Obrazek

HW97K z iweb-a, prośba o rade

Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Mariusz gratulacje dobrego zakupu :brawo: ,jak tak dalej potrwa ta tendencja przesiadania się was na lepszy sprzęt to się w końcu wkurzę i kupię Webley'a :D.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Koval pisze:kupię Webley'a :D
Jeśli można wiedzieć, to który model? :)
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Marku "bogactwa" nie ma ,żyć jakoś trzeba więc na początek będzie Xocet ,a z czasem zmodyfikuję go do Stingray'a ,no może do prawie Stingray'a
Pozdrawiam.
Robert
P.S. Czekam też jak potoczą się sprawy nowelizacji ustawy ,bo jak wejdzie jednak limit 7,5J to pewno nic nie kupię ,Dianka w tej klasie jest dla mnie wystarczająca.
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
virus
Posty: 250
Rejestracja: 27 sie 2006, 10:30
Lokalizacja: Września

Post autor: virus »

no to się pochwalę :)
Myślę, że jak na 2 dzień obcowania z HW to idzie mi coraz lepiej :)
Pozycja siedząca, podpórka na barierce balkonu - mam za domem bardzo długi ogródek żeby nie było ;) wiało jak cholera z prawej. Odleglość 50 metrów, śrut exact 4.51 (Poprzedni właściciel mówił, że 4.52 fruwa najlepiej ale nia miałem niestety na stanie) , 14 strzałów. Kartka była lekko po skosie i wyrywało ją do góry, stad za dziurkami takie ogonki.

Obrazek

Obrazek

Udało mi się wykręcić skupienie 39 x 40 mm. Wiem, że karabinek może dużo więcej :) cała reszta to moja wina :P
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

Swietny wynik :brawo: Aż strach pomyśleć co będzie jak zmienisz śrut na kal. 4,52 który to lata ponoć jeszcze lepiej w Twojej HW :D
Awatar użytkownika
virus
Posty: 250
Rejestracja: 27 sie 2006, 10:30
Lokalizacja: Września

Post autor: virus »

chwilowo tak się spłukałem zakupem że nie będzie 4.52 :D może za tydzień. Ale karabinek strzela wypas. Jeszcze nie do końca opanowałem odrzut, bo jest trudniejszy niż w slavii ale będę nad tym pracował zawzięcie :)
Awatar użytkownika
opusDead
Posty: 170
Rejestracja: 12 sty 2007, 22:06
Lokalizacja: Czewa

Post autor: opusDead »

Koval pisze: na początek będzie Xocet ,a z czasem zmodyfikuję go do Stingray'a ,no może do prawie Stingray'a
Zapomnij o nowym Xocet'cie. Stary Hatsan jest lepiej wykonany, lepiej spasowany i ma lepszą oksydę. No chyba, że prawdziwy 'stary' Webley.
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
No to Opus zmroziłeś mi krew w żyłach ,Miłek tak go zachwalał no przynajmniej w tej klasie cenowej. Tonio pisał ,że części Angielskie ,a montowany tylko w Turcji.
Czyli raczej wszystko zdaje się być ok. No zdaję sobie sprawę z istniejącego lobby ,ale też myślę ,że nie chwalili by Xoceta vel AGS gdyby bardzo odbiegał od starych Webley'ów.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
ODPOWIEDZ