Obrazek

Gamo Hunter 440

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

nokian1966 pisze:Co o tym myslicie? a może ktoś ma lepszy pomysł na wiatrówke w cal. 5,5 za do 800 zł?
Może lepiej powiedz czego oczekujesz od wiatrówki to będzie nam łatwiej Ci doradzić.
Awatar użytkownika
Onichimor
Posty: 56
Rejestracja: 03 sie 2007, 16:24
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Onichimor »

HW-50s w 4,5...
Jak koniecznie musi być 5,5 i Gamo, to z tych dwóch zdecydowanie Hunter w drewnie. W cenie 700 złotych i kalibrze 5,5 jest Cometa 300. Proszę do poczytania:
http://www.giwera.pl/artykuly/2003/news18/c300.htm
Pozdrawiam
No Guts - No Glory!!!
HW-80ksd (Senio Inside)+PP 3-12x42AO
Kolter K-19 - się popsuł...
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Prośba o pomoc Gamo Hunter 440 w kalibrze 5,5 gdze dostac

Post autor: drozdzu »

Witam
Ostatnio coraz czesciej mysle by powrócic do strzelectwa ;) Jednak tym razem, moze troche na przekór temu co mi wiekszosc zaraz doradzi, moze i na przekór sobie uparłem sie na kaliber 5,5 i tylko siła naprawde wyzsza moze mnie odwieśc od tego szalonego pomysłu :lol:

Drugim dość dyskusyjnym warunkiem mojego "wielkiego powrotu" jest to ze chce Gamo ;) Miałem, sprawdzilem co jest warty i jak dla mnie karabinek idealny, nie potrzebuje skupień rodem z PCP chce poprostu karabinka do rekreacji, nie wydajac przy tym wiecej niż mam :D

Ale pojawił sie problem ;(
Wszystkie sklepy które znalazłem i które mają w ofercie Gamo w normalnej cenie (a za taką uwazam do 700zł za nowego Huntera) nie mają w ofercie wersji z kalibrem 5,5mm :/

Oczywiscie jest pełno gamoni w kalibrze 5,5 ale dawac za karabinek tej klasy 1200zł to podziekuje :zdziwko:

Moja prośba wiec taka, jesli ktos zna sklep gdze moge kupic/zamówic GH440 w kalibrze 5,5mm i to do ok 700zł to kupuje zgrzewke browara i wysylam poczta :lol:

pozdrawiam
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
Awatar użytkownika
radecek
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 296
Rejestracja: 24 paź 2006, 20:11
Lokalizacja: Poland

Re: Prośba o pomoc Gamo Hunter 440 w kalibrze 5,5 gdze dost

Post autor: radecek »

Wniosek taki, że trzeba podnieść poprzeczkę wyżej :) Najbliżej cenowo są: HW30, HW50, HW95 w sklepie Incorsa. Wg mnie warto zwrócić uwagę na HW90K - karabinek na wiele lat.
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

Oj korci mnie 90-tka i to bardzo ;) ale narazie nie dysponuje taka kwota :maruda: zreszta do tłuczenia puszek i tym podobnych troszke szkoda dac tyle kasy ;( Idac dalej tych 700 tez szkoda no ale... :)

Odpisali mi z militarne.pl bedą mieli dostawe dopiero w polowie maja, jednak mi to nie straszne :PP Jako tegoroczny maturzysta wolałbym kupic karabinek zaraz po maturach ;)

pozdrawiam
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

Własciwie u Andrzeja to mialem zamówiony karabinek - dokladnie ten który chce :maruda: Latem dzwonilem kilka razy, ciagle odbierala zona, ciagle miał byc a wciaz nie bylo :hm: Nie chce robic zadnej antyreklamy Andrzejowi i jego AK Hobby, nie zamierzam poruszac tematu sprawy Andrzeja ale widocznie miał cos wazniejszego niz klient zdecydowany za zakup :maruda:
Pozatym, choć karabinek z oferty Andrzeja ma o stoper na szynie wiecej niz jego odpowiednik od konkurencji, cena nie jest az tak konkurencyjna, ale jesli nie dostane taniej zgłosze sie do Andrzeja, bo co innego mi zostaje ;)
pozdrwaiam
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
A pytałeś w Kalibrze czy tylko patrzyłeś na stronkę , opisy wiatrówek tam zawarte nie zawsze są zgodne z prawdą ;) .
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

pytalem, to mi odpisali ze nie ma a jak zapytalem czy mozna zamówic to zero odzewu :maruda:
tylko z militarne.pl napisali ze dostawa w polowie maja ;)

[ Dodano: Sro 05 Mar, 2008 20:18 ]
Chyba znalazlem rozwiazanie problemu :D
BMK40 - silny, celny, bardzo ładny no i nie ma problemu z karabinkiem w kalibrze 5,5mm
cena jest niewiele wyzsza niz za Gamo, a karabinek ten jest chyba o klase wyzej (centralny zaczep,czokowana lufa, dolny naciag) :hm:
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
tomaszo
Posty: 12
Rejestracja: 26 lut 2008, 16:58

Post autor: tomaszo »

Lufa nie ma czoka. Poczytaj o nich dokladniej, zdazaja sie tez "kwiatki".
Sam sie napalilem na jedna sztuke w pieknym lozu ale finansowo nie udalo sie jak zaplanowalem...
Awatar użytkownika
Mein Gott
Posty: 1029
Rejestracja: 18 mar 2007, 19:32
Lokalizacja: pod Warszawą

Post autor: Mein Gott »

Piotrek, Maniek chyba ma do sprzedania tą beemkę. Wieszał ogłoszenia na allegro i na forach. Zapytaj.
Marcin chcesz bana za you?
Awatar użytkownika
Anokhi
Posty: 164
Rejestracja: 05 lut 2007, 18:58
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Anokhi »

Zdaje się, że Maniek już ją sprzedał... :P
Borys
Posty: 407
Rejestracja: 30 gru 2006, 13:26
Lokalizacja: Suwałki

Post autor: Borys »

Anokhi pisze:Zdaje się, że Maniek już ją sprzedał... :P
Tak, dokładnie to wczoraj.
Pozdrawia Darek: Hatsan 55 S + Leapers 3-9x40 AOMDLTS + ИЖ-53 + Laguna II 2,2 dCi 150 KM i coś jeszcze będzie...
Awatar użytkownika
Mein Gott
Posty: 1029
Rejestracja: 18 mar 2007, 19:32
Lokalizacja: pod Warszawą

Post autor: Mein Gott »

dlaczego ja się takich rzeczy dowiaduję ostatni?! ehh...
ale możesz jeszcze Piotrek sobie stuningować nowego, tylko drożej wyjdzie. :/
Marcin chcesz bana za you?
krystian85
Posty: 371
Rejestracja: 21 sty 2007, 10:57
Lokalizacja: tuszyn

Post autor: krystian85 »

Piotrek , a może w końcu kupisz hatsana ( pamiętam jak zbierałeś na 55 :lol: )

koks miał gamonia - 4,5 ale wymiana lufy to nie problem , poza tym ja szukam dobrej lufy - wiec część kosztów by się zwróciła ;) .
Bmk 40 ma/ miał mój wujek - strzelałem ,macałem - całkiem fajny składny karabinek - ta sztuka niestety miała kiepską lufę ( coś na miarę harego ) ale to może niefart ) .No i nie kopała wcale bo siedziało na niej Tasco 8 x 42 , i trzymało 0 :)


krystian


edyta.
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=326433432
"Świat jest mały, ale należy do wielkich"
ODPOWIEDZ