Obrazek

Skif Anics 3000

ogólne informacje o najpopularniejszych modelach wiatrówek
Awatar użytkownika
tomaschek
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 5780
Rejestracja: 28 kwie 2006, 10:14
Lokalizacja: Tarnobrzeg/Leicester

Post autor: tomaschek »

Jeśli masz na zbyciu 600 PLN to możesz kupić używanego S&W :D

Kawał "rury", robi wrażenie, fajnie się z tego strzela rekreacyjnie.

A tutaj kilka słów o tej maszynce

http://www.hatsan.siecplay.pl/viewtopic.php?t=91
Daystate Mk3 FT
Nitrex TR2 2-10x42
Awatar użytkownika
virus
Posty: 250
Rejestracja: 27 sie 2006, 10:30
Lokalizacja: Września

Post autor: virus »

zawsze możesz zakupic crosmana 1377c i się pobawić w tuning. Po kilku przeróbkach robi się diabelsko celny :)
Awatar użytkownika
Koval
-#LOK_KST
-#LOK_KST
Posty: 2086
Rejestracja: 17 cze 2006, 1:46
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Post autor: Koval »

Witam.
Miałem crosa 1377 i wyjety z pudełka to tylko zabawka ,ale włożyć w niego sporo pracy i niestety trochę dołożyć kasy to rzeczywiście staje się całkim niezłym sprzętem. Taki po tuningu może być nawet pod pewnymi względami lepszy od HW40 ,a na pewno mocniejszy.
Pozdrawiam.
Robert
Diana 60, AR2079B PCP, Webley Raider, HW-100, AA EV2 + kilka szkiełek lepszych i gorszych
Awatar użytkownika
virus
Posty: 250
Rejestracja: 27 sie 2006, 10:30
Lokalizacja: Września

Post autor: virus »

a ja się własnie dzisiaj w niego zaopatrzyłem. Po 10 pompkach przestrzeliłem z 2m butelke od browaru na wylot :) szok. Jak ktoś lubi moc to można polecić :)
faktycznie z pudełka to przez ten tandetny plastik wygląda jak zabawka na odpust, ale ja już przymierzam sie do strugania drewienka :) poźniej jeszcze pare przeróbek i będzie sie można porządnie pobawić :)
januszl
Posty: 15
Rejestracja: 24 sie 2006, 6:52
Lokalizacja: z galicji

Post autor: januszl »

Co lepiej kupic Crosa1377 czy Marksmana kopie hw-40 ?
AA TX200hc,Marksman
Awatar użytkownika
Wierzbin
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 3983
Rejestracja: 28 kwie 2006, 12:09
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Wierzbin »

Stawiam na Marksmana.
Daystate Mk3 FT + LS
Był H55 + Walther 3-9x40AO
Awatar użytkownika
virus
Posty: 250
Rejestracja: 27 sie 2006, 10:30
Lokalizacja: Września

Post autor: virus »

kupuj marksmana. To pompowanie w crosie męczy. Poza tym bez przeróbek 1377 wygląda jak zabawka dla dzieci
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

Miałem w ręku marksmana i HW 40 mam( tzn miałem po pojechał do niemiec na wymianę)( żle lufa była zamontowana) i niczym się nie różnią ale generalnie marksmany są bardziej wadliwe od HW 40. HW 40 wyciągał mi 3,5 J.
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
indian
Posty: 336
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Skif Anics 3000

Post autor: indian »

Witam.Dzisiaj w moim skromnym warsztaciku wylądował pistolecik na CO2 Skif A 3000.
Pistola jest produkcjii Rosyjskiej firmy Anics i daleko mu według mnie do Rosyjskiego standardu "gniotsia nie łamiotsa".Ogulnie plastik,plastik,plastik,oooo metal!!! :D .
Pistola trafiła do mnie z zablokowanym systemem.
Jako że po pierwe miałem takie cudo w rękach nie bardzo wiedziałem co może dolegać klameczce ale co nas nie zabije to nas umocni wiec na stół i na żywca bez narkozy przystapiłem do zabiegu fragmentacjii sprzęciku :)
W perwszej kolejności postanowiłem wydobyć magazynek gdyż ten za nic nie dawał się wyciagnać co rokowało tylko jedno-śrut zablokował mechanizm przesuwu magazynka.
teoria okazała się słuszna ale żeby wyjąc magazynek musiałem wybić trzpień dzwigni która go zwalnia kiedy chcemy go wyjąć.To był błąd i kosztował mnie wiele nerwów i jeszcze więcej zabiegów fragmentacyjnych.Ale w koncu pistola znowu działa a przy okazjii dostała nową dawką swieżego smaru :)
A tak to z gróbsza wyglada.

[ Dodano: Wto 10 Lip, 2007 20:42 ]
Fotki znikneły czy ja ich nie widzę.Po napisaniu tematu były :hm:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 15 mar 2009, 10:54 przez indian, łącznie zmieniany 1 raz.
Old Indian Never Die
Awatar użytkownika
Pj26
Posty: 152
Rejestracja: 07 maja 2006, 10:33
Lokalizacja: Centralna Polska

Post autor: Pj26 »

Też nie widziałem fotek ale się zalogowałem i są.
Slavia 630, łucznik pistol, H80s 5,5mm, Iż 22,
colt special combat,Sharp Innowa.
Awatar użytkownika
indian
Posty: 336
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: indian »

Dziwne jak się zloguje to faktycznie są.Ciekawe dlaczego trzeba się zalogować żeby je zobaczyć :hm:
.
Po naprawie sprzęciku nie pominołem faktu aby go przetestować.
Załadowałem "syfonik" a do magazynka Crosman szpic i ognia,pierwsze wrażenie pozytywne,
pistolecik robi trochę huku i fajnie leży w łapie ale na tym koniec przyjemnych doznań.
Trafienie w kulochwyt 15x15cm z 10-14m to nielada wyczyn,Wszystkiemu winien spust,po wystrzelaniu trzech magazynków zrobił mi się pęcheż na palcu :PP dosłownie.Nacisnięcie spustu porusza cały system:przesuwa magazynek oraz napina sprezyne która dobija lufę do zaworu.Trzeba do tego sporej siły,spust w Harrym prosto z pudła do miud na cycu w porównaniu z tym.Oczywiście można najpierw napiąc kurek co spowoduje przesuniecie magazynka oraz napiecie prężyny wtedy spust jest krótki i zwalnia tylko lufę z zaczepu więć już nie trzeba tak sie wysilac.Taki sposób jest dobry na pojedyncze strzały w jakimś konkretnym kierunku bo o celność to krucho w tej klamce.Po załadowaniu kulek BB to dopiero jest jazda,trudno trafić w co kolwiek,nawet 200l beczka na 20m to trudny cel :D .
Ogulnie jak bym chciał zrobić komuś z d... jeśień średniowiecza to sprzęt w sam raz i robi wrażenie wizualne.Do zabawy i postraszenia super,do konkretnego postrzelania odpada.

Dożuce jeszcze fotki,może będą odrazu widoczne

[ Dodano: Sro 11 Lip, 2007 23:43 ]
Na fotce z zaworkiem co2 nie dopisałem że lufa udeża w niego poprzez magazynek który dociska zawór po udeżeniu.W magazynku jest taka miedziana blaszka która robi za dobijak.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Old Indian Never Die
Maruda
Posty: 921
Rejestracja: 20 lut 2007, 13:49
Lokalizacja: Józefów

Post autor: Maruda »

Jak to czytam i oglądam fotki,to wypisz,wymaluj,mój Kolter K19 :lol:
Awatar użytkownika
Daras
Posty: 626
Rejestracja: 14 mar 2007, 20:17
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: Daras »

Nie żebym się czepiał, podoba mi się opis pierwszej fotki "cofa sie do przodu" muszę dodać to do mojego słownika gdzie znajdują sie już takie słynne powiedzonka jak "jestem za a nawet przeciw","plusy dodatnie i plusy ujemne" Rośnie nam nowy wódz. :lol: :lol:

Pozdrawiam Darek
Awatar użytkownika
indian
Posty: 336
Rejestracja: 04 lis 2006, 20:31
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Post autor: indian »

Nie żebym się czepiał
Spoks,czasami sam siebie zadziwiam :D
Dożuć jesszcze do kolekcjii "rób jak uważasz,uważaj jak robisz" :)
Rośnie nam nowy wódz
"Ja sie do władzy nie pchałem,mnie same wzieli" :lol:

[ Dodano: Czw 12 Lip, 2007 12:57 ]
A swoja droga to ceny choćby na Alledrogo takiego sprzęcka niezle sie trzymają,
Może jednak cos w sobie ma ta klamka.
Kiedys zastanawiałem się nad zakupem takiej zabawki.Przy okazjii rozbiurki Skifa pokukałem po necie w poszukiwaniu czegos podobnego i znalazłem dośc ciekawą konstrukcję a mianowicie Bajkał MP 651,Może ktoś miał to w rękach,jezeli tak to proszę o krutki opis wrazeń,tak z ciekawości :)
Old Indian Never Die
Awatar użytkownika
hyena
Posty: 150
Rejestracja: 16 cze 2007, 18:33
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: hyena »

'cofa się do przodu" ale tak to jest naprawdę,też go mam i będę go trochę poprawiał po fabryce już wiem jak mniej więcej wczoraj rozebrałem zarazę (FWB 300) i dla SKIFA nie mam czasu. to prawda że nie jest zbyt celny ale nie do przesady ja w puszkę gdzieś na 12-15m to spokojnie ale powiem sczerze nie jest wart tych pieniędzy i nie polecam nikomu tego pistoletu ze względu na cenę i awaryjność oczywiscie to nie jest antyreklama kiedyś mnie tak wku.... że o mały włos nie walnołem nim o scianę
Gdzie jest moja latajaca szabla z PCV
ODPOWIEDZ