Obrazek

Blow Air Power

ogólne informacje o najpopularniejszych modelach wiatrówek
ODPOWIEDZ
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Blow Air Power

Post autor: Maniek »

Witam, no więc dziś przy okazji wizyty w Częstochowie nabyłem owy pistolecik :)
Pierwszym wrażeniem już przy demonstarcji sprzedającego był ewidentny diesel. Przestrzeliłem i już na wstępie polubiłem system antyodrzutowy:)
Cały system przesuwa się podczas strzału w tył. Decyzja zapadła. koszt? 170zł.
Dostałem do tego walizeczke, gwaracje, paczke 500szt śrutu Umarex szpic moletowany, i paczke 100szt Z&S Diabolo Sport. O dziwo gość nawet nie próbował mi wręczyć tego badziewia za 3zł, a nawet go odradzał. Jeszcze dziś pozbędne się diesla a jutro dam wszelkie foty i może jakieś tarcze.

Jak dotąd za tą cene wydaje się ciekawym zakupem.

pozdrawiam.
Awatar użytkownika
stworek5
-#zasłużony_team
-#zasłużony_team
Posty: 2112
Rejestracja: 29 kwie 2006, 12:00
Lokalizacja: Goleniów

Post autor: stworek5 »

ten pistolecik jest dosć ciekawą konstrukcją w przystępnych pieniążkach, co prawda to zaczytane wiadomości bo osobiście nie miałem styczności z tym sprzetem ale kiedys w przypływie gotówki kto wie :D
AA TX200 HC
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

Witam.

Postrzelałem dziś troche i wrażenia całkiem pozytywne. pomijając lichego strzelca :)
paczka po tomitexie 500szt na 15m to nie duży problem (powoduje lekkie wgniecenie lecz nie przebija), puszka na 20m to samo (tu już jest dziurka w pierwszej ściance). dalej już są schody:)
Patrząc obiektywnie nie podoba mi się jakość szczerbinki. W prawdzie jest regulowana w obu płaszczyznach ale starsznie luźna. Muszka nie należy do najcieńszych, na tarczy na 10metrów praktycznie zakrywała mi czarne pole. Oksyda to raczej jakas farbka:p
Zmierzone 94,2 m/s.
Tarcza 10m, tomitex szpic gładki, 10 strzałów, pistolet podparty na przedramieniu.
Obrazek

Oraz inne fotki poglądowe:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

A teraz krytykujcie :)
Ostatnio zmieniony 07 sty 2007, 23:14 przez Maniek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Mikrus
Posty: 955
Rejestracja: 04 paź 2006, 19:32
Lokalizacja: Kassel/Deutschland

Post autor: Mikrus »

Ladny pistolecik, a wynik napewno da sie poprawic :) Ja narazie walcze z moimi tarczowymi wynikami z harrego :)
Bezbronny
Awatar użytkownika
Szymon
Posty: 407
Rejestracja: 03 maja 2006, 11:32
Lokalizacja: Karpacz

Post autor: Szymon »

Witaj
Niedawno kupiłem ten pistolecik... i już go nie mam :evil: :evil: :evil:
W nerwach poszedł do kosza. Po pudełku śrutu przestał trzymać zaczep tłoka. Dorobiłem nowy. W międzyczasie pisałem do Koltera-gdzie był kupowany. Mieli mi wysłać nowe, ponoć wzmocnione zapadki. Do wysyłki jednak nie doszło, bo popękała plastikowa obudowa-miejsca gdzie system jest przykręcany. Pokleiłem distalem, to pękło w innym miejscu. Do tego ta szczerbinka, luźna i nie dająca się precyzyjnie wyregulować. Jak pękły te plastiki to nawet przez moment miałem pomysł zrobić drewniane :) , ale nie- rypnąłem nim co sił o podłogę w garażu :evil: Jeszcze dziś znajduje poszczególne części. :D
Pozdrawiam
Szymon.Karpacz
Awatar użytkownika
Springfield7.62
Posty: 296
Rejestracja: 12 sie 2006, 9:34
Lokalizacja: Okolice Krosna

Post autor: Springfield7.62 »

Ja mam (w odległej przyszłości) zamiar kupna pistoletu ale na co2 albo crossmana 1077. poprostu chce sobie postrzelać dynamicznie.
nunez
Posty: 770
Rejestracja: 03 wrz 2006, 18:18
Lokalizacja: Stępna

Post autor: nunez »

:) a ja przymierzam sie ,,wyrwania" od mojego szefa łucznika w dobrym stanie
co do pistolecików na co2 ktoś chyba pisal na iwebie że do strzelania dynamicznego za bardzo sie nie nadaje ponieważ ok 2 sek odczekac trzeba na nastepny strzał
zaznaczam że nie jest to moja opinia :)
;slavka634;
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

Mnie zależało głównie na łatwości przenoszenia. A że nie jest aż taki shit i cena nieduża więc kupiłem. jutro znowu dam jakąś tarczke tyle że strzele tym Z&S Diabolo Sport co mi dali gratis. Wygląda bdb, kielichy niczym toczone :)

Jeszcze apropo blowa, faktem jest że jest o niebo lepszy niż niejedna norconia germany i pochodne.
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

znajomy ma pistolet desert eagel ale nie na CO2 tylko ten co pompuje sobie powietrze przed strzałem, nie raz nim strzelałem i zawsze jestem pełen podziwu jego mocy w porównianiu z pistoletami na CO2 które jak dla są kiczowate.
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Maniek
Posty: 1225
Rejestracja: 03 lip 2006, 13:39

Post autor: Maniek »

PCA :)

Mniejsze koszta, bo CO2 + śrut to troche jest :hm:
U mnie wychodzi coś koło 3 Jouli.
Awatar użytkownika
KM88
Posty: 1979
Rejestracja: 24 wrz 2006, 9:42
Lokalizacja: Zielona Góra/Wrocław

Post autor: KM88 »

prawie jak ASG strasznie słabo. tylko te ładowanie w PCA jest uciążliwe a CO2 w PCP drogie :) Ale można mieć PCP na pompkę kiedyś widziałem kolesia co miał butle którą sobie pompował pzred zawodami też dobre rozwiązanie :)
"...Mądrością moją jest karabin, i klinga ukochanej szabli..."
H80 Custom Leapers 3-9x32,
HW40,Orlik
Obrazek
Awatar użytkownika
Cyberstrzelec
Posty: 89
Rejestracja: 05 cze 2006, 22:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cyberstrzelec »

Niuniez - nie wierz iwebowi!!! :evil: :evil: :evil: Z pistoletu na co2 można oddać nawet 2 strzały na sekundę, a nie jeden na dwie sekundy. Zapytaj Logana. On strzela PPP z pistolców na co2. Sam równierz strzelałem i wiem co mówię.
H-55 TG (tuning) + Leapers 3-9x40 Mil Dot
Beretta Px4 Storm
ODPOWIEDZ