Obrazek

idziemy w pcp pomoc przy zakupie

Farmer
Posty: 162
Rejestracja: 06 gru 2010, 19:56
Lokalizacja: ŁUKÓW-PETERBOROUGH

idziemy w pcp pomoc przy zakupie

Post autor: Farmer »

witam panowie potrzebna mi pomoc
interesuje mnie pcp aa , mam niedaleko siebie dwa ogłoszenia
http://www.gunstar.co.uk/air-arms-s300- ... uns/670974
http://www.airgunforum.co.uk/forums/sho ... piano-case
pomijając kaliber co jest , wiem że doradzili byście 4.5
co jest lepszym wyborem (bardziej opłacalnym )
s400 opinie znam ale ni w ząb nie mam opinii o s300
slavia 622
bsa mercury
fwb p70 ft
daystate mk4 is
Awatar użytkownika
martiusx
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 903
Rejestracja: 03 sie 2008, 18:02
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: martiusx »

Uhu, s300, prehistoria.
Strasznie dawno o nim czytałem, a widzieć na własne oczy to już nigdy.
Ale jak dobrze pamiętam był chwalony.
Tyle tylko, że zapominając na chwilę o mojej abstrakcyjnej awersji do karabinków AA - radziłbym s400.
Dobrze znany, parę doktoratów na nim już napisano, wiadomo co i jak, jak spędzisz tydzień na czytaniu to zrobisz z nim wszystko co będziesz chciał.
A s300 - sam zauważyłeś. Praktycznie anonimowy pod naszą szerokością, produkt z czasów w Polsce przedpecepowych.
***** ***
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

S-400 jest O.K. Miałem, strzelałem i sam polecam na początek, zwłaszcza przy niskim budżecie...
Jeśli jednak chciałbyś coś innego - to poszukaj jeszcze Daystate X2, albo BSA R-10. ;)
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 226
Rejestracja: 22 sie 2010, 5:24

Post autor: maksik »

mariusz0808, polecam zajrzeć tu Na tym forum masz większy wybór niz na airgunie.
Five shots one hole
Farmer
Posty: 162
Rejestracja: 06 gru 2010, 19:56
Lokalizacja: ŁUKÓW-PETERBOROUGH

Post autor: Farmer »

maksik pisze:mariusz0808, polecam zajrzeć tu Na tym forum masz większy wybór niz na airgunie.
** FOR NEW MEMBERS ** Why can't I see the FOR SALE section & sales section rules

Hello and welcome to the airgun bbs.

A commonly asked question by new members is "Does this forum have a sales section?", closely followed by "Why can't I see the sales section?

The airgunbbs does have a thriving sales forum, but new member's aren't able to see it immediately. If you are a new member, and are having difficulty in seeing the for sale section, please have a look at this list.

1). Have I made at least 5 posts and have they appeared on the board? A new member's first few posts are moderated, meaning that they need to be read and approved by a site moderator before they appear. *Hint* One word posts that are obviously made to bump up a member's post count to gain access to sales may not appear.

2). Have I entered my nearest postal town into my profile? To use the sales section, you must have your nearest postal town entered into your profile, and not your county. No postal town, no sales.

3). Have I waited at least 24 hours after meeting the criteria above? Access to sales is granted automatically when the server updates itself and sees that a member has the required post count.

If you can answer "yes" to all of the criteria above, and still can't see the sales section, contact a site moderator and politely ask for access. You can see a list of site moderators HERE.

i to na razie tyle na tym forum co do dostępu do kącika handlowego
s400 tak od 400f jest już w czym wybierać
bsa r10 500+
do tego coś żeby nabić zbiornik , z dostępnością tlenu na razie nie mam problemu butla od migomatu i druga od palnika tlenowego
slavia 622
bsa mercury
fwb p70 ft
daystate mk4 is
Awatar użytkownika
martiusx
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 903
Rejestracja: 03 sie 2008, 18:02
Lokalizacja: rzeszów

Post autor: martiusx »

mariusz0808 pisze: z dostępnością tlenu na razie nie mam problemu
O matko i córko :zdziwko: .
To żart, mam nadzieję?
Mariuszu, jeśli to na poważnie - niech cie ręka boska broni od tankowania tlenu do wiatrówki.
Mówiąc krótko i bez przesady stylistycznej - pierdolnie.
Powietrze, azot, hel, argon - jak najbardziej.
Tlen - nigdy w życiu. Bo o życie i zdrowie idzie :cisza: .
:cisza: :cisza:
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 226
Rejestracja: 22 sie 2010, 5:24

Post autor: maksik »

mariusz zrób jak piszą i bedzisz miał dostęp. Nabić 5 postów to chyba nie problem, a wybór będziesz miał większy. Praktycznie wszystkie karabinki, które miałem/mam pochodzą z bbs forum. A tak przy okazji, w sumie mieszkasz niedaleko mnie ;)
Five shots one hole
Farmer
Posty: 162
Rejestracja: 06 gru 2010, 19:56
Lokalizacja: ŁUKÓW-PETERBOROUGH

Post autor: Farmer »

dobra coś tam im wypocę po angielsku :D rozumiem że mieszkasz w UK koło Worcester ja się przeniosłem na drugą stronę siedzę teraz koło Peterborough , jak chcesz możesz wpaść postrzelać jest gdzie bo mam same pola na około jakieś wyrko się znajdzie grill jest więc zapraszam , muszę zmienić lokalizację ;)
slavia 622
bsa mercury
fwb p70 ft
daystate mk4 is
Awatar użytkownika
Revolut
Posty: 1429
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:51
Lokalizacja: Sanok i okolice

Post autor: Revolut »

Tankowanie tlenem? Usłyszymy o Tobie w wiadomościach. Już niedługo :D

PCP ładuje się POWIETRZEM!

Na początek S400 będzie idealne. Możesz jeszcze zainteresować się Falkonami, ale są dużo mniej popularne, więc może być problem z odsprzedażą. Ale to też całkiem dobre karabinki.
Kupa złomu i trochę szczęścia :uzi:
Farmer
Posty: 162
Rejestracja: 06 gru 2010, 19:56
Lokalizacja: ŁUKÓW-PETERBOROUGH

Post autor: Farmer »

Revolut pisze:Tankowanie tlenem? Usłyszymy o Tobie w wiadomościach. Już niedługo :D

PCP ładuje się POWIETRZEM!

Na początek S400 będzie idealne. Możesz jeszcze zainteresować się Falkonami, ale są dużo mniej popularne, więc może być problem z odsprzedażą. Ale to też całkiem dobre karabinki.
rok temu pracował ze mną Litwin nabijał sobie kilka razy tlenem swoje m16 do paintball-a widziałem się z nim tydzień temu :)
Falkon jest tego trochę i w miarę tanie http://www.gunstar.co.uk/Falcon-Airguns ... s-for-sale
slavia 622
bsa mercury
fwb p70 ft
daystate mk4 is
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

mariusz0808 pisze:rok temu pracował ze mną Litwin nabijał sobie kilka razy tlenem swoje m16 do paintball-a widziałem się z nim tydzień temu
"Nosił wilk razy kilka...."
Sam tlen nie jest zagrożeniem, ale w zetknięciu ze smarem, olejem jest już bardzo groźny. Zapłon w takim zbiorniku ciśnieniowym jakim jest kartusz czy butla to potencjalny granat. Jeśli nawet nie rozerwie zbiornika lub zaworu to ogień wystrzelony w kierunku twarzy i rąk narobi niezłego bigosu.

Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Farmer
Posty: 162
Rejestracja: 06 gru 2010, 19:56
Lokalizacja: ŁUKÓW-PETERBOROUGH

Post autor: Farmer »

ciągle szukam czegoś fajnego w dobrych pieniążkach http://www.guntrader.co.uk/Guns-For-Sal ... 5195241927
trochę daleko bo 500 km w dwie mańki co sądzicie ? o i znalazło się r 10 troszkę droższe w innym kierunku ale ta sama odległość http://www.guntrader.co.uk/Guns-For-Sal ... 7102342831
slavia 622
bsa mercury
fwb p70 ft
daystate mk4 is
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

AA S410 to było moje pierwsze PCP. Jeden z najcelniejszych karabinków jaki trafił w moje ręce. Brak regulatora wymagał dokładnej kontroli ciśnienia, ale BSA przy nim się chowało.
Dokupiłem wtedy BSA Ultra 5.5. Karabin też całkiem celny, zwłaszcze na śrucie Crosman Premier.
S410 jest zdecydowanie lepszym karabinkiem, ale z tłumikiem bardzo długim.
BSA to lekki kompakcik, który jednak miał sporo bolączek. Można jeszcze trafić na "poprawiony" model, ale pewności nie będziesz miał...

Ja wybrałbym produkt AA.
Grupa "Beaver"
www.hftbeaver.org/hft
yamrt
Posty: 2028
Rejestracja: 04 paź 2011, 18:42
Lokalizacja: kalisz

Post autor: yamrt »

Jaro pisze: Można jeszcze trafić na "poprawiony" model, ale pewności nie będziesz miał...
Dobrze poprawione BSA R 10 Mk2 jest znacznie lepsze od AA S 400 ( mam te dwa karabinki ) ale osobiście wybrałbym , gdybym miał mieć jeden karabin AA i nie umiem uzasadnić tej decyzji .
Grupa "Beaver"
Farmer
Posty: 162
Rejestracja: 06 gru 2010, 19:56
Lokalizacja: ŁUKÓW-PETERBOROUGH

Post autor: Farmer »

w bsa boli rozmiar bo to 5.5 a to się nie bardzo nadaje żeby powalczyć na dalekie odległości w AA boli mnie wygląd , jadę pomacać do sklepu i jedną i drugą
slavia 622
bsa mercury
fwb p70 ft
daystate mk4 is
ODPOWIEDZ