Obrazek

desert eagle compact (pistol)

ogólne informacje o najpopularniejszych modelach wiatrówek
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
arturio111
Posty: 299
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:37
Lokalizacja: Police

desert eagle compact (pistol)

Post autor: arturio111 »

Witam, zakupiłem coś takiego http://www.allegro.pl/item152221310_pis ... mpact.html jeszcze co prawda nie przyszedł ale jak już przetestuję na pewno dam znać. Wymieniłem Harrego na Slavkę a małżonka i tak nie daje rady jej utrzymać więc to jest kompromis :) Bardzo lubi strzelać więc ja będę walił do tarczek a moja połowica będzie w tym czasie "mordować" puszki. Pistol trafił mi się za śmieszne pieniądze więc zastanawiałem się może z...minutę :) Zresztą nowy też nie jest drogi 185zł z wysłką, może się okaże że to fajna zabawka a nie zawsze jest możliwość spakowania karabinka a pistol zawsze można gdzieś wcisnąć.
gamo pr-45, hw-35, Walther CP-88
Pablo
Posty: 217
Rejestracja: 02 maja 2006, 16:56
Lokalizacja: Okolice Lublina

Post autor: Pablo »

Za te pieniądze chyba warto, ale jedno mnie niepoki, gościu w opisie pisze, że w pistolecie ma zamontowany nabój co2 miałem kiedyś Gamo PT-80 i kiedyś jak zostawiłem pół zasobnika gazu to padły mi zawory, to były dosłownie trzy dni na szczęście był jeszcze na gwarancji i bez pytania mi go naprawili
AA TX200 Mk.3 + Falcon Merlin 10 x 42 T class
Był Hatsan H80 + AGS Sapphire 4 x 40
Awatar użytkownika
arturio111
Posty: 299
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:37
Lokalizacja: Police

Post autor: arturio111 »

Mnie również to zaniepokoiło i w trakcie rozmowy poprosiłem o wyjęcie tego starega naboju z gazem. W razie czego sprzęt jest na gwarancji więc nie ma zgryzu :) Za te pieniądze i tak moim zdaniem się opłaca.
gamo pr-45, hw-35, Walther CP-88
Awatar użytkownika
radecek
-#zasłużony2020
-#zasłużony2020
Posty: 296
Rejestracja: 24 paź 2006, 20:11
Lokalizacja: Poland

Post autor: radecek »

Witam. Byłem posiadaczem takiego pistoletu i mam negatywne zdanie. Kupiłem i szybko po miesiącu sprzedałem za mniejsze pieniądze. Spust bardzo twardy, nieregulowane przyrządy celownicze. Nie ma mowy o celnym strzelaniu przez ten spust( na 10 m sieje po formacie A4). Przy powolnym wciskaniu języka spustowego, trzeba uważać bo może wylecieć kulka przez lufę. Prędkości nie mierzyłem ale przy świetle można zobaczyć jak leci kulka. W instrukcji podane jest, że energia <2 J.
Spust w Hatsanie w porównaniu z Desert to masełko :)
A kupiłem, bo w jednym ze sklepów czytałem opinie użytkowników: same zalety, duża moc, dobra celność. W moim egzemplarzu to się nie sprawdziło
Awatar użytkownika
Dude
Posty: 1248
Rejestracja: 28 kwie 2006, 14:24
Lokalizacja: Gniezno/Poznań
Kontakt:

Post autor: Dude »

radecek pisze:A kupiłem, bo w jednym ze sklepów czytałem opinie użytkowników: same zalety, duża moc, dobra celność. W moim egzemplarzu to się nie sprawdziło
Chyba nawet wiem o jaki sklep chodzi :evil:
Awatar użytkownika
arturio111
Posty: 299
Rejestracja: 20 cze 2006, 22:37
Lokalizacja: Police

Post autor: arturio111 »

No i doszedł sprzęcik, Wszystko się potwierdza (wasze opinie) Pistolet idzie do reklamacji bo padły uszczelnienia (skutek pozostawienia naboju z gazem), spust twardy jak diabli (jak oryginalny spust harrego bez smarowania i z garścią piasku w środku). Na dwadzieścia metrów można sobie powtarzalnie postrzelać....do pięciolitrowej bańki, do puszeczki to już lotto. Generalnie nie polecam. Jak wróci z serwisu to idzie do ludzi. Na szczęście zapłaciłem mało więc raczej mało prawdopodobne żebym na nim stracił.....no chyba że nerwy.
gamo pr-45, hw-35, Walther CP-88
ODPOWIEDZ