Obrazek

Precyzyjne HW dla leworęcznego ?

Awatar użytkownika
Woytek
Posty: 646
Rejestracja: 15 maja 2010, 19:12
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Woytek »

Crvena Zvezda pisze:z naprawdę wysoką i ' tłustą
Nasmarujesz olejkiem to będzie tłusta jak ch.... :lol:
Crvena Zvezda pisze:zdecydowanie precyzyjnej i mocnej
Niech szmoc będzie z Tobą... limit w Polsce 17J :) Jeśli chodzi o HW to na precyzję na prawdę nie można narzekać.
Crvena Zvezda pisze:za dwa trzy tygodnie mam nadzieję wyjść do ogrodu i ustawić tarcze na 40-50 metrów i i rozpocząć naukę
Rozpocznij od 30m... "nie od razu most zbudowali"....
Crvena Zvezda pisze:aha nie mam pojęcia o technice konserwacji i naprawach
od czego jest Tawerna ;) kilka wieczorów z lekturą i będziesz ogarniał to i tamto :)
Crvena Zvezda pisze:chyba że załapię bakcyla co daj Boże AMEN....
Już załapałeś... ja to wiem tylko ty jeszcze nie.... :D

PS: Niech strzelanie da Ci to co daje mi: relaks i czas na chwilę refleksji.... Pozdrawiam
AA Pro Sport BKL DOT
HW 97k
Crosman 3576
Hatsan 90 custom
Crvena Zvezda
Posty: 19
Rejestracja: 07 lip 2012, 9:30

Post autor: Crvena Zvezda »

Woytek pisze:
Crvena Zvezda pisze:z naprawdę wysoką i ' tłustą
Nasmarujesz olejkiem to będzie tłusta jak ch.... :lol:
Crvena Zvezda pisze:zdecydowanie precyzyjnej i mocnej
Niech szmoc będzie z Tobą... limit w Polsce 17J :) Jeśli chodzi o HW to na precyzję na prawdę nie można narzekać.
Crvena Zvezda pisze:za dwa trzy tygodnie mam nadzieję wyjść do ogrodu i ustawić tarcze na 40-50 metrów i i rozpocząć naukę
Rozpocznij od 30m... "nie od razu most zbudowali"....
Crvena Zvezda pisze:aha nie mam pojęcia o technice konserwacji i naprawach
od czego jest Tawerna ;) kilka wieczorów z lekturą i będziesz ogarniał to i tamto :)
Crvena Zvezda pisze:chyba że załapię bakcyla co daj Boże AMEN....
Już załapałeś... ja to wiem tylko ty jeszcze nie.... :D

PS: Niech strzelanie da Ci to co daje mi: relaks i czas na chwilę refleksji.... Pozdrawiam
Chyba/ NA PEWNO / trafiłem na forum mądrych i zrównoważonych ludzi , za co z całego serca dziękuję, opinie , które ' kupiłem 'w ciemno poskutkowały bardzo szybkim wyborem wiatrówki HW 97 i choć tej wybranej jeszcze nie trzymałem w rękach, to pragnę podzielić się jaką próbę i test przeszedłem.Otóż, wziąwszy do ręki Hatsana 4 kg czułem ważenie w przód, następnie inna Gamo ok 3.4 kg była ciut za lekka/ inna konstrukcja, materiał itd / HW 77 4 kg leżała niemal idealnie, opinia Jaro i wielu innych strzelców miała dla mnie kapitalne znaczenie.Okazało się , że długość lufy wpływa na ciążenie i stąd wywnioskowałem 97 K może leżeć idealnie , zważywszy na fakt przeniesienia środka ciężkości w tył, pod pachę z krótszą lufą.EUREKA .teraz będą zagrychy z optyką, co nieco przerobiłem,brat stryjeczny Mikołaj, myśliwy od 20 paru lat już studzi zapał , no i dobrze.I tak ' zwariowałem ' -znaczki, klasery, łapanie motylków, numizmatyka ... i co tam jeszcze jest ? odstawiłem , aha na rybki nigdy nie miałem ' ciśnienia '.Tylko Panie pistonówka....
ODPOWIEDZ