Obrazek

Kolejne HW97K

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kilan
Posty: 1321
Rejestracja: 22 mar 2008, 10:15
Lokalizacja: Rypin

Post autor: Kilan »

patryk1981 pisze:
Adam z rybami to nie łapię co biega :hm:
A TERAZ
patryk1981 pisze:a o legalize to naczytałem się już dość i wiem że bez tokarni choć nie twierdze że nie mam bo mam ale się nie znam na obsłudze a ci co ją obsługują u nas na warsztacie to nie dał bym im nic do toczenia bo nie umieją od paradox.

Ps, - to nie mój warsztat tylko wujka ale tokarnia frezarka giętarka itp są ,ale tylko są bo nikt tego obsługiwać nie umie :lol:
Daj sobie spokój z lazaglide - moim zdaniem słaby współczynnik ceny do osiągów.
Podobnie Dzielona sprężyna.

Ważna dobra sprężyna, spasowana prowadnica i kapelusik (podkładeczki ślizgowe) i wywalenie tego gów...a, które w Niemczech nazywają uszczelką i zastąpienie zepto produkcji Hogana.
Potem pozostaje pilnować coby karabinek poza limit nie wyszedł - bo na pewno tego nie poczujesz na ramieniu :)


Pozdrawiam
Adam
Kandar CP1, Beeman PCA, umarex fusion, fwb300s uni, tx200mk3
Awatar użytkownika
rubens21
Posty: 266
Rejestracja: 13 lip 2010, 9:43
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: rubens21 »

Kilan pisze: Podobnie Dzielona sprężyna.
Tu akurat mam nieco inne zdanie niż kolega,mam taki zestaw i znacząco poprawił cykl strzału i kulturę pracy systemu.
G17,Bajkał MP153,AKMS,ASTRA 680
Život je Horký. Bohudík
Awatar użytkownika
Kilan
Posty: 1321
Rejestracja: 22 mar 2008, 10:15
Lokalizacja: Rypin

Post autor: Kilan »

rubens21 pisze:
Kilan pisze: Podobnie Dzielona sprężyna.
Tu akurat mam nieco inne zdanie niż kolega,mam taki zestaw i znacząco poprawił cykl strzału i kulturę pracy systemu.
Zgadzam się z pogrubieniem, kultura strzału - raczej nie. Warto dodać, że dzielony system, aby dać taką samą energię jak pojedyncza sprężyna - musi mieć większe napięcie wstępne, co oczywiście skutkuje większym kopem, a to ma raczej negatywny wpływ na kulturę strzału.

Ślizg i dzielony zestaw przerobiłem w HW95 - wiem, że dzielonego zestawu już nigdy nie zamówię - a ślizgi być może jeszcze tak (bo podobała mi sie ta cichość pracy systemu) :)
Kandar CP1, Beeman PCA, umarex fusion, fwb300s uni, tx200mk3
Awatar użytkownika
patryk1981
Posty: 533
Rejestracja: 18 lip 2010, 16:02
Lokalizacja: DĄBROWA GÓRNICZA

Post autor: patryk1981 »

Ja na dziś Dobranoc .
HW 97k & BUSHNELL 6-24-40 -- HOGAN ulepszył
AA -S400 MPR-FT --- VORTEX- 6-18-44
Awatar użytkownika
rubens21
Posty: 266
Rejestracja: 13 lip 2010, 9:43
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: rubens21 »

Napięcie wstępne na zestawie który posiadam to cirka 15 mm, czy to dużo :?:
sprzęt smiga pod limit,moje porównanie odnosi się do tego co daje HW w pudełku.
G17,Bajkał MP153,AKMS,ASTRA 680
Život je Horký. Bohudík
Awatar użytkownika
patryk1981
Posty: 533
Rejestracja: 18 lip 2010, 16:02
Lokalizacja: DĄBROWA GÓRNICZA

Post autor: patryk1981 »

rubens21, a jakie czary na dim odprawiłeś .

ide w kimę ,elo panowie aby do jutra :)
HW 97k & BUSHNELL 6-24-40 -- HOGAN ulepszył
AA -S400 MPR-FT --- VORTEX- 6-18-44
Awatar użytkownika
Kilan
Posty: 1321
Rejestracja: 22 mar 2008, 10:15
Lokalizacja: Rypin

Post autor: Kilan »

To wyrazy uznania dla osoby dłubiącej przy tym karabinku - kawał dobrej roboty!!!
Kandar CP1, Beeman PCA, umarex fusion, fwb300s uni, tx200mk3
Awatar użytkownika
Iwan
Posty: 1672
Rejestracja: 24 lis 2008, 19:27
Lokalizacja: Świdnik

Post autor: Iwan »

a o legalize to naczytałem się już dość
Od pewnego Pana też się dowiedziałeś ze przegrody w separatorze dają ogromną różnicę.
I co ? ...
Obrazek
Czy to z góry, czy pod górę – furman patrzy w końską dziurę.
Awatar użytkownika
snajper1986
Posty: 272
Rejestracja: 09 sty 2010, 11:35
Lokalizacja: Zawoja

Post autor: snajper1986 »

H70 QT SAS +Walther ZF 6x42AO
BSA R-10 FAC +RM 10-40x50 AO
HW97k +(jak na razie goło ale wesoło)
Awatar użytkownika
patryk1981
Posty: 533
Rejestracja: 18 lip 2010, 16:02
Lokalizacja: DĄBROWA GÓRNICZA

Post autor: patryk1981 »

Daniel znamy ten filmik jest na tapecie w piaskownicy na beżowym ,jest jeszcze filmik o hw98 z tym recol...

Adam z tymi rybami to ja dopiero rano połapałem :lol: :lol: no ja nie mogę ale czad. Cholera zapłon to ja mam no nie ;) "paletki " :maruda:
Ostatnio zmieniony 23 lis 2010, 12:08 przez patryk1981, łącznie zmieniany 1 raz.
HW 97k & BUSHNELL 6-24-40 -- HOGAN ulepszył
AA -S400 MPR-FT --- VORTEX- 6-18-44
Awatar użytkownika
janekk4501
Posty: 251
Rejestracja: 04 cze 2010, 21:24
Lokalizacja: Straszęcin

ala tłumnik hw97k

Post autor: janekk4501 »

Witam, Panowie a co wy na to ? Chyba że się wygłupiłem , ale ciekawe jest http://www.youtube.com/watch?v=tKqYADmRpUE
TX HC BY HOGAN -DOT 4-16x42 na OP25C
Awatar użytkownika
patryk1981
Posty: 533
Rejestracja: 18 lip 2010, 16:02
Lokalizacja: DĄBROWA GÓRNICZA

Re: ala tłumnik hw97k

Post autor: patryk1981 »

janekk4501 pisze:Witam, Panowie a co wy na to ? Chyba że się wygłupiłem , ale ciekawe jest http://www.youtube.com/watch?v=tKqYADmRpUE
Janku to już było testowane i nic nie daje .Na chwile obecną w trakcie produkcji jest tłumik z prawdziwego zdarzenia a dokładnie przedłużenie oryginalnego separatora z wbudowanymi komorami ,jak tylko powstanie na pewno podzielę się spostrzeżeniami i fotkami .

Ps .Dziękuje za czujność Janku :piwo:
HW 97k & BUSHNELL 6-24-40 -- HOGAN ulepszył
AA -S400 MPR-FT --- VORTEX- 6-18-44
Awatar użytkownika
Woytek
Posty: 646
Rejestracja: 15 maja 2010, 19:12
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Woytek »

Patryku: straszne masz jakoś optykę wysuniętą do tyłu tak Ci wygodnie?
A tak na marginesie jak sobie poradziłeś z dzwonieniem podczas zamykania naciągu?
AA Pro Sport BKL DOT
HW 97k
Crosman 3576
Hatsan 90 custom
Awatar użytkownika
patryk1981
Posty: 533
Rejestracja: 18 lip 2010, 16:02
Lokalizacja: DĄBROWA GÓRNICZA

Post autor: patryk1981 »

Woytek pisze:Patryku: straszne masz jakoś optykę wysuniętą do tyłu tak Ci wygodnie?
A tak na marginesie jak sobie poradziłeś z dzwonieniem podczas zamykania naciągu?
Co do wysunięcia optyki do tyłu to wiesz jakoś tak mi jest wygodnie, ja jestem krasnal mam 170 cm i dosyć krótkie łapki i to ustawienie i wyważenie jest dla mnie ok,zobacz sam na swoim karabinku kilka ustawień "położeń " lupy ja wykombinowałem taką :)

a co do dźwigni ,to na pierwszej stronie tego tematu opisałem jak to zrobić , ale wkleję tu.

"Co do dźwigni to zrobiłem jej koło pióra tak :
Hogan poradził aby rozgrzać smaru i wlać do tej dźwigni ,faktycznie moja też jest nie rozbieralna ,wziąłem puszkę po śrucie wlałem łyżeczkę oleju samochodowego i troszkę smaru do przegubów samochodowych na mos2 podgrzałem i wymieszałem to razem ,następnie zapakowałem to do strzykawki wcisnąłem tą kulkę na końcu i wkrapiałem po troszku ciągle naciskając kule ,po tym zabiegu HW przestała dzwonić ale za to mnie palec tak napierniczał że oj,no ale ważne że nie dzwoni "

PS. Wojtek wnerwiające jest to dzwonienie no nie :lol: :lol:

Wojtek naskrob coś o tym twoim HW " co o nim sądzisz ,jak Ci się strzela, wiesz takie ogólne wrażenia . ;)
HW 97k & BUSHNELL 6-24-40 -- HOGAN ulepszył
AA -S400 MPR-FT --- VORTEX- 6-18-44
Awatar użytkownika
Woytek
Posty: 646
Rejestracja: 15 maja 2010, 19:12
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Woytek »

Chwilowo jestem bez optyki, z braku otwartych strzelanie ograniczyło się do kilku strzałów próbnych nie chcę więc spekulować i poczekam na porządny test w plenerze z chrono itd. Po przesiadce z harrego 90 musiałbym tu napisać całą stronę przynajmniej o samych walorach estetycznych samej osady tego karabinka i pewnie drugą o mechanice. :) Chociaż powiem że harrego miałem dopieszczonego i łezka w oku się kręciła jak sprzedawałem. Z optyki zdecydowałem się na DOC'a 3-9x40, ale czekam na fundusze... :) Poza tym dzwonieniem naciągu chwilowo nie mogę się przyczepić do niczego.
AA Pro Sport BKL DOT
HW 97k
Crosman 3576
Hatsan 90 custom
ODPOWIEDZ