lubię :D AR 50 PCP :D
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

Janusz, na FHC miron weźmie hw, przełożysz lupkę i sam sprawdzisz czy to wina karabinka czy Twoja ;)
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4621
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Post autor: Mamutowicz »

janusz22551 pisze::D Mariusz nie w tym rzecz. Wystrzelałem dziś jakieś 700 śrucin i uwierz mi że, [...]
Nie wiem coście się tak uparli strzelać z lunetą do tarczy przeznaczonej do otwartych..
Kartka, kropka zdobiona długopisem czy flamastrem i grupka na 100% zrobi się ciaśniejsza.
półtorej paczki . :hm: Może się przetrenowałeś?
Poza tym jak się za bardzo chce, to gorzej wychodzi.. Ja jak nie mogę jakiejś figurki trafić, to odpuszczam po paru strzałach bo potem to już tylko powtarzam błędy i podnoszę sobie ciśnienie, ale trafianie niestety się nie poprawia..
A poza tym, to jak dla mnie najgorsze figurki to te łatwe.. :sciana:
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
Awatar użytkownika
Spirit
Posty: 378
Rejestracja: 08 lut 2013, 18:15
Lokalizacja: Kurpie

Post autor: Spirit »

Przeczyść lufę.
AT44-10S cal.22 + PP 4-12x50 AO
janusz22551

Post autor: janusz22551 »

http://www.fotosik.pl/zdjecie/084366032b9ad5db :maruda:
Ale może faktycznie przesadzam. Z reguły mogę się urwać tylko w soboty, no i jak się już dorwę..... Boli później cały bark :hihi: Ustawiam też kapsuły po co2, do 25m na leżąco a do 41 na stojąco i 70% trafiam. Oczywiście przerwy robię, na kawę (ze trzy) i dymka :hihi:
ODPOWIEDZ