Obrazek

Pistolet Blow Air Power

ogólne informacje o najpopularniejszych modelach wiatrówek
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

spróbuj śrutem moletowanym np. Tomitexem płaskim-molet, jest nieco lzejszy od gładkiego, do pistoletu w sam raz :)
AA TX200 HC
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

taa, co z tego jak za pare śrutów zacznie sam strzelać. Mi wystarczyło 100szt i pistolet leży nieużywany. Jak byłem w kolterze po tłok i zaczep to mówią że nie mają.

PS: kto mi pomoże załatwić części?
kraina
Posty: 179
Rejestracja: 01 lis 2006, 7:28
Lokalizacja: Białystok

Post autor: kraina »

Maniek, a co z gwarancją , nie kupiłeś go w sklepie???
bo człowiek czasem musi sobie Blow,H100.22cal.&Belomo,HW97k&Leapers
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

Niby tak, ale uznają że grzebałem już.
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 23
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:35
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: BRAT_MIH »

Uznaja albo nie uznaja nie trzeba od razu podchodzic tak pesymistycznie. Sruby mozesz miec ruszane, bo przeciez sami w instrukcji zalecaja je dokrecac co 150 stzralow. W jaki sposob poznaja czy w srodku cos dotykales? Musza rozebrac. A skoro rozkreca to i wymienia ten felerny zaczep bo wiadomo ze to ich wina. Ja bym zaryzykowal i wyslal go na gwarancji jest.
Slavia 631 Lux + Leapers 3-9X32 AO 1 MIL-DOT, Blow Air Power
kraina
Posty: 179
Rejestracja: 01 lis 2006, 7:28
Lokalizacja: Białystok

Post autor: kraina »

Mariusz nawet się nie zastanawiaj, (i tak leży ) muszą uznać gwarancję
bo człowiek czasem musi sobie Blow,H100.22cal.&Belomo,HW97k&Leapers
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

W sumie i macie racje. I tak leży. Choć wątpie żeby uznali samodzielną próbę poprawy zaczepu, ale co mi tam. W zasadzie i tak się do niczego nie nadawał.
Awatar użytkownika
BRAT_MIH
Posty: 23
Rejestracja: 14 sty 2007, 23:35
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: BRAT_MIH »

Zastanawia mnie jedna rzecz. Jak sobie strzelam w domu do ksiazki od j.niemieckiego sprzed 14 lat to kulki z Anicsa wbijaja sie na tej samej odleglosci (3-4 m) znacznie glebiej w ksiazke niz srut z Blowa. I na dworze raz probowalem zbic Blowem butelke po piwie z jakis 5 m i nie dalo rady a kulka tak. Czyzby Anics byl mocniejszy czy kulka lepiej dziala? Mozna wsadzac kulke do Blowa z gwintowana lufa?
Slavia 631 Lux + Leapers 3-9X32 AO 1 MIL-DOT, Blow Air Power
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

BRAT_MIH pisze:Mozna wsadzac kulke do Blowa z gwintowana lufa?
ołowianą naturalnie :)
AA TX200 HC
kraina
Posty: 179
Rejestracja: 01 lis 2006, 7:28
Lokalizacja: Białystok

Post autor: kraina »

kulka ołowianą jeszcze nie strzelałem , natomiast śrutem w plastiku tak i butelka tłukła się,lecz nie polecam tego śrutu jest niszczący dla luf i sprężyn :hm:
bo człowiek czasem musi sobie Blow,H100.22cal.&Belomo,HW97k&Leapers
nunez
Posty: 770
Rejestracja: 03 wrz 2006, 18:18
Lokalizacja: Stępna

Post autor: nunez »

:) a ja tak zawsze ....nie mialem nic innego oprócz czeskiego texa ;polskiego łucznika i ,,bohatera " tematu w ręku
powiem krótko..........badziew totalny ; niepodoba mi sie całkowicie!!!
nie wart swojej ceny!!!!!!!!!!!!....max 50 zet
stawiam go na równi z czeskim pistolem gdzie trzeba wciskać lufe aby strzelić
wystarczy dodac 100 zet i mieć nówke harego np.h70
moim zdaniem całkowita porażka , wymagajaca przeróbek i dopracowań
nie zasługuje na powstanie osobnego tematu
;slavka634;
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

Mam to cudo. Trochę pomysłowości, trochę pracy, pare przerubek i ŚWIETNA ZABAWKA ZA MAŁĄ KASĘ ( A W DODATKU NAWET CELNA) :)

[ Dodano: Wto 03 Lip, 2007 10:54 ]
Dodam jeszcze że u mnie blaszka przy spuście jest OK (chyba dlatego że ją odrazu utwardziłem) za to kulka zaczęła się obracać (stąd samopał) wymieniłem kulkę na sztywny , wyprofilowany ząb i wszystko jest OK.
I jeszcze jedno ten sprzęt kocha smar a najlepiej słuszną ilość "miedzianu" na zewnętrzną powierzchnie tłoka.

Mam go od około 7 miesięcy i chwale sobie (przynajmiej mam przy czym grzebać).
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
kraina
Posty: 179
Rejestracja: 01 lis 2006, 7:28
Lokalizacja: Białystok

Post autor: kraina »

heh jak dotad moj Blow- ik nic nie nawala , ponaprawie gwarancyjnej 0k 8000 pelet ;) ( kupiony w lutym 2006), 4 dni wstecz przyszło mi do głowy go zarżnąc i wystrzelałem całą paczke logosporta 500 szt i nie padł wiec jeszcze mu dałem ok 100 sztdiabolo luxa i juz nie miałem czym strzelać dalej w tym dniu ;) no i nie zajechałem go , czyli ok 600 szt w ciagu 2 godz i ma się dobrze ;) , wytarty wprawdzie jest i niemal ( nikiel się zrobił ;) ) ale działa i jest nadal uzywany , jestem kontent z posiadania w/w ;)

dodaję . ta szczerbinka tylko mi się nigdy nie podobała :nie: czy macię na nią sposób jakiś ?
bo człowiek czasem musi sobie Blow,H100.22cal.&Belomo,HW97k&Leapers
jarko
Posty: 10
Rejestracja: 17 sie 2007, 13:54
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: jarko »

Kupiłem ten pistolecik dwa dni temu. Postrzelałem trochę z niego na 10M TARCZA

Jak na pierwszy raz to nawet spoko. Nie czyścilem go z oleju. Może jutro się tym zajmę i obejrzę go od środka dokładniej i ewentualnie nasmaruję. Narazie diesel bardzo widoczny i może przez niego mam na nim spore odskoki nie rzadkie w pionie dochodzące do 25 centymetrów. Na boki (w poziomie) mogę powiedzieć że jako tako trzyma.
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

Szczerbinkę można unierchomić przypalając lekko róg korpusu szczerbinki lutownicą.

W swoim przełożyłem prowadnicę do tyłu, ale wymagało to ścięcia wypustki na korku upychającym sprężyne, bo się sprężyna nie mieściła. Niby predkość na poziomie 98m/s ale nie kopie.
ODPOWIEDZ