Obrazek

Kupno siedmio-letniego Pro sporta

ODPOWIEDZ
jacke46
Posty: 3
Rejestracja: 08 paź 2014, 11:09

Kupno siedmio-letniego Pro sporta

Post autor: jacke46 »

Witam szanowna brac :)
Od dawna jestem posiadaczem Harnasia i nadszedl czas na zmiane,znalazlem aukcje na Allegro z uzywanym pro sportem z optyka i pokrowcem.
Sprzedajacy zakupil go w 2008 roku i twierdzi,ze wystrzelil z pol paczki srutu stan opisal na idealny.
I tutaj rodzi sie pytanie czy za 2350 warto brac go czy kupic za ta sama cene nowego golasa????

http://allegro.pl/wiatrowka-air-arms-pr ... 68079.html

Kolego ! Popraw błędy, bo ciężko się czyta i regulamin forum tego wymaga.
Ostatnio zmieniony 08 paź 2014, 14:09 przez jacke46, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

Lepiej kupic za ta samą cenę nowego, lub używanego od kogoś z forum "wiatrowego" z wiadomą "przeszłością" :) ."Aledrogo" nie jest dobrym miejscem do kupowania takiego sprzętu 8) .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
jacke46
Posty: 3
Rejestracja: 08 paź 2014, 11:09

Post autor: jacke46 »

Mieszkam okolo 300 km od sprzedajacego i troszke sie obawiam wydac tyle pieniedzy bez sprawdzenia sprzetu :)
Awatar użytkownika
_TERMIT_
Posty: 9
Rejestracja: 18 wrz 2014, 16:42
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: _TERMIT_ »

Z kupnem używanej wiatrówki jest jak z kupnem używanego auta (w Polsce) - nikt oprócz sprzedającego nie wie jaki jest naprawdę przebieg :lol: Jak przeglądałem różne ogłoszenia ze sprzedażą wiatrówki, to każdy pisze iż została wystrzelona paczka śrutu albo nawet niecała... Z kolei w ogłoszeniach z autami okazuje się, że większość ma poniżej 200 tyś przebiegu czyli zazwyczaj 180-190 tyś. To jest taka magiczna bariera na której dużo aut się zatrzymuje i kilometry chyba nie chcą się dalej nakręcać. A sprowadzane auta mają 300+ tyś i jest git :hihi: Używka tylko od zaufanych osób. Ja tak czy siak chcę mieć w łapach nowiuśki sprzęt którego nikt wcześniej nie macał (nie dotyczy Hogana) i właśnie czekam na paczkę :D
Awatar użytkownika
mimut
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 1133
Rejestracja: 31 paź 2012, 13:32
Lokalizacja: Oldham District AC

Post autor: mimut »

Ja ciagle sie zastanawiam nad jednym. Jak to jest ze ludzie nie rzadko wydaja nie male kwoty na sprzet i kiedy go po jakims czasie odsprzedaja mowia o przebiegu 1-2 paczki srutu ? Tak szybko przeszedl zapal ? Po jednej paczce srutu ? U mnie zaraz po kupnie karabinka w przeciagu tylko 2 godzin na strzelnicy moj syn przepuscil 1 paczke srutu. Nie nadazalem z ladowaniem magazynkow. Uplynelo 1.5 roku od zakupu a ja nie jestem juz wstanie powiedziec ile puszek srutu przepuscilem przez lufe. Standardowo co sobote na strzelnicy zostawialem 1 paczke + okolo jednej w tygodniu na strzelaniu ogrodkowym. Ostatnie pol roku troszke sie opuscilem i juz schodzi okolo 1 paczki miesiecznie :hm:
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Qbuś »

A są i tacy, co "wiaderkami" śrut mogą liczyć :lol: .
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Mariusz, są takie przypadki ;) Choćby Revolut. Ja nie wiem czy on paczkę śrutu na dwa lata zużyje... raczej wątpię. Strzela tylko wtedy jak jest w Tarnobrzegu :lol: Także jak ktoś kiedyś zobaczy na giełdzie HW100 od Revoluta to brać w ciemno :lol:
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
Majecha76
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 849
Rejestracja: 16 maja 2011, 13:45
Lokalizacja: Grajdoł/Żikago

Post autor: Majecha76 »

Ja śrutu nie liczę na sztuki czy paczki ale na wagoniki które konczą się..... 8)
Pracuje teraz w Warszawie i jak coś to wieczorem mogę podlecieć i "pomacać" PS po przebiegu pół paczki śrutu..... :)
Parę wiatrówke trzymałem w ręku, z paru strzelałem w Cekausie, jak tam bywam to nieomieszkam pomacać i strzelić z tego co mają na stojaku :D
Jak za 1200zł to opłaca się :) Ale za taką cenę to....
Zima idzie, coś będzie wisiało na K/S od stałych bywalców którzy przezbrajają się i napewno będzie taniej..

[ Dodano: Sro 08 Paź, 2014 20:57 ]
Zawsze możesz poprosić sprzedawcę żeby podjechał do Maćka (dębowy) i on niech go zobaczy.
Po paczki poł powinien to być jak "funfel nufka niesmigany" w środku. Niektórych rzeczy nie "zachlapiesz" smarem :)
FEG
TX200 HC Alchemik + mDOT
Walther Dominator + Big Nikko
jacke46
Posty: 3
Rejestracja: 08 paź 2014, 11:09

Post autor: jacke46 »

Juz prawie zdecydowalem sie na zakup nowego z tej stronki;

http://www.comando.pl/karabinek-pcp-air ... id258.html

Cena mysle,ze dosc dobra tylko czy sklep godny polecenia???
Sprzedajacy jest bardzo zajety i chyba do Macka nie podjedzie a i mi troszke sie spieszy bo za dziesiec dni bede w UK:)



Przepraszam za interpunkcje(nie mam Polskiej klawiatury:)
Awatar użytkownika
bambus0134
-#zasłużony
-#zasłużony
Posty: 160
Rejestracja: 01 kwie 2013, 23:56

Post autor: bambus0134 »

Raz próbowałem kupować w tym sklepie i po trzech dniach dostałem odpowiedz że aktualnie brak towru na stanie i czas oczekiwnia trzy tygodnie :nie: .
A sprawdź ten bardziej godny polecenia www.vmax2.pl .
I można zadzwonić i się upewnić czy mają na stanie .
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

_TERMIT_ pisze:Z kupnem używanej wiatrówki jest jak z kupnem używanego auta (w Polsce)
No z tym bym się akurat nie zgodził.
Wiatrówki w przeciwieństwie do samochodów nie zużywają się praktycznie w ogóle. Fakt, faktem trzeba raz na parę lat wymienić oringi czy uszczelki, ale to raczej kosmetyka.
Najważniejsze jest to, jak karabin strzela i w jakim jest stanie technicznym/wizualnym. Wiek czy ilość wystrzelonego śrutu ma się do tego nijak.

Do sprężyn raczej już nie wrócę, jednak jak bym miał kupować tłokowca z półki ProSporta, to szukał bym wyłącznie w używanych, zadbanych sprzętach.
Inna sprawa, że szukał bym sztuki na forach strzeleckich :)
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
ODPOWIEDZ