Obrazek

Gamo czy coś innego

ODPOWIEDZ
slipek
Posty: 673
Rejestracja: 01 cze 2010, 20:39

Post autor: slipek »

Gamo viper max jest najładniejszy(z tego co widziałem na zdjęciach w goo...) Ale waży tyle samo co hatsany w plastiku 85/90/80/70 a jest krótszy jak 33/35 i nie piszą o nim zbyt pochlebnie na beżowym ale wiadomo jak tam jest. Za tą cenę to harry alchemik lupka ujdą spokojnie.- :bobas: no ale ja jestem zwolennikiem hatsana :bobas: -nowa 33 jest ładna i tania i lekka a i dla lupki pewnie delikatniejsza. ta cena trochę odstrasza≈≠slavia by była ale to inna bajka. Do destrukcji hatsan jest best a i przy zmyślnym przerobieniu otwartych można się bawić nieźle na spore dystanse a i przy przerabianiu jest zabawa- ale ja zawsze patrze na cenę :PP .
slipek
Posty: 673
Rejestracja: 01 cze 2010, 20:39

Post autor: slipek »

Nie za ma co ;) . Moja opinia jest dość okrojona bo miałem okazję strzelać oprócz hatsana to kilku lipnych bazarówek więc... Nie miałem okazji styczności z bardziej luksusowym sprzętem :/ .

[ Dodano: Nie 05 Wrz, 2010 15:22 ]
ale ten gamo ma najładniejszą osadę. Skusiłbym się gdyby nie ta cena :jem:
Awatar użytkownika
Kilan
Posty: 1321
Rejestracja: 22 mar 2008, 10:15
Lokalizacja: Rypin

Post autor: Kilan »

Dany108 pisze:Piękne dzięki za opinię :) Teraz proszę o opinię zwolennika gamonia ;) pzdr.

hehehehe - może nie jestem "zwolennikiem", ale niedawno (ten piętek) zakupiłem na allegro gamo huntera 440 w stanie wizualnym kiepskim. Jednak wiem co ten karabinek potrafi - wiem co kiedyś "wyczyniał" z tym modelem kolega stworek5 (skupienia na paczkę po śrucie z 70m!!!) - jakość lufy i pojemność komory sprężania to wielkie atuty tego modelu - dla naszego limitu.
Z Hatsan jednak także ludzie są zadowoleni - nowe mają fajny spust, a poprawki należą sie wiatrówkom i z najwyższej półki. Te nowsze także wychodzi lufy muszą mieć dość przyzwoite - bo jakby skupienia ludziska lepsze mają.
Zatem co się komu podoba - w każdym razie dobry hatsan nie jest zły :D


Pozdrawiam
Adam
Kandar CP1, Beeman PCA, umarex fusion, fwb300s uni, tx200mk3
slipek
Posty: 673
Rejestracja: 01 cze 2010, 20:39

Post autor: slipek »

No to Panie Danku :) wychodzi na to że kwestia gustu. Czyli kolba. Oraz dostępność części tuningowych. Życzę szczęścia co by to miało nie być. ;)
ODPOWIEDZ