Obrazek

UMAREX FUSION CO2, 4.5 mm

ogólne informacje o najpopularniejszych modelach wiatrówek
ODPOWIEDZ
pacyfik26
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2017, 19:05

UMAREX FUSION CO2, 4.5 mm

Post autor: pacyfik26 »

W NIEWIELKIM STOPNIU ZMIENIŁEM OPIS

Witam od dwóch miesięcy posiadam wiatrówkę umarex fusion na co2 4.5 mm , i to moja pierwsza wiatrówka :D i jakże się z niej cieszę :D po przeczytaniu wypowiedzi na forum, na temat różnych wiatrówek chyba za bardzo nie mam się czym cieszyć :D :D bo pewnie za tą cenę 800 zł mogłem kupić coś bardziej celnego albo ogulnie lepszego. strzelam z tego na odległość 45 metrów (mierzone metrem) do tarczy o wym 14x14 cm i skupienie jest różne, ogólnie mówiąc śrut sieje po całej tarczy trudno jest trafić w ten sam punkt, z 45 metrów śrut zawsze trafia w tarcze, można się w końcu wstrzelić w okolice 8 (środek celownika musi być ustawiony nad punkt w który chce trafić jakieś 5 cm, strzelam z pozycji siedzącej podpartej). Na odległość 65 metrów strzelam do pudełka od pizzy :D wymiary pudełka 36x36 cm środek celownika musi być uniesiony jakieś 30-40 cm nad punkt w który się celuje na pudełku żeby trafić na boki też są odchylenia tak na oko do 35 cm. Wiadomo że im bliżej tym skupienie lepsze i łatwiej trafić tylko ja lubię takie dalekie strzały. Dwa naboje co2 wystarczają na okolo 60 strzałów z tym że te ostatnie 15 to są już słabe ( ale starzelając z 10 metrów resztkami co2 śrut wbiją się prawie cały w deskę). Używam śrutu jsb exact diabolo 4.5 mm i chyba on jest jednym z lepszych śrutów które zachowują prawidłowy tor lotu, luneta to delta optical 3-9x40 . Kupiłem to w militaria.pl i szkoda tylko że na ich stronie pisze że wyprodukowano w Niemczech, a na karabinku made in china :devil2: ( militaria nie oferują już tej wiatrówki). Jak na razie wystrzelilem ok 1500 sztuk śrutu, może się ta wiatrówka nie rozleci za szybko. No opis dałem taki jak umiałem, może mało profesjonalny ale za to od serca :D .

Poza tym to spodobał mi się hatsan pcp coś z AT44 pomijająć już fakt że trzeba go poporawiać żeby był jeszcze lepszy, to bardziej się boje w którym sklepie go kupić ale narazie tylko się zastanawiam nad tym
Ostatnio zmieniony 24 mar 2017, 12:50 przez pacyfik26, łącznie zmieniany 7 razy.
pacyfik26
Posty: 2
Rejestracja: 13 mar 2017, 19:05

Re: UMAREX

Post autor: pacyfik26 »

dodaje fotki :hihi: tylko dwie bo dwie pozostałe jakoś nie chcą się dodać :/
P1000203.jpg
ta mniejsza luneta była razem z wiatrówką przy kupnie tą większą kupiłem osobno to delta optical 3-9x40
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ODPOWIEDZ