Obrazek

Hunterki:)

ODPOWIEDZ
michal06
Posty: 5
Rejestracja: 09 lip 2012, 19:47

Hunterki:)

Post autor: michal06 »

Witam!
Mozecie mi przyblizyc te wiatrowki:gamo hunter 440 i gamo hunter dx.
Dosc sporo czytalem na temat pierwszej(ogolnie zalety tylko spust twardy),a co do drugiej wiatrowki nie umiem nic po ,,polskiemu'' znalezc na jej temat.

Obecnie jestem posiadaczem wiekowego iz38 i planuje zakup wiatrowki do MAX 820-moze jakies sugestie:)


pzdr.
Edit.

I jeszcze mam jedno pytanie: jaka z tych wybrac: gamo hunter dx ,gamo hunter440,baikal mp 512/513m,slavia 634+ jakies Wasze propozycje. Karabinka bede uzywal bardziej rekreacyjnie do eliminacji puszek,butelek itp.,wiec głownie zalezy mi na ,,szmocy'',w miare bezawaryjnosci i stosunkowo dobrej celnosci (zeby srutem nie sial):)
Awatar użytkownika
Rezor
Posty: 458
Rejestracja: 05 sty 2012, 17:11
Lokalizacja: Sadowice (DST)

Post autor: Rezor »

Hatsan 95 z Cekausa i jeszcze zostanie kasiurki ;) Albo jakąś używaną hw.
Rozglądam się ;)
michal06
Posty: 5
Rejestracja: 09 lip 2012, 19:47

Post autor: michal06 »

hatsany chyba sobie odpusze,chociaz.....
Na poczatek chcialbym kupic cos przy czym na starcie nie trzeba bedzie grzebac we wnetrznosciach:)
Awatar użytkownika
Rezor
Posty: 458
Rejestracja: 05 sty 2012, 17:11
Lokalizacja: Sadowice (DST)

Post autor: Rezor »

michal06 pisze:Na poczatek chcialbym kupic cos przy czym na starcie nie trzeba bedzie grzebac we wnetrznosciach:)
Dlatego napisałem o hatsanie z Cekasua ;) Przy nim nie musisz grzebać bo jest już po Alchemizacji. Poszperaj w k/s tutaj i ba beżowym oraz daj ogłoszenie, że kupisz wiatrówkę do kwoty xxx na pewno trafi się coś ciekawego ;)
Rozglądam się ;)
Awatar użytkownika
sniper_pl
Posty: 69
Rejestracja: 24 sty 2012, 22:31

Post autor: sniper_pl »

Obecnie jestem posiadaczem wiekowego iz38 i planuje zakup wiatrowki do MAX 820-moze jakies sugestie:)

I jeszcze mam jedno pytanie: jaka z tych wybrac: gamo hunter dx ,gamo hunter440,baikal mp 512/513m,slavia 634+ jakies Wasze propozycje.
Iż 512 to rozwinięcie iża 38 z dołożoną szyną pod lunetę, twardawy spust, wieżga i ma najmiej Jouli. Jest też najlżejszy. To tak jak byś się przesiadł z poloneza caro na nowszego ATU plus
o Iżu 513 się nie wypowiadam bo nie znam.

Hamo DX to to samo co Hunter tyle że w osadzie z regulowaną baką. Legendarna konstrukcja, bez wysiłku da się osiągnąć ponad 17J. Twardawy spust z długą drogą, Mało kopie. Przyzwoite otwarte przyrządy celownicze. Ładna oksyda, lepsza niż w Hatsanach 3gen. Niestety aktualnie Gamo spadło na jakości - daje za dużo plastiku. Jeśli miał bym brać to używkę ze stalową kostką.

Slavia 634 najlepiej się sprawuje przy 14 -15J. Miękki regulowany spust. Jakosć oksydy słabsza niz w Gamo. Świetna lufa. Można naciągać 1 palcem. Niestety slavie też spadły na jakosci - przyrządy celownicze z Tru-Glo to porażka, wiele egzemplarzy ma niedoróbki -np. krzywo porobione frezy pod optykę. Mimo wszystko po tuningu będzie to najcelniejszy z w.w karabinek. Jeśli miał brać slavie to używkę starszej produkcji bez Tru-Glo i po dokładnym obmacaniu czy nie ma wad[/quote]
Awatar użytkownika
Zack
Posty: 2849
Rejestracja: 04 wrz 2010, 12:15
Lokalizacja: Tarnów / Northampton

Post autor: Zack »

A ja mimo wszystko Harnasia bym polecił.
Gamo z plastikową kostką kicha.
Slavia była dobra parę lat emu.
H95 po Alchemizacji - ba, to jest to.
Albo używka. Małe HW 50
Life is brutal, and full of zasadzkas
and sometimes kopas w dupas
ODPOWIEDZ