Obrazek

Grupa Krosno

Krosno i okolice
Patryk
Posty: 9
Rejestracja: 07 lip 2012, 22:23

Post autor: Patryk »

Witam. Pochodzę z okolic Krosna, niedawno zakupiłem swoją pierwszą wiatrówkę miałem dość skromne fundusze więc kupiłem crosman-remington vantage bo myślałem że to rasowy crosman teraz wiem że to chinka za 2 lata będzie osiemnastka więc chciał bym pomyśleć o czymś ,,lepszym" . Tego crosmana mam od ok. 2 miesięcy strzela sie nawet fajnie i wiatrówka wydaje się mocna , lecz może to byc spowodowane tym że nigdy niue strzelałem z innej wiatrówki
Awatar użytkownika
maniek26
Posty: 233
Rejestracja: 10 mar 2011, 18:05
Lokalizacja: Pforzheim

Post autor: maniek26 »

Cześć, witamy w gronie osób naszych skromnych okolic :) Jak masz jakieś pytania na pewno znajdziesz tu pomoc :)
CZ200s hunter + mDot + BKL 263, HW-70, HW-30, Slavia 618
Awatar użytkownika
Mlodyferel
Posty: 1050
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
Kontakt:

Post autor: Mlodyferel »

Witaj Patryku :] a konkretnie to skąd jesteś jeśli można wiedzieć ??
B,C,C+E,KW....
Zamienił stryjek ... Karabin na kółko :hm:
Patryk
Posty: 9
Rejestracja: 07 lip 2012, 22:23

Post autor: Patryk »

dokładnie to pochodze z Ustrobnej (taka mała wieś) w pobliżu Krosna .
Awatar użytkownika
Revolut
Posty: 1429
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:51
Lokalizacja: Sanok i okolice

Post autor: Revolut »

Witaj

W Ustrobnej mieszka bardzo znany i odnoszący sukcesy w strzelectwie Paweł "Pafik" :D Niestety chwilowo ma przerwę w strzelaniu...

Tak więc może będzie następca :D

Ogólnie, to cześć, Grzesiek "Revolut" z Jaślisk się kłania, nawet dzisiaj przejeżdżałem przez Twoją wieś :D
Tak więc można się kiedyś umówić na jakieś strzelanie, czy jeśli miałbyś jakieś pytania to wal śmiało do mnie albo Mirka "Mlodyferel" :D
Kupa złomu i trochę szczęścia :uzi:
Patryk
Posty: 9
Rejestracja: 07 lip 2012, 22:23

Post autor: Patryk »

właśnie sie zastanawiam nad kupnem nowej wiatrówki ok 500-600 zł .Najbardziej interesuje mnie jakiś hatsan, przypadł mu do gustu 105 X torpedo jak bym go zakupił to pasuje też ,,alchemika'' zrobić bo czytałem że hatsan z fabryki sie nie nadaje do strzału kopie itp.
Posiadał może ktoś ten model i noże mi coś wiecej o nim powiedziać , ewentualnie mógł by byc inny hatsan
Awatar użytkownika
wolf116
Posty: 764
Rejestracja: 27 lis 2011, 15:21
Lokalizacja: Heppenheim

Post autor: wolf116 »

Poczytaj to KLIK <<<------
ROZBROJONY
Patryk
Posty: 9
Rejestracja: 07 lip 2012, 22:23

Post autor: Patryk »

oki przeczytałem , mam takie pytanko co do tego portu ładowania wiem że w 105 torpedo jest podobny do rygla , czy taki sposób ładowania jest do bani , jeśli bym mógł prosić to wady i zalety takiego sposobu
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Mlodyferel
Posty: 1050
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
Kontakt:

Post autor: Mlodyferel »

Patryk za 600 to już jakąś używkę
Weihrauch 57
Sam się dziwie że polecam Hw chociaż wole AA.. ale naprawdę lepiej wydać tą kasę na coś z wyższej półki.. zwróci się..
albo za 750 aenel 312 delux

Kwestia jest tego typu czy chcesz strzelać efektownie czy celnie

Opis HW 57 powinien cię zainteresować...oraz Haelen 312 delux opis Karabinki są Baaaaardzo celne...
B,C,C+E,KW....
Zamienił stryjek ... Karabin na kółko :hm:
Awatar użytkownika
Revolut
Posty: 1429
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:51
Lokalizacja: Sanok i okolice

Post autor: Revolut »

Wiesz... Zależy co Cię bawi.

HFT? Rekreacja? Tarczowe?

Jak u Ciebie ze zdolnościami do przeróbek? Narzędzia?

Ile pieniędzy jesteś w stanie wydać? Tzn jeśli powiesz, że chcesz wydać 600, to ile jesteś w stanie dołożyć? Chodzi o to, że czy jeśli za 700 będzie coś już 1 poziom wyższe, to czy dołożysz, czy twardo stoisz w ramach pieniężnych?

Nie masz nic przeciwko używanym sprzętom?
Kupa złomu i trochę szczęścia :uzi:
Patryk
Posty: 9
Rejestracja: 07 lip 2012, 22:23

Post autor: Patryk »

moge cos dołozyć teraz prace okresowe sie zaczynają to też może coś grosza wpadnie więc powiedzmy ok 800-900 zł max jakie strzelanie mnie interesuje narazie rekreacja czasem może tarcze .
Mam jeszcze pytanie co jest z tą mocą jaką faktycznie tj. prosto z fabryki ma ten hatsan i hw.
Ciekawy mi sie też wydaje gamo Cf30 co o nim sądzicie
Patryk
Posty: 9
Rejestracja: 07 lip 2012, 22:23

Post autor: Patryk »

w polsce jest do 17J gdziś na forum czytałem że to ok 250 i że te 300+ mozna między bajki włożyć . A ten hw to juz został sprzedany czy jeszcze nie . a ten haenel to ma boczny naciąg ? i jak u niego z mocą i celnością
Patryk
Posty: 9
Rejestracja: 07 lip 2012, 22:23

Post autor: Patryk »

jeśli chodzi o narzędzia to mysle że by ich wystarczyło a jesli chodzi o zdolności to poczytał bym coś troche mysle że bym coś znalazł i bym spróbował
Awatar użytkownika
Mlodyferel
Posty: 1050
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
Kontakt:

Post autor: Mlodyferel »

No to może tak....
Jeśli chcesz strzelać rekreacyjnie i tarczowo.. to ja bym właśnie polecił to HW.. celne, w miarę zgrabne... zawsze można i Optykę założyć.. z tego co opisze na Beżowym to hyba jeszcze aktualne.. musisz zapytać gościa na PW
B,C,C+E,KW....
Zamienił stryjek ... Karabin na kółko :hm:
Patryk
Posty: 9
Rejestracja: 07 lip 2012, 22:23

Post autor: Patryk »

a ten hw jaką ma moc , na beżowym czytałem że te hw najlepiej na 12-13J pracują a ten hatsan to znaczy sie jest do bani czy taki średni

to co mnie interesuje w nim to Celność , może troche mniej Moc i tryb pracy czyli czy jest awaryjny czy tez nie
ODPOWIEDZ