Obrazek

Pistolet Blow Air Power

ogólne informacje o najpopularniejszych modelach wiatrówek
sla_lom
Posty: 32
Rejestracja: 12 maja 2006, 6:52
Lokalizacja: południe

Post autor: sla_lom »

Gratuluję zakupu i mam nadzieję, że napiszesz jak się spisuje pistolecik ;-)
HW 97k + leap. 3-9x40 AO MD,
Hatsan 55s (reaktywacja by Hogan).
Slavia (2w1) 630+631 + AGS 4x40 MD
sla_lom
Posty: 32
Rejestracja: 12 maja 2006, 6:52
Lokalizacja: południe

Post autor: sla_lom »

"Skrobnijcie" koledzy coś więcej ;-)
Kusi mnie, żeby go sobie kupić
HW 97k + leap. 3-9x40 AO MD,
Hatsan 55s (reaktywacja by Hogan).
Slavia (2w1) 630+631 + AGS 4x40 MD
Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 407
Rejestracja: 03 maja 2006, 11:32
Lokalizacja: Karpacz

Post autor: Szymon »

Witam
Licytuję właśnie na allegro taki pistolet.
Dałem stówe, jak nie przebije mnie nikt to napiszę wszystko o nim. ;-)

Pozdrawiam
Szymon.Karpacz
Awatar użytkownika
Tomek242
Posty: 169
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tomek242 »

Licytujesz, ale nie ten :-) Ty licytujesz Hatsana 20.
Hatsan 70S+Szkiełkobazarek 3-9x40
Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 407
Rejestracja: 03 maja 2006, 11:32
Lokalizacja: Karpacz

Post autor: Szymon »

Witam
Tak, masz rację nie sprawdziłem o który tu na forum chodzi :oops:
Ale to chyba i tak to samo-trochę inna linia (no i ten "system antyodrzutowy"-pewnie krążek elastomerowy :-)

pozdrawiam
Szymon.Karpacz
Awatar użytkownika
Tomek242
Posty: 169
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:30
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tomek242 »

Szymon pisze:(no i ten "system antyodrzutowy"-pewnie krążek elastomerowy :-)
Trochę inny system ;-) , bardzo fajny opis tego pistoletu jest na iwebie.
Hatsan 70S+Szkiełkobazarek 3-9x40
Polifem8
Posty: 14
Rejestracja: 09 maja 2006, 17:22
Lokalizacja: Nałęczów

Post autor: Polifem8 »

Wystrzelaliśmy z żoną paczkę śrutu z tego pistoletu. W domu,do tarczy pistoletowej na odległ. ok.8m strzela się pięknie.Celny,cichy,brak odrzutu .Moja żona która strzelała kiedyś
zawodniczo mieści się w czarnym(średn.3cm.) w każdej serii 10 strzałów.Czytałem na iwebie,że oksyda w niektórych miejscach się rysuje-u mnie tego nie ma . Gwint na całej długości przewodu lufy jest starannie wykonany.
Pzdr. :]
HW-85+Leapers, H-90s, Blow AP.
Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 407
Rejestracja: 03 maja 2006, 11:32
Lokalizacja: Karpacz

Post autor: Szymon »

Witam
Na allegro przebili jednak moją stówkę, więcej nie daję, ale to i tak chodziło o hatsana 20.
Może i dobrze, bo ten Blow Air Power wydaje się ciekawszy i zaczynam myśleć nad jego kupnem.
Pozdrawiam
Szymon.Karpacz
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

Szymon pisze:Witam
Na allegro przebili jednak moją stówkę, więcej nie daję, ale to i tak chodziło o hatsana 20.
Może i dobrze, bo ten Blow Air Power wydaje się ciekawszy i zaczynam myśleć nad jego kupnem.
Pozdrawiam
tu masz takiego za dobre pieniażki z paczką Tomitex LOK ;-)

http://www.allegro.pl/item106694720_blo ... arcze.html
AA TX200 HC
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Tutaj jeszcze jeden link do Blow'a
http://bron.iweb.pl/viewtopic.php?t=22733
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
kraina
Posty: 179
Rejestracja: 01 lis 2006, 7:28
Lokalizacja: Białystok

Post autor: kraina »

w lutym 2006 kupiłem w sklepie to cacuszko ;),cena 179 PLN + paczka śrutu logo sport płaski + 10 tarcz 14x14 ;) bardzo szybok zabrakło mi srutu :D , nastepne 2 paczuszki znikneły po miesiącu,niestety zaczep tłoka tez się skończył i zaczą sam strzelać(wada fabryczna juz ponoc poprawiona przez producenta) naprawa gwarancyjna ;) i jest ok jak dotąd ,jestem zadowolony z posiadania tej pistolni strzela celnie i nawet na 20 m do puszeczki sie trafia bez wiekszego problemu (strzelałem do pełnej wstrząśniętej :evil: , ładny efekt ), jest także celnyzadziwiająco, o ile mi witki ;) nie pląsaja ;) polecam za tę kasiorkę jest wręcz nieporównywalny z innymi
bo człowiek czasem musi sobie Blow,H100.22cal.&Belomo,HW97k&Leapers
Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 407
Rejestracja: 03 maja 2006, 11:32
Lokalizacja: Karpacz

Post autor: Szymon »

Witam
Ja właśnie w piątek dostałem przesyłkę z Koltera. Kupiłem Blow'a.
Jednak nie wystrzeliłem nawet pudełka śrutu-a spust przestał trzymać. Najpierw zdarzały się samowystrzały, a teraz wogóle nie łapie tłoka. Coś nie tak z tą poprawą przez producenta, albo wysłali mi z zapasów-pierwsze modele :evil:
Napisz jak wygląda naprawa gwarancyjna-jle to trwa i czy jest możliwość dostania od sprzedawcy samej zapadki, żeby wymienić tą wadliwą. Pisałem już do Koltera, ale mi nie odpisują (pewnie w poniedziałek czytają pocztę).
Pozdrawiam
Szymon.Karpacz
kraina
Posty: 179
Rejestracja: 01 lis 2006, 7:28
Lokalizacja: Białystok

Post autor: kraina »

było to tak: po wystrzelaniu ponad półtorej paczki śrutu stało sie to właśnie to o czym piszesz, więc jako że gwarantowany był rad-niewola do spóldzielni poniosłem cacuszko,,ostatni uścisk,spojżenie na spust, pani przyjeła zamkneła walizeczkę wypisała potwierdzonko na karteczce postawiła stępelek i za 2 tygodnie przyjść kazała.Gdy zabierała go na zaplecze,szybko wyszedłem ze sółdzielni by nikt nie spostrzegł żalu rozstania.Po dwuch tygodniach punktualnie zjawiłem się przekonany że jest juz jeeest,niestety nie było!!!! &%%#$@^&$%^$takie były moje myśli,kiedy więc ? zapytałem personel, za trzy dni padła odpowiedz.i tak zeszło do jeszcze tygodnia.Pistolet naprawiony otrzymałem po trzech tygodniach a dla osłody przedłużonego rozstania dodano mi kulochwyt na tarcze 14X14,zapis w karcie brzmiał"wymieniono zaczep tłoka".Jak dotąd zaczep działa prawidłowo powystrzelaniu 3 paczek śrutu. I to by było tyle.Gonie do pracy więc do wieczorka
bo człowiek czasem musi sobie Blow,H100.22cal.&Belomo,HW97k&Leapers
Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 407
Rejestracja: 03 maja 2006, 11:32
Lokalizacja: Karpacz

Post autor: Szymon »

Witam
To dobrze zrobiłem (opis w linku poniżej) -ja kupiłem przez allegro od Koltera-więc z wysyłką potrwało to by z miesiąc.
Zapadkę sam dorobiłem-wiem teraz, że przeżyje ten pistolecik :D
http://hatsan.siecplay.pl/viewtopic.php?t=974
Pozdrawiam
Szymon.Karpacz
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 23
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:35
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: BRAT_MIH »

Kupilem dzisiaj to cudo, Hatsan musi poczekac. Jestem bardzo zadowolony jak na dzien dzisiajszy, bardziej niz gdy kupowalem Anicsa 101. Strzelanie za friko, nie martwie sie o gaz, trwa dluzej bo zlamac go trzeba:) Z 15 sporych krokow w puszke bez broblemu raz za razem, dziury kosi piekne. W drzewa gorzej bo srut plaski sie odbija z 3 metrow potrafi wrocic i uderzyc w klate, jutro sprobuje z czubkiem ostrym. Cichutki, mozna w lesie stukac i uwagi zbyt nie zwraca. Szkoda ze wczesniej tego nie kupilem, przewazyly sentymenty z mlodych lat do replik broni ostrej. Wyglada troche niezbyt pieknie, raczka plastikowa skrzypi przy lamaniu ale ogolnie jest git. Przede wszystkim trafia sie w to w co sie celuje. Nie jestem znawca ale opierajac sie na opinii innych go kupilem i teraz sam moge go z czytym sumieniem polecic.
Slavia 631 Lux + Leapers 3-9X32 AO 1 MIL-DOT, Blow Air Power
ODPOWIEDZ