Obrazek

Kral 5,5

ogólne informacje o najpopularniejszych modelach wiatrówek
nokian1966
Posty: 19
Rejestracja: 14 sie 2007, 18:52
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: nokian1966 »

Uwaga, po moim (ostrym)piśmie do SKORPIO i zgłoszeniu do administratora allegro, przyszła odpowiedź ze sklepu Skorpio abym wysłał wiatrówke z oświadczeniem, że rezygnuje z zakupu, podał numer konta na który mają być zwrócone pieniążki! :)

Ps. Kalina - sorki z tych nerwów zapomniałem o zdjęciach, ucieszony piorunem ją zapakowałem i wysłałem, przepraszam wszystkich że nie dotrzymałem obietnicy :/

Naprawde szkoda mi tej wiatróweczki bo ślicznie się prezentowała ale to dziwne skręcenie w osi drewienka mnie rozbrajało, gdyby nie było gwarancji pewnie bym to przerobił (nowe otwory w drewienku, poziomica, szpachla do drzewa, lakier i juz) ale tak nie chciałem tracić gwarancji. Jak dostanę zwrot kasy - poinformuje!
Pozdrawiam wszystkich
Przezorny zawsze .... uzbrojony! : PZU
Wildlife, CP99, BMK-26+Meopta 4x32
Awatar użytkownika
Kalina
Posty: 32
Rejestracja: 18 maja 2007, 22:33

Post autor: Kalina »

spox nie gniewam się :))

tak czy szmak decyduję się na nią i jak wszystko pójdzie tak jak to zakładam to ja zamieszcze zdjecia przekoszonego Krala :)
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Tak czytam i czytam i nie mogę dojść do jednego.
Czy przesunięcie było równoległe do osi cylindra i tylko w lewo od środka korpusu czy szyna zjeżdżała pod skosem w lewo?
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
nokian1966
Posty: 19
Rejestracja: 14 sie 2007, 18:52
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: nokian1966 »

Przesunięcie było raczej równoległe do osi cylindra (po lewej stronie korpusu) wyglądało że bez skosu, podobnie montaż szczerbinki ale już atrapa tłumika z muszką wyglądała na osiowaną równolegle do drewienka!. Nie twierdze że to nie jest jakieś udogodnienie dla praworęcznych :hm: ale mnie sie to bardzo nie podobało i jeszcze się z tym nie spotkałem a strzelałem juz z kilku sprzetów np. TT - której byłem posiadaczem (legalnym),Glock 17, kbks i wiatróweczki kilku producentów.

Ps.
Kalina, jak dostaniesz tą wiatróweczkę, proszę odezwij sie, jestem ciekaw co tobie przyślą :)
Przezorny zawsze .... uzbrojony! : PZU
Wildlife, CP99, BMK-26+Meopta 4x32
Awatar użytkownika
Kalina
Posty: 32
Rejestracja: 18 maja 2007, 22:33

Post autor: Kalina »

póki co "Pan" zamilkł jak zapytałem go czy wszystko z karabinkiem jest ok....
nokian1966
Posty: 19
Rejestracja: 14 sie 2007, 18:52
Lokalizacja: Bełchatów

Post autor: nokian1966 »

Tak jak obiecałem cd.
Skorpio zwrócił pieniążki (oczywiście jestem w plecy ponad 30 zł za wysyłki)
Teraz mam dylemat i proszę o podpowiedź! mam do wyboru zakup Gamo Huntera 440 lub Gamo CFX (oczywiście oba w cal. 5,5) Co radzicie? oba w tej samej cenie tyle że CFX w polimerze. Proszę o pomoc!

Dyskusję o dylemacie z wyborem pomiędzu Gamo H440 a CFX proszę kotynuować tutaj: TEMAT //Dude
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2007, 15:38 przez nokian1966, łącznie zmieniany 2 razy.
Przezorny zawsze .... uzbrojony! : PZU
Wildlife, CP99, BMK-26+Meopta 4x32
Awatar użytkownika
krzysztof
Posty: 43
Rejestracja: 03 sie 2007, 18:15
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: krzysztof »

Jeśli decyzja ma sie tyczyć osady to wybrałbym drewno.
ODPOWIEDZ