Obrazek

hatsan 100s vs hatsan 105 vs norica quick

ogólne informacje o najpopularniejszych modelach wiatrówek
hrabia111
Posty: 6
Rejestracja: 07 gru 2012, 21:18

Post autor: hrabia111 »

oj tam oj tam :)
norica moc ma hatsanowską ,a z tego co czytałem celność ma lepszą od hatsaników z dolnym naciągiem. Mam tylko nadzieję że ten dziwny port nię zacznie szybko szwankować.
PS: Co zrobić z pudełkową noricą żeby jako tako strzelała? Bo moja przygoda z pudełkowym bmk nie była miła :?
Awatar użytkownika
Hiszpan63
Posty: 340
Rejestracja: 01 lip 2009, 9:38
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Hiszpan63 »

hrabia111 pisze:PS: Co zrobić z pudełkową noricą żeby jako tako strzelała?
... nic ... ponieważ pudełkowa Norica strzela jako tako .... :PP

Zacznij chłopie wiecej czytać ze zrozumieniem , a nie oczekuj gotowców na tacy . Jest setki postów , co zrobić z pudełkowym karabinkiem . Tu i na każdym jednym forum strzeleckim ...
Jak Pan Bóg dali to i z kija wypali...
Mpp HP-01 "Gnom"
darecki19801
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2012, 13:41
Lokalizacja: olsztyn

Post autor: darecki19801 »

Mili państwo. Zapewne moje zdanie w tym temacie nie zostanie poważnie potraktowane. Mimo wszystko pozwolę sobie na to by podzielić się swoimi spostrzeżeniami odnośnie poruszonego tematu. Jakiś czas temu miałem podobny dylemat moralno-finansowy pomiędzy TORPEDO 105x a modelem 125 STG. Zdecydowałem się na naciąg dolny. Do dnia dzisiejszego z mojej lufy kalibru 4,5 mm wyleciało prawie 6 tysięcy sztuk śrutu i jak narazie nie narzekam, mimo że karabinek kopie w ramie jak wściekła koza :) Pierwszą czynnością którą zrobiłem po zakupie to demontaż sprężyny, profilaktyczne czyszczonko z resztek metalu które mogły się znajdować wewnątrz karabinka i oczywiście smarowanko molibdenowym. Po nowym roku mam w planie zakup celownika optycznego z montażem jednoczęściowym i myślę że w cenie pięciu stówek znajdę coś miłego, a teraz poproszę szanownych użytkowników o pomoc w zakresie celowników optycznych. Myślę że dobrym rozwiązaniem będzie LEAPPERS. Pomożecie :?:
K.O.M.A.N.D.O.S
darecki19801
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2012, 13:41
Lokalizacja: olsztyn

Post autor: darecki19801 »

Dzięki Dany108 za ukierunkowanie :) ;) Mam nadzieję że moja ortografia nie bije zbytnio po oczach. Pozdrowionka
K.O.M.A.N.D.O.S
ODPOWIEDZ