Obrazek

Poszukiwany naprawiacz

Targowisko rzeczy różnych.
ODPOWIEDZ
loczek_ce
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2018, 21:42

Poszukiwany naprawiacz

Post autor: loczek_ce »

Witam posiadam takie cudo Colt Special Combat kupiłem go używanego ale niestety krótko się nim nacieszyłem. Mam usterkę taką że wypadła sprężynka od spustu, pistolet strzela ale tylko w dół lub w pionie, oraz przycina się czasami magazynek. Potrzebuję kogoś kto to naprawi najlepiej z Białegostoku lub okolic ale też nie ma problemu z przesłaniem tego do kogoś. Może macie kogoś do polecenia?
loczek_ce
Posty: 2
Rejestracja: 11 kwie 2018, 21:42

Re: Poszukiwany naprawiacz

Post autor: loczek_ce »

Znalazłem już wysyłam do serwisu wiatrowego.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poszukiwany naprawiacz

Post autor: Qbuś »

:up:
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
daleks
-#nowy
-#nowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 lip 2018, 16:30

Re: Poszukiwany naprawiacz

Post autor: daleks »

Witam.
W moim colcie pękła sprężyna spustu i nigdzie nie mogę takiej znaleźć. Pisałeś że znalazłeś kogoś kto naprawia repliki. Jeśli możesz jakoś pomóc to będę wdzięczny.
Pozdrawiam
Aleks
Awatar użytkownika
kamazek
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
szpecjalista od GPK Zasłużony 2021
Posty: 3162
Rejestracja: 10 sie 2016, 7:28
Lokalizacja: Wrocław

Re: Poszukiwany naprawiacz

Post autor: kamazek »

loczek_ce pisze: 13 kwie 2018, 14:44 Znalazłem już wysyłam do serwisu wiatrowego.
daleks,ręce opadają :sciana: , czy to tak trudno wpisać w Google frazę "serwis wiatrowy" albo np."naprawa wiatrówek"
Może jednak nie naprawiaj tego colta, bo na bank zrobisz sobie lub komuś nim krzywdę :nie:
----------------------------------------------
LaOs Wrocław zaprasza :spoko:

Moje zabawki ASG :)
ODPOWIEDZ