Obrazek

HW-50s

Noozer
Posty: 121
Rejestracja: 19 gru 2006, 14:34
Lokalizacja: Świecie

Post autor: Noozer »

No to chyba modele z 2007(chyba) nie mają wymiennych insertów :D Może dlatego troche staniał na AK ;] Ehh a myślałem :D Że nie "zepsują" tego co dobre :]
Adam... Obrazek w stopce jest za wysoki
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

A więc sprawa wygląda tak że inserty są tak jak były w Weihrauch'ach, doślą mi odpowiednią muszkę. (Napisałem to żeby nie było wątpliwości).
Noozer
Posty: 121
Rejestracja: 19 gru 2006, 14:34
Lokalizacja: Świecie

Post autor: Noozer »

AAA ;D "Wybrakowany" model? Dali "record" a muszke z innego modelu (pewnie mk/ii) ;]
Lepiej dla Ciebie teraz będziesz miał 2 muszki. :D Mam nadzieje że nie będziesz czekał 21 dni na wysyłke
Adam... Obrazek w stopce jest za wysoki
Awatar użytkownika
jigt
Posty: 1743
Rejestracja: 15 lis 2006, 23:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jigt »

Koniecznie wyjaśnić w sklepie i nie popuścić. Skoro zostało napisane w ofercie, to musi być. Inaczej to by było conajmniej nieuczciwie. To może być zwykła pomyłka, ale wyjaśnić trzeba i zgłaszać problem natychmiast.
była Diana, są Viper 350GW z RM2-8x32AO, i H60 z PO 4x34
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

Wyjaśnione. Muszke dostane taką jaka ma być :)

[ Dodano: 2007-01-17, 15:49 ]
Witam!.

Dziś postrzelałem troche, ustawiłem otwarte i zrobilem malutki teścik śrutów jakie obecnie posiadałem.
Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Po podkręceniu spustu stał się miększy. Sprężynka uzyskała 180m/s czyli 8,42 Joula. Mało kopie i chyba ciężko mi będzie się z nią rozstać :D
Czas na mały test.
To jest tarcza na której zerowałem przyżądy, a raczej ostatnie dwie serie z zerowania - ostatnią już "waliłem" do tarczy walcząc o skupienie. Zerowanie z pozycji trudnej do określenia, strzelec na równi z celem:
Obrazek
Dobra, czas zacząć strzelać. Tutaj już znajdowałem się jakieś 2m nad celem (strzelałem z okienka). Na pierwszy ogień poszedł śrut który dostałem z karabinkiem - Geco Dynamit Nobel. Wchodził do lufy z lekkim oporem. Miałem inne tarcze, czarne pole jest ciut wieksze niż 5zł, zajmowało ~1/3 szerokości muszki wiec łatwo nie było :) :
Obrazek

Nastepny był Umarex szpic moletowany. Śrut wchodził do lufy bez oporów:
Obrazek

I ostatni Z&S Diabolo Sport moletowany, do lufy wchodził również bez oporów:
Obrazek

Cóż, w sumie niczego wielkiego nie dokonałem, jak widać jakość śrutu dała o sobie znać. Moletowane okazały się być kiepskim wyborem, zresztą to nie nowość :)

Aha, siedząca z podpórką.
ODPOWIEDZ