Obrazek

Gamo Roadster IGT

Marcelixt
Posty: 17
Rejestracja: 07 sie 2019, 18:06

Re: Gamo Roadster IGT

Post autor: Marcelixt »

To już lepiej kupić Iża 61 z magazynkiem na 5 jak myślicie niż tego Gamo z magazynkiem na 10????Bajkał to Bajkał.
ARM71
Posty: 12
Rejestracja: 02 lut 2020, 7:36

Re: Gamo Roadster IGT

Post autor: ARM71 »

wojteketjow pisze: 22 lut 2020, 23:42 Nie pałam miłością do firmy M. ale oddając sprawiedliwość muszę zauważyć, że to nie firma M. jest autorem opisu parametrów omawianej wiatrówki, a firma która ją wyprodukowała czyli Gamo.
Identyczne opisy możesz zobaczyć u każdego innego sprzedawcy tego karabinka, czy to więc oznacza, że ich również zbesztasz za wprowadzanie kupujących w błąd?
Pretensje możesz mieć tylko i wyłącznie do producenta, który potrafi napisać wszystko żeby tylko jego produkt się sprzedał.
Czy będziesz miał pretensje do Mediamarkt czy do producenta telewizora X za to, że telewizor nie ma Wifi pomimo, że w specyfikacji stoi jak byk, że ma?

Za to doskonale odczytałeś morał z Twojej własnej historii :up:
Nie zgodzę się z Tobą. Dystrybutor Gamo czyli firma M... bierze na siebie pewne obowiązki wynikające z przepisów wewnętrznego handlu na terenie UE.To na barkach M... spoczywa obowiązek zapoznania się ze specyfikacją produktu i jego parametrami względem prawa polskiego. Oraz dopuszczeniem wiatrówki do legalnego obrotu. Wszem i wobec wiadomo co to jest FAC i <17J.Skoro w/w firma informuje że unich można kupić tylko wiatrówki <17j bez konieczności rejstracji na MO a mimo to w opisie Gamo Roadster jak byk pisze że ona strzela do 305 m/s ( to jest około 24j czyli FAC) to ktoś tu prawdy nie mówi ( lub pisze) Podejżewam że w M.. pracują osoby obeznane w temacie wiatropędów a mimo to piszą takie bzdury? Wydaje mi się że producent podał w specyfikacji parametry dla wersji FAC i wyraźnie to zaznaczył, jeśli tak to M... też tak powinna zaznaczyć w opisie i nie wprowadzać ludzi w błąd. A jeśli tam pracują tylko amatorzy to ktoś powinien autoryzować to co wypisują na swojej stronie internetowej. Więc tak czy tak w tym wypadku wina spada na barki Media expert że niema WIFI.
ARM71
Posty: 12
Rejestracja: 02 lut 2020, 7:36

Re: Gamo Roadster IGT

Post autor: ARM71 »

Marcelixt pisze: 24 lut 2020, 19:19 To już lepiej kupić Iża 61 z magazynkiem na 5 jak myślicie niż tego Gamo z magazynkiem na 10????Bajkał to Bajkał.
Gamo Roadster jest bardzo kapryśna i nie lubi nawet mało zdeformowanego śrutu. Chociaż i Exact-a potrafi nie załadować z magazynka do lufy. No niestety, Gamo jest tak zbudowane że po przeładowaniu (złamaniu lufy) nie wiesz czy śrut jest w lufie czy gdzieś pod obudową portu ładowania. Fajna sprawa z tym magazynkiem ale bardzo niedopracowana.
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gamo Roadster IGT

Post autor: kamazek »

Kolego Arm71, ja to widzę tak :)
Kupiłeś wiatrówkę, która bardzo odbiega od tego, co sobie od niej oczekiwałeś
i dlatego żalisz się na forum.
Albo ogólnie lubisz zachowywać się jak typowy ginekolog ;)
Czyli szukasz problemów tam, gdzie inni znajdują przyjemność :hihi:
Spróbuj oddać sprzęt jako niezgodny z opisem i kup coś z sensem :)
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
zaskoor
-#zasłużony2020-21s2
-#zasłużony2020-21s2
Posty: 600
Rejestracja: 11 cze 2014, 17:36
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gamo Roadster IGT

Post autor: zaskoor »

jak nie minęło 30 dni od zakupu możesz karabinek oddać do malarii.pl to ich polityka, jak minęło to szkoda, utopiona kasa i gorzkie żale już tylko do siebie.
Było C11, P900, Vantage, C1377, Hydraulik. QB78 Mamutkowy
Jest c1077 , PSsssst , p17 , kuperek , ABS z ASG
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gamo Roadster IGT

Post autor: kamazek »

Marcelixt pisze: 24 lut 2020, 19:19 To już lepiej kupić Iża 61 z magazynkiem na 5 jak myślicie niż tego Gamo z magazynkiem na 10????Bajkał to Bajkał.
Ten iż to był fajny w starych wypustach, teraz to głównie plastik i kiepska jakość wykonania.
Bez kompleksowego tuningu tylko brzęczy i skrzypi, wiem, bo strzelałem z takich.
No i energia symboliczną, chyba z 5 Juli.
Tak naprawdę nie wiem, co ludzie widzą ciekawego w magazynkach do tanich wiatrówek ?
Często są zawodne, zgniatają śrut, no i trzeba poświęcić trochę czasu na ich załadowanie.
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
Robert J
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 453
Rejestracja: 20 sie 2017, 16:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gamo Roadster IGT

Post autor: Robert J »

Kiedy kupiłeś gamo? Masz miesiąc na oddanie, "M" jest nastawione na zysk jak najwięcej sprzedać w końcu tylu ludzi zatrudniają tam ci nikt nie doradzi co jest warte wydania 900zł aaaaa opis :lol: będziesz się z koniem kopał :lol: podaj ich do sądu! strzelaj albo sprzedaj kup hw30, hw50 ,hatsana 55 .
Mam Gamo Replay 10 i nic wam do tego :PP
Lubiem DiscoPolo :gwizd: i zbieram na hulajnoge :)
ARM71
Posty: 12
Rejestracja: 02 lut 2020, 7:36

Re: Gamo Roadster IGT

Post autor: ARM71 »

Jako totalny amator kupiłem bo zaufałem w/w firmie. Od zakupu mineło ponad 2 miesiące. Na oko nie mogłem określić jak to strzela dopuki nie pojechałem do kolegi który ma na działce nawet ciekawą strzelnice i hrono na wyposarzeniu altanki. Postrzelaliśmy, potestowaliśmy na sprzęcie i wyszło szydło z worka. A teraz pare słów do kolegi Kamazka. Po raz drugi szukasz dziury w całym pod moimi postami. Nie rozumiem czemu Twoje komentarze mają służyć? Przeczytaj ze zrozumieniem początek mojego pierwszego postu jeszcze raz. Opisałem coś co mi się przytrafiło tylko po to by ustrzec innych przed nieuczciwą konkurencją więc można było sobie darować porównania do ginekologa. Myślałem że to forum dla poważnych ludzi a nie psyhoanalityków. Więc żegnam kolegów i życze powodzenia. Usuwam swój profil bo nie tego szukam.
Awatar użytkownika
Robert J
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 453
Rejestracja: 20 sie 2017, 16:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gamo Roadster IGT

Post autor: Robert J »

ARM spokojnie wyluzuj kiedyś też się nadziałem, totalny amator zapragnąłem mieć zajefajną wiatrówkę udałem się do M i wpadła mi w oko wiatrówka gamo repley 10 w cenie 899zł ,byłem zajarany dwa magazynki cena koło tysiąca łał to musi być sprzęt 💪 nie jakaś tam chinka za 150zł do tego sprzedawca tak czarował jaki to super karabinek ,kupiłem i się rozczarowałem no co zrobić miesiąc minął oddać nie mogłem,sprzedałem ale pretensji nie mogę mieć do M bo miałem miesiąc na oddanie a to że opis kto tam na to patrzał spodobała mi się i chciałem ją mieć to kupiłem. Dopiero po fakcie jak dałem dopy wywaliłem kasę w błoto zaczołem studiować fora i odwiedziłem strzelnicę gdzie mogłem potestować różne karabinki i dzięki temu jestem teraz posiadaczem LGU i też kupiłem w M .Nic nie zrobisz musisz pogodzić się z faktem że wywaliłeś kaskę nie małą na sprzęt gawno wart noo do rekreacji to ok ale faktycznie nie za takie pieniądze w tedy myślenie u mnie było inne😜
Mam Gamo Replay 10 i nic wam do tego :PP
Lubiem DiscoPolo :gwizd: i zbieram na hulajnoge :)
rokasa58
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 764
Rejestracja: 29 gru 2016, 14:09
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Re: Gamo Roadster IGT

Post autor: rokasa58 »

ARM71 pisze: 25 lut 2020, 0:08 Jako totalny amator kupiłem bo zaufałem w/w firmie. Od zakupu mineło ponad 2 miesiące. Na oko nie mogłem określić jak to strzela dopuki nie pojechałem do kolegi który ma na działce nawet ciekawą strzelnice i hrono na wyposarzeniu altanki. Postrzelaliśmy, potestowaliśmy na sprzęcie i wyszło szydło z worka. A teraz pare słów do kolegi Kamazka. Po raz drugi szukasz dziury w całym pod moimi postami. Nie rozumiem czemu Twoje komentarze mają służyć? Przeczytaj ze zrozumieniem początek mojego pierwszego postu jeszcze raz. Opisałem coś co mi się przytrafiło tylko po to by ustrzec innych przed nieuczciwą konkurencją więc można było sobie darować porównania do ginekologa. Myślałem że to forum dla poważnych ludzi a nie psyhoanalityków. Więc żegnam kolegów i życze powodzenia. Usuwam swój profil bo nie tego szukam.
Obrazek
Mnie to pomaga :D
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gamo Roadster IGT

Post autor: kamazek »

Chciałem coś dowcipnego odpisać nerwowemu Koledze, ale Romek spuentował to wszystko idealnie :spoko:
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Gamo Roadster IGT

Post autor: Mamutowicz »

ARM71 pisze: 25 lut 2020, 0:08 [...] A teraz pare słów do kolegi Kamazka. Po raz drugi szukasz dziury w całym pod moimi postami. Nie rozumiem czemu Twoje komentarze mają służyć? Przeczytaj ze zrozumieniem początek mojego pierwszego postu jeszcze raz. Opisałem coś co mi się przytrafiło tylko po to by ustrzec innych przed nieuczciwą konkurencją więc można było sobie darować porównania do ginekologa.[...]
ARM71 ma rację.
Dokładnie taki post zapodał.
Opisał swoje rozczarowanie jako amator który zamiast zapytać na forum - napalił się i uległ podstępnemu chwytowi marketingowemu. Na koniec przestrzegł innych którzy też mają zamiar kupić swoją pierwszą wiatrówkę i wyciągnął całkiem trafny morał ze swojej historii.
A my oczywiście ( chyba z nudów, bo ostatnio nic się na forum nie dzieje) wsiedliśmy na niego i zaczęliśmy prypierdzielać do byle słowa.
Chłopak nie żalił się że kupił szajs i nie pytał co ma dalej z tym zrobić, tylko zwyczajnie, opisał jak dał się nabrać i przestrzegł innych przed pójściem w jego ślady. I tyle.
Tak że zanim znów coś napiszemy , zastanówmy się czy to co mamy zamiar naskrobać faktycznie pasuje do tematu.

PS.
.. A potem się dziwimy czemu forum zdycha..
Sory.
Zdechło.
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
rokasa58
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 764
Rejestracja: 29 gru 2016, 14:09
Lokalizacja: Okolice Wrocławia

Re: Gamo Roadster IGT

Post autor: rokasa58 »

Oddać już nie można,ale można oddać na naprawę gwarancyjną : niszczy śrut,nie ładuje,po strzałach na sucho na pewno padła
uszczelka i nie trzyma prędkości-mój LGU leżał w serwisie mili. .. 5 m-cy.Spróbuj powalczyć.
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gamo Roadster IGT

Post autor: kamazek »

Jak dla mnie, ten Kolega posiada absolutny brak poczucia na humorze oraz jest przewrażliwionym na swoim punkcie nimfem.
Jakby tak posłuchał rady Janusza i trafił do LaOsu, to po 5 minutach wszystkie heheszki miałyby go dosyć ;)
Mam prawo to napisać, bo jestem, że tak go zacytuję "psyhoanalitykiem" :P

Ale fakt jest faktem, forum zdechło :( , pewnie też jest to i moja wina, a raczej mojego wrednego żartownictwa :)
No i tego, że wielu zatwardziałych heheszków forumowych odkryło nagle w sobie misję krzewienia wartości i zasad :hihi:

Ale co tam, dosyć popłakiwania, niektórzy z nas mają LaOs, tam wszystko jeszcze jest ok :spoko:
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
Awatar użytkownika
Mamutowicz
-#mamutowicz
-#mamutowicz
Posty: 4620
Rejestracja: 02 paź 2011, 14:07
Lokalizacja: Rajcza / Thurcroft

Re: Gamo Roadster IGT

Post autor: Mamutowicz »

kamazek pisze: 25 lut 2020, 17:23 [...]
Jakby tak posłuchał rady Janusza i trafił do LaOsu, to po 5 minutach wszystkie heheszki miałyby go dosyć ;)
[...]
Ale nie zdążył posłuchać, bo kupił karabinek ZANIM trafił na forum i tylko chciał się podzielić WŁAŚNIE tą samą konkluzją: "Że gdyby NAJPIERW trafił na forum to MOŻE by nie popłynął na dziadostwie."
Texty typu: "Trzeba było zapytać/do Laosu/do tunera" są o tyle do dupy że on WIE ze trzeba było, bo to napisał. Jedno co chciał zrobić, to ustrzec innych świerzaków przed swoim błędem - a tutaj co? - Gównoburza rodem z beżowego - o nic.
Pojechaliście po nowym jakby się pytał jak z norconii wydusić 40J.
kamazek pisze: 25 lut 2020, 17:23 [...]Ale co tam, dosyć popłakiwania, niektórzy z nas mają LaOs, tam wszystko jeszcze jest ok :spoko:
I tak pewnie zostanie.
LAOS dla nos, a nic dla wos.

PS.
Artur poszedł na beżowe i to chyba dla niego też dobry krok na przód, zwłaszcza że ze Skwierzyny do LAOSu miałby cokolwiek.. daleko..
TX200 by Tony Leach + SS 10x42 - do lufy exact i heja na tor.. :)
Ps.
Zacząłem znowu szczelać..
Dam znać jak zacznę ftrafiać. :D
ODPOWIEDZ