Obrazek

Przełożenie osady z HW 97 do HW 77

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sacia
Posty: 73
Rejestracja: 31 lip 2007, 20:44
Lokalizacja: Ziemia Łużycka

Przełożenie osady z HW 97 do HW 77

Post autor: Sacia »

Witam,

czytałem, że HW77 i HW97 to bliźniacze konstrukcje, różniące się typami osad i występowaniem "otwartych" tylko w 77. Czy osady obu karabinków można przekładać, np. osada z HW 97 KT do systemu HW 77 K ? Czy mocowania śrub, osłony spustu itp są takie same w obu karabinkach?

Pytanie powstało z uwagi na szukanie bardzo uniwersalnej sprężynki, tzn. stosunkowo mocnej do strzelania na 50m z lunety oraz do strzelania z otwartych, gdyż sprawia mi to sporo frajdy. Obecne HW 57 spełnia częściowo to kryterium - nie pasuje mi niezbyt wygodny chwyt, no i szukam czegoś większego (pomimo tego i tak je uwielbiam :) ).

Wybór padł na używane HW77 K lub K Match. Jednak, gdy dostrzegłem w necie nowy wypust HW 77 KT, który wpadł mi w oko (mmm, ten chwyt....) zaczęło się powyższe kombinowanie. Wątpię, aby wersja KT krążyła jako używka, a kupno nowej nie uśmiecha mi się. Pomyślałem o zakupie używanej 77K i w trakcie użytkowania szukać używanej osady KT z 97-mki, po czym poprzednią osadę sprzedać. Powinno wyjść taniej niż obecna cena nowej 77 KT. Pytanie czy to zadziała?

Pozdrawiam.
Diana 56 TH + mDOT
Zoraki HP-01 Ultra v2
Awatar użytkownika
debowy
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 624
Rejestracja: 20 lip 2008, 12:41
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Przełożenie osady z HW 97 do HW 77

Post autor: debowy »

Pasują bez żadnych egzorcyzmów.
ODPOWIEDZ