Obrazek

Kupiłem Blow'a i jest problem

ogólne informacje o najpopularniejszych modelach wiatrówek
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 407
Rejestracja: 03 maja 2006, 11:32
Lokalizacja: Karpacz

Kupiłem Blow'a i jest problem

Post autor: Szymon »

Witam
Ostatnio miałem na "trochę" Gamo AF10 -pistolet PCA. Spodobało mi się nawet tarczowe strzelanie. Pistolet musiałem oddać i trzeba było coś kupić.
Kupiłem Blow.
W Biesie wyczytałem o awaryjności spustu w pierwszych modelach. Myślałem, że to mnie nie będzie dotyczyć. BŁĄD. Nie wystrzeliłem nawet 300 śrucin i zaczep przestał trzymać.
Dorobić zapadkę, czy naprawić- to żaden problem, ale w nowym pistolecie- troszkę za szybko :evil: .
Mogę w poniedziałek wysłać pistolet (kupiony w Kolterze)-poczekam sobie i odeślą, możliwie- z taką samą zapadką, która wytrzyma z 300-500 śrucin. Dlatego mam tu pytanie-czy ktoś ma jakieś doświadczenie w tej sprawie? Może, można gdzieś dostać takie części-odpowiednio poprawiaone-czy warto odsyłać pistolet, czy naprawiać samemu?
Pozdrawiam
Szymon.Karpacz
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

Podobno element ten wymieniają w ramach gwarancji na porządny (chyba nawet w Biesie o tym pisali), więc na Twoim miejscu bym raczej odesłał.
Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 407
Rejestracja: 03 maja 2006, 11:32
Lokalizacja: Karpacz

Post autor: Szymon »

Witam
I po problemie.
Zamiast odesłać jak normalny człowiek :lol: nie wytrzymałem i zabrałem się sam za tą zapadkę. Tłok jest pomyślany- w miejscu, gdzie zaskakuje dźwigienka zaczepu jest wprasowana kulka łożyskowa-o nią blokuje się zaczep. Ale sam zaczep- :evil: zwykła blacha. która u mnie się wytarła po 300 śrutach. Odpowiednio wyciąłem wytarte miejsce i w spawałem kulkę łożyskową, której potem nadałem odpowiedni kształt. Polerka i spust chodzi jak złoto-wyraźnie zaskakuje, jest ciut twardszy i wyraźnie dwustopniowy.
Pozdrawiam
Szymon.Karpacz
kraina
Posty: 179
Rejestracja: 01 lis 2006, 7:28
Lokalizacja: Białystok

Post autor: kraina »

Szymon ;) gratulacje
bo człowiek czasem musi sobie Blow,H100.22cal.&Belomo,HW97k&Leapers
ODPOWIEDZ