Obrazek

HW40

Awatar użytkownika
Revolut
Posty: 1429
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:51
Lokalizacja: Sanok i okolice

Post autor: Revolut »

Wiesz Mirku, niektórzy kupili HW, żeby z niego strzelać, więc przerabiają go dla własnej wygody :D
A inni będą marudzić, że to psucie :D
Kupa złomu i trochę szczęścia :uzi:
Awatar użytkownika
witboj
Posty: 149
Rejestracja: 02 wrz 2009, 14:27
Lokalizacja: Łódź

Post autor: witboj »

Mlodyferel pisze: i jak dla mnie szkoda tego tworzywa ;/
Dla mnie zrobił to OK.
Awatar użytkownika
pawel 2171
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 851
Rejestracja: 31 lip 2006, 9:43
Lokalizacja: Otwock

Post autor: pawel 2171 »

Wykonanie świetne ;)
Walther + MTC
Awatar użytkownika
merkant
Posty: 63
Rejestracja: 16 kwie 2017, 20:55

Re: HW40

Post autor: merkant »

Coś się popsuło ze mną albo z moim trabantem. Zaraz po zakupie całkiem przyzwoite skupienia na nim miałem i to o dziwo na śrucie Gamo. Teraz sieje po całej tarczy jak głupi. Exact, Gamo, Domed... zmiana śrrutu nie pomaga. Następnym razem zazielenie na czarno tru-glo żeby nie dziabało po oczach. Jak i to nie pomoże będę szukać tuningowca do sprawdzenie. Reklamacja pt "nie trafiam" nie wchodzi w rachubę bo brzmi cokolwiek śmiesznie.
HW40, Crossman Copperhead, Crossman Inferno (na sprzedaż)
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: HW40

Post autor: debowy »

Sprawdź mocowanie lufy - dwie śruby po otwarciu pistoletu. Potem bym lufę wyczyścił. Ostatecznie należałoby ustawić jej odległość od transferportu, żeby nie było przedmuchów.
Awatar użytkownika
merkant
Posty: 63
Rejestracja: 16 kwie 2017, 20:55

Re: HW40

Post autor: merkant »

Tak zrobiłem.... Okazało się, że lufa ma "luz", tj pod wpływem gazu przesuwa się nieco do przodu. Poza tym wiatrówka szczekała jakoś cicho i bez przekonania. "Podciągnięcie" lufy nic nie pomagało bo powietrze znów odpychało lufę. Wsadziłem jakiś oring żeby zblokowac ten ruch i wydaje się że jest lepiej. Ponadto przesmarowałem tłok i uszczelke ŁT-43 (bo nic innego nie mam). No i HW zaczął znacznie znacznie raźniej i głośniej szczekać. Test celności jutro.
HW40, Crossman Copperhead, Crossman Inferno (na sprzedaż)
Awatar użytkownika
merkant
Posty: 63
Rejestracja: 16 kwie 2017, 20:55

Re: HW40

Post autor: merkant »

Po dopasowaniu lufy celność znacznie się poprawiła ale nie wróciła całkowicie do stanu początkowego....
HW40, Crossman Copperhead, Crossman Inferno (na sprzedaż)
ODPOWIEDZ