Obrazek

Logun Eagle-ostatnia wyprodukowana w Polsce wiatrówka ??

ogólne informacje o najpopularniejszych modelach wiatrówek
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wieloryb
Posty: 25
Rejestracja: 24 lip 2010, 12:53

Logun Eagle-ostatnia wyprodukowana w Polsce wiatrówka ??

Post autor: wieloryb »

Orzełek wylądował u tatusia :) szkoda mi było się rozstawać z Lonią :-/ ale nie umiałem sie powstrzymać :shame: by nie nabyć tego Loguna Eagle :) teraz im dłużej go oglądam tym bardziej mi sie podoba :) jest lekki , ma piękną osadę i niezłego powera , strzeliłem kilka razy i jestem mile zaskoczony :one: jest świetny , ale tak jak Andrzej pisał wymaga wysokiego montażu , przy moim dużym ryju nie mogę za chiny się dobrze przytulic , a lupa siedzi teraz na średnim montażu , dlatego też nie mam żadnych tarczek ale już niebawem będą :) zaraz też nabiłem kartusz i tu zaskoczenie , da rade tylko do 190 bar :shock: chyba tak ma być ale reszta to miód z benzyną :)
Bardzo dziękuję Ani i Andrzejowi Kliszewskim za gościnę,pomoc i w ogóle miło spędzony czas oraz prezenty jakie otrzymałem :one: Wasz sklep powinien sie nazywać ""AK strzał w dziesiątkę " :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
kupa noży
jarek m
Posty: 1272
Rejestracja: 29 lis 2007, 23:31

Post autor: jarek m »

Piękny jest bez dwóch zdań. Szkoda, że w kalibrze 5,5 i szkoda, że tytuł tego tematu może być prawdziwy ;(

PS. To teraz mi się wyjaśniło. W głowę zachodziłem po co Lonię sprzedajesz :lol:
Colty navy x 2
Hawken Thompson/Center .45
S400+Hawke Varmint II
BSA Hornet
Awatar użytkownika
Jaro
Posty: 3955
Rejestracja: 30 gru 2009, 20:08
Lokalizacja: Ziębice
Kontakt:

Post autor: Jaro »

Gratulację Mirku :)
Karabinek świetnie się prezentuje....
Odnośnie twojego zdania - "AK strzał w dziesiątkę " - stanowczo się przyłączam !
Awatar użytkownika
wieloryb
Posty: 25
Rejestracja: 24 lip 2010, 12:53

Post autor: wieloryb »

jarek m pisze: PS. To teraz mi się wyjaśniło. W głowę zachodziłem po co Lonię sprzedajesz :lol:
No Lonie musiałem sprzedać :sciana: niestety , ale strasznie sie napaliłem na tego orzełka i cóż miałem zrobić :placze: Jarek dziękuję za pocieszenie :) Orzełek naprawdę jest ładny a jak strzela to dopiero sprawdzę po otrzymaniu wysokiego montażu :lowca:
kupa noży
jarek m
Posty: 1272
Rejestracja: 29 lis 2007, 23:31

Post autor: jarek m »

Wieloryb, nawet nieważne jak strzela. Toż to okaz i już teraz jest czymś wyjątkowym. Już to wystarczy, by się w nim zakochać :D Jeśli Cię życie nie zmusi trzymaj, a fakt, że przy okazji strzela, będzie tylko źródłem dodatkowej satysfakcji.
Colty navy x 2
Hawken Thompson/Center .45
S400+Hawke Varmint II
BSA Hornet
Awatar użytkownika
wieloryb
Posty: 25
Rejestracja: 24 lip 2010, 12:53

Post autor: wieloryb »

Prawda :) już mi lżej tylko teraz jakie PCP w przyszłości kupić na zawody , na razie trening na sprężynce no i muszę kasy nazbierać na wirusa :)

[ Dodano: Nie 19 Wrz, 2010 23:12 ]
No cóż dzisiaj pojechałem przestrzelić orzełka i powiem wam jest ciężko , z niemożności przez tę przeklęta bakę złożenia się do lunety wyniki są takie jakie są no niestety miodu nie ma :) a to bohater
Obrazek
odległość 25 metrów śrut H&N field Target Trophy 5,53 zerowanie lupy i strzały w tarczkę , na sto procent w kalibrze 5,50 byłoby lepiej :)
Obrazek
Lupa zerowana była na 10 metrach i potem jej nie przestawiałem , chciałem zobaczyć jak to będzie no i naprawdę zero możliwości przyłożenia się do tej baki :(
Obrazek
Zmiana śrutu na Exact Jumbo RS 5,52 0,870 G co jest na tarczce zaznaczone po lewej stronie :shame: ustawienie lupy takie jak p;oprzednio a później zmiana na Exact Expres 5,52 0,930G
Obrazek
No i co , śrut H&N całkiem całkiem są możliwości poprawy celności tak samo Exact Expres ma potencjał strzałów srutami exacta jumbo 5,50,heavy 5,52,monster nawet nie zamieszczam bo wstyd :shame: I jeszcze jedno w moim Logunie nie mogę więcej napełnić kartusza jak do 180 bar :( Zapomniałbym Luneta Sightron SIII10X42MMD jest po prostu wspaniała , wszytko co do tej pory miałem i mam to do piet nie dosięga :) Yaro i Cortez mieliście rację i walę Wam pokłony oraz hektolitry piwa przy najbliższej okazji :piwo: A i w tej wiatrówce jest mnóstwo do poprawienia .
kupa noży
ODPOWIEDZ