Obrazek

Trójkąt Jasło - Krosno - Gorlice

Krosno i okolice
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mlodyferel
Posty: 1050
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
Kontakt:

Trójkąt Jasło - Krosno - Gorlice

Post autor: Mlodyferel »

Chciałbym tu wkleić post kolegi Stanley 176 zamieszczony na "beżowym"
stanley176 pisze:Witam kolegów z Nowego Sącza i okolic. Mam na imię Staszek i pochodzę z Gorlic.
Wraz z kolegami z Jasła i okolic planujemy spotkanie promujące strzelectwo terenowe na strzelnicy w Gorlicach, na którym trzeba by było „ludziskom” przybliżyć tę formę strzelectwa w celu jej popularyzacji w naszym regionie.
Jestem po wstępnej rozmowie z prezesem LOK-u (opiekunem strzelnicy), który dość przychylnie ustosunkował się do organizacji takiego spotkania.
Termin spotkania jest jeszcze do ustalenia, ja bym chciał, aby to było w którąś sobotę lub niedzielę marca, bo w wtedy pewnie każdy ma więcej czasu (9 lub 10 lub 16 lub 17).
Spotkanie jeśli będzie już znany termin postaram się nagłośnić lokalnie.
Myślę, że mogło by to tak wyglądać:
Trzeba by było ogólnie w skrócie omówić zasady tej formy strzelectwa, każdy kto przyjdzie na strzelnicę będzie mógł wziąć sprzęt do ręki i spróbować swoich sił, zapytać o szczegóły czy o sprzęt itd.
I tu prośba do kolegów-Jeśli będą chętni wśród Was do udziału w takim spotkaniu promującym to serdecznie zapraszam do zgłaszania się. Oczywiście sprzęt trzeba by było wziąć ze sobą oraz jeśli ktoś posiada cele (figurki) to by było super.
Mam nadzieję, że takie spotkanie „zaszczepi bakcyla” i rozszerzy nasze grono.
Mam również nadzieję, że będzie można dogadać się z prezesem LOK-u i może będzie można postrzelać na strzelnicy powiedzmy raz w miesiącu w większym gronie za drobną opłatą.
Po niedzieli jeśli nazbiera się kilka osób chętnych spotkam się z opiekunem strzelnicy dogadać ewentualne szczegóły.
Co do pytań i sugestii zapraszam na PW lub tel.602 829 337(w tym tygodniu do godz.13, w sobotę i niedzielę cały dzień, natomiast w przyszłym tygodniu po godz.14)
Kontakt do kolegi z Jasła („Mlodyferel”-Mirek) myślę,że się nie obrazi jak podam tel.669344 010 lub na PW
Pozdrawiam.
Staszek
Z mojej strony mogę dodać tylko że chcieli byśmy propagować nasze hobby w tej części polski, uczyć ludzi i pokazywać że my Wiatrówkowicze nie jesteśmy "łobuzami" (bo wiem , że takie opinie panują) tylko ludźmi z pasją i zamiłowaniem.

Miło było by gdyby wypowiedzieli się tutaj jeszcze Grześ(Revolut), Wiesław(Westmer), Stanisław(stanley176) jak również i Piotrek(Maniek26).
B,C,C+E,KW....
Zamienił stryjek ... Karabin na kółko :hm:
Awatar użytkownika
maniek26
Posty: 233
Rejestracja: 10 mar 2011, 18:05
Lokalizacja: Pforzheim

Post autor: maniek26 »

W weekend 9-10 marca będę w Jaśle, mogę zabrać cztkę oraz 3 figurki, myślę że z autem też nie będzie problemu.
Problem może pojawić się z wiatrem do cztki. Mam go jeszcze trochę ale nie wiem ile. Ew prośba do Revoluta aby zabrał swoją butlę.
Kolejny jak i inny tydzień jest tak daleką przyszłością że nic nie mogę powiedzieć :)
CZ200s hunter + mDot + BKL 263, HW-70, HW-30, Slavia 618
Awatar użytkownika
Revolut
Posty: 1429
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:51
Lokalizacja: Sanok i okolice

Post autor: Revolut »

Kwestia cen wstępu. Jeśli nie krzykną nam po 50zł, to chętnie wpadnę :D

09.03 - wtedy mam zamiar przegonić pierwszy raz po zimie VFR :D Tak więc albo wpadnę samochodem - mogę zabrać 3-4 osoby + karabinki.

Mam jedna figurkę i powietrza ponad 240bar.
Kupa złomu i trochę szczęścia :uzi:
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Kurcze, może bym się z Sylwią wybrał :hm:

Czy termin jest już ustalony ?
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
maniek26
Posty: 233
Rejestracja: 10 mar 2011, 18:05
Lokalizacja: Pforzheim

Post autor: maniek26 »

Zapraszamy więc do Nas :) chyba jeszcze nic nie jest ustalone :)
CZ200s hunter + mDot + BKL 263, HW-70, HW-30, Slavia 618
Awatar użytkownika
Mlodyferel
Posty: 1050
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
Kontakt:

Post autor: Mlodyferel »

Na razie to luźna koncepcja... w tym tygodniu chciałbym żeby wszyscy z okolicy się spotkali i poznali.
A marcowy termin to już kwestia załatwień ze strony Staszka
B,C,C+E,KW....
Zamienił stryjek ... Karabin na kółko :hm:
Awatar użytkownika
Revolut
Posty: 1429
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:51
Lokalizacja: Sanok i okolice

Post autor: Revolut »

W końcu nasze tereny odżyją nieco :D Z tego co Mirek mówi, to mają tam też kbksy, a co może oznaczać, że i CP będą mile widziani :D
Kupa złomu i trochę szczęścia :uzi:
Awatar użytkownika
stanley176
Posty: 78
Rejestracja: 21 lut 2013, 14:28
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: stanley176 »

Cześć wszystkim.Fajnie,że podchwyciliście pomysł takiego spotkania i mam nadzieję,że uda się zebrać parę osób.O terminie niezwłocznie Was poinformuję jak tylko spotkam się z prezesem i ustalimy.Na razie nie ustalaliśmy konkretnego terminu, bo nie wiedziałem jaki będzie odzew z Waszej strony na propozycję takiego spotkania.Może spróbuję jutro to załatwić. Jak tylko będę miał konkretny termin to dam Wam znać.
Pozdrawiam wszystkich
Staszek
BMK40+Weaver
Awatar użytkownika
maniek26
Posty: 233
Rejestracja: 10 mar 2011, 18:05
Lokalizacja: Pforzheim

Post autor: maniek26 »

Szkoda że jest nas tylko 5 osób. Słyszałem że w Jaśle jest jakiś facet który też strzela i ma sporo ciekawego sprzętu który kolekcjonuje. Niestety nie mam do niego kontaktu a na forum go chyba nie ma.
CZ200s hunter + mDot + BKL 263, HW-70, HW-30, Slavia 618
Awatar użytkownika
Mlodyferel
Posty: 1050
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
Kontakt:

Post autor: Mlodyferel »

Dzisiaj po rozmowie ze Staszkiem mam kilka fajnych info
1- 10-tego będziemy mieć spotkanie z kierownikiem LOK-u w sprawie organizacji spotkań na strzelnicy.
2-Można strzelać z czarnoprochowców (Grześ- widzę twojego banana na twarzy ;p)


Chłopaki prośba :
Dacie rade zjechać się do jasła w Niedziele?? 3-go Marca gdzieś w godzinach po obiadowych 14-ta ? Ot takie spotkanie "przy soczku" cobyśmy się poznali w realnym świecie
B,C,C+E,KW....
Zamienił stryjek ... Karabin na kółko :hm:
Awatar użytkownika
stanley176
Posty: 78
Rejestracja: 21 lut 2013, 14:28
Lokalizacja: Gorlice

Post autor: stanley176 »

Cześć.Mirek mnie ubiegł :D . Dziś rozmawiałem z P.Wieśkiem(prezesem) i że tak powiem odniósł się entuzjastycznie do naszej propozycji.Zaproponował spotkanie 10 marca ok. godz.15 na strzelnicy celem obgadania szczegółów organizacji imprezy.
Fajnie by było aby kilka osób mogło przyjechać, wziąć sprzęt, pokazać o co chodzi i ustalić szczegóły i termin.Pan Wiesiek zobowiązał się jak już wszystko ustalimy sprawę nagłośnić w lokalnych mediach.
Druga sprawa -chciałbym wam pokazać fajne miejsce w niedalekiej okolicy gdzie lok planuje założyć z prawdziwego zdarzenia strzelnicę bojową (taki stary kamieniołom) a gdzie można śmiało organizować jakieś strzelanka w terenie.
Ale o tym wszystkim pogadamy w realu.
Pozdrówka dla wszystkich i do zobaczyska
Staszek
P.S. co do spotkania w Jaśle to myślę,że podjadę :)
BMK40+Weaver
Awatar użytkownika
Revolut
Posty: 1429
Rejestracja: 01 lut 2009, 14:51
Lokalizacja: Sanok i okolice

Post autor: Revolut »

3ego prawdopodobnie odpadam :/ Ale to jeszcze zobaczę bliżej terminu.

A o jakiej organizacji spotkania będziemy mówić? Nie idzie to troszkę za szybko? Jeszcze nie strzeliliśmy tam ani razu, a Wy już chcecie zloty robić :D
Tak więc najpierw pojedzmy tam, zobaczymy warunki, zobaczymy czy HFT i ogólnie pneumatyki chwycą tam, potem można popatrzyć w kalendarze, tak żeby się nie zbiegało z żadnym innym spotkaniem i wtedy można zrobić jakiś mały, nieoficjalny zlot, na kilkanaście osób z Tawerny. Gdy to wypali, to wtedy możemy mówić o jakiś większych spotkaniach itd.

Tak więc, jestem za wszystkim, ale mierzmy zamiary na siły :D

No chyba, że pisząc "organizacja imprezy", macie na myśli spotkania naszej grupki Krośnieńsko/Jasielsko/Gorlickiej :D
Kupa złomu i trochę szczęścia :uzi:
Awatar użytkownika
Westmer
-#e-hft2
-#e-hft2
Posty: 67
Rejestracja: 10 lut 2012, 23:20
Lokalizacja: Jasło

Post autor: Westmer »

Witam.
Mam podobne zdanie jak Revolut.
Do zobaczenia w niedzielę. Oczywiście jestem do dyspozycji.
Pozdrawiam.
AA PS + BKL 301 + SS 10x42M MQ
było Hawke 4-16x44 MD
Awatar użytkownika
Mlodyferel
Posty: 1050
Rejestracja: 11 cze 2009, 18:41
Lokalizacja: Jasło/Zarzecze
Kontakt:

Post autor: Mlodyferel »

Grześ .. pisząc Organizacja Imprezy Staszek miał na myśli spotkania grupy.. Ale gdyby wszystko wypaliło, chęci nie zabrakło to myślę, że o jakimś większym przedsięwzięciu też można by pomyśleć w przyszłości.
B,C,C+E,KW....
Zamienił stryjek ... Karabin na kółko :hm:
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Ja i Sylwia na 100 % przyjedziemy na imprezę promującą strzelanie, tak jak pisaliście na początku.
Czekam na termin, najlepiej w marcu !
Mogę dowieść figurki, paliki, numery stanowisk itp. no i oczywiście BANER ;D
Można zrobić krótki tor niech ludzie też takiej formy strzelectwa spróbują :)

Pozdrawiam

T.
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
ODPOWIEDZ