Obrazek

hw-97K vs. hw-98

Awatar użytkownika
virus
Posty: 250
Rejestracja: 27 sie 2006, 10:30
Lokalizacja: Września

Post autor: virus »

ja sięgam do spustu bez problemu. Mam 185 cm wzrostu wiec łoże mi pasuje. Dużo tez daje stopka bisleya, która miałem w zestawie. Karabinek strzela na prawde miodnie. Trzeba chwycić do reki i sie przekonać. Sporadycznie strzelam z kumplem. Strzelalismy trochę z mojej "byłej" Slavii, która była tez przerobiona jak sie dało i pracowała miodzio. Jednak jak wziął do reki HW powiedzial sam, że nie ma co porównywać :]
HW nie jest takie proste w rozłożeniu. Przede wszystkim na eksportowej spręzynie nie złożysz sam korpusu. Potrzebny ściskacz. Ale biorąc pod uwagę, że robi sie to co kilka tysięcy strzałów nie ma się czym przejmować. Co pare miesięcy można się pomęczyć :)
Co do spustu nie moge dużo powiedzieć, bo karabinek trafił do mnie już dopieszczony. Record jest ustawiony jak nalezy. Pierwszy stopien bardzo delikatny, drugi dobrze wyczuwalny ale tez lekki. Samostrzałów nie było przez 1k peletek wiec nie mam zamiaru tam grzebac póki co :)
czekaj na okazję. W koncu coś się na iwebie trafi dopieszczonego i masz pewność, że niemusisz później tam grzebać :)
Awatar użytkownika
Funky_Koval
Posty: 132
Rejestracja: 14 cze 2006, 9:37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Funky_Koval »

Dzieki! To w sumie niemal wszystko czego mi trzeba. Ostatnia rzecza bedzie porownanie obu wiatrowek we wlasnych dloniach - to zadecyduje o wszystkim mimo ze jestem teraz nastawiony na HW.
Virus, Jesli masz cos jeszcze do dodania to czekam z niecierpliwoscia.
Tymczasem wielkie dzieki dla Was obu!

Hehe, Virus, wyprzedziles mnie :)
Strzelam do puszek po piwie hem... bezalkoholowym;)
Pablo
Posty: 217
Rejestracja: 02 maja 2006, 16:56
Lokalizacja: Okolice Lublina

Post autor: Pablo »

To jeszcze ja odnośnie AA Tx200.
Z tego karabinka można strzelać zaraz po wyjęciu z pudełka i ja tak zrobiłem, po pewnym czasie jednak zrobiłem tuning, ślizgi takie jak w Prosporcie, prowadnica z tworzywa z dopasowaną sprężyną, zmieniona przednia prowadniczka z metalowej na tworzywo, po tych zmianach strzela się jeszcze lepiej, z dobrej podpartej pozycji skupienie 25mm na 50m w dziesięciu strzałach zdarza się dosyć często.
Co do wagi, fakt jest ciężki ale bardzo stabilny zdecydowanie lepiej mi jest utrzymać go nieruchomo w celu niż lżejszego Hatsana.
W razie pytań chętnie służę.
AA TX200 Mk.3 + Falcon Merlin 10 x 42 T class
Był Hatsan H80 + AGS Sapphire 4 x 40
Awatar użytkownika
virus
Posty: 250
Rejestracja: 27 sie 2006, 10:30
Lokalizacja: Września

Post autor: virus »

mam :)
COKOLWIEK NIE KUPISZ Z TEJ PÓŁKI BĘDZIESZ ZADOWOLONY :)
To by było na tyle ;)
Pablo
Posty: 217
Rejestracja: 02 maja 2006, 16:56
Lokalizacja: Okolice Lublina

Post autor: Pablo »

Virus pisze:mam
COKOLWIEK NIE KUPISZ Z TEJ PÓŁKI BĘDZIESZ ZADOWOLONY
To by było na tyle
Święte słowa. :D
AA TX200 Mk.3 + Falcon Merlin 10 x 42 T class
Był Hatsan H80 + AGS Sapphire 4 x 40
ODPOWIEDZ