Obrazek

pytanie o opinię Gamo Shadow 1000

ODPOWIEDZ
szyszka
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2010, 9:34

pytanie o opinię Gamo Shadow 1000

Post autor: szyszka »

Witam
To mój pierwszy post. Zanim się zdecydowałem napisać trochę poczytałem ale fajnie by było poczytać jeszcze opinię kogoś bardziej doświadczonego:)

Mam możliwość zakupu karabinka Gamo Shadow 1000 (u pierwszego właściciela około 1 roku) lub 5 mieśięcznego Turcara hts. Cena podobna ale Turek to drewno a bebechy podobno od Hatsana (to jakaz limitowana seria Harnasi robiona dla militarii.pl pod inną nazwą?) Z Turka postrzelałem i muszę powiedzieć że jest ok. mocna, trochę kopie ale odległość i moc rekompensuje to wszystko. Jeśli chodzi o celność to tez jest ok i na moje wymagania czyli plenerowe mordowanie butelek to ok (była tez tarcza)

Jeśli chodzi o Gamo to nie za bardzo wiem z czym to jeść. Kusi mnie podawana przez producenta prędkość wylotowa a i sam sprzdający potwierdza że faktycznie kopa ma (biorę na to poprawki bo wiadomo jak to jest ;) ) . Trochę zniechęca ta polimerowa obsada a i moje doświadczenia ze śrutem tej firmy nie są jakoś szczególnie pozytywne a wiadomo że śrut to ważny dodatek do całej zabawy tylko czy jakość śruty mam przełożenie na inne produkty tej firmy???

Wiem że można obydwa karabinki trochę popoprawiać a i jakas lunetka by się przydała 8)
Taka jak wspominałem strzelam raczej rekreacyjnie (do tej pory chinka). Po poczytaniu tak skołowaciałem że zakup karabinka urasta do problemu wpakowania się w kredyt mieszkaniowy na 80 lat hahahaha

Ktoś coś podpowie? pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6429
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Podaj kwotę jaką chcesz wydać na karabinek, a "samo się wyklaruje" :?:
A "kopa" to daj temu co cię namawia i "gupoty"ci kładzie do głowy !

(Wiatrówkę można zrobić tak że "kopa będzie miała" jak koń a prędkość wylotowa 50m/s :) )
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Witaj...

Nie mam doświadczenia z wymienionymi przez Ciebie karabinkami, ale gdybym dzisiaj miał kupić z takiej kategorii to zdecydowałbym się na Hatsana 99. Link poniżej:

http://www.cekaus.pl/product_info.php/i ... nside.html

Jest znacznie nowsza i ładniejsza konstrukcja. Gdybym nie miał HW98 to pewnie bym się skusił ;)


Pozdrawiam
Jarek
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
szyszka
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2010, 9:34

Post autor: szyszka »

hej, dlatego napisałem ze biorę poprawki na zachwalanie towaru( sam pracuję w handlu i wiem jak to jest) . Jestem skłonny wydać do 600 zł. Za Turcara 500 a Gamo 560 tyle chca więc cena podobna.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6429
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

:hm: Za tą kwotę, to bym się rozglądał za używanym na forach ?
Tematów jest sporo. (ostatnio było HW 50 chyba?)
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
ODPOWIEDZ