Obrazek

Tuning optyczny AirArms S400 Classic

ODPOWIEDZ
Klakier

Tuning optyczny AirArms S400 Classic

Post autor: Klakier »

Wielu z nas lubi poprawiać karabinki od środka jaki na zewnątrz. Jako, że do pracy mechanizmów karabinka nie mam zastrzeżeń postanowiłem ulepszyć karabinek optycznie.
Zakupiłem wraz z Tomkiem w Castoramie rurkę aluminiową, fi 15mm o grubości ścianki 1mm. I tu dziękuję kolegom z poprzedniego tematu za wskazanie miejsca pobytu rurek :D
A więc do rzeczy, płaszczyk robiony praktycznie na kolanie, Tomek świadkiem.
Tak wygląda karabinek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Po docięciu i doszlifowaniu wziąłem się za mocowanie. Z braku tokarki i odpowiednich tulejek wykorzystałem taśmę samoprzylepną biurową. Owijałem lufę aż uzyskałem odpowiednią średnicę.
Oczywiście takie mocowanie jest chwilowe i do czasu aż kupię/znajdę/dorobię tulejki pasujące na lufę.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6431
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

:) Wygląda "fachowo" ;)
wykorzystałem taśmę samoprzylepną biurową. Owijałem lufę aż uzyskałem odpowiednią średnicę.
Oczywiście takie mocowanie jest chwilowe i do czasu aż kupię/znajdę/dorobię tulejki pasujące na lufę.
Spróbuj dobrać cienkie o-ringi (jeżeli masz możliwość) kilka sztuk posmarowane olejem,też dobrze redukują średnice :)
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
bonzoo
Posty: 13
Rejestracja: 27 sty 2009, 22:27
Lokalizacja: Łazy

Post autor: bonzoo »

Ładne, ciekawe jak wyglądałoby w wersji oksydowanej albo mosiądz?
ODPOWIEDZ