Obrazek

OSTRZEŻENIE !!!

Targowisko rzeczy różnych.
ODPOWIEDZ
janusz22551

OSTRZEŻENIE !!!

Post autor: janusz22551 »

"Na forum-bron.pl nadal grasuje oszust. Tym razem pod nickiem michu27. Do wyłudzeń używa tego samego nr konta co poprzednio: 35 1140 2004 0000 3802 7563 2698"
Mi próbował wcisnąć BMK40 w bardzo dobrym stanie :hm: Gdy poprosiłem o zdjęcia, wysłał mi na maila fotki, z tematu naszego forum viewtopic.php?t=2535 więc tu też pewnie zagląda. Ostrożności koledzy! ;)
intro
Posty: 6
Rejestracja: 06 mar 2017, 7:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: OSTRZEŻENIE !!!

Post autor: intro »

Pewnie linkowanie na zewnątrz jest niedozwolone, ale wrzućcie sobie ten nr konta do googla, wyskakuje jeszcze post z forum-bron. Gdzi eindziej piszą, że gość jest "znany" w internetach np. z wałków na alledrogo.

Orientował się ktoś może czy jest szansa skutecznie zgłosić temat jako przestępstwo internetowe? Teraz coraz częściej nie olewają takich tematów, może udało by się go capnąć w końcu.
Awatar użytkownika
Qbuś
-#zasłużony2020-21s
-#zasłużony2020-21s
Posty: 6430
Rejestracja: 28 paź 2007, 15:37
Lokalizacja: Wrocław

Re: OSTRZEŻENIE !!!

Post autor: Qbuś »

Na forum "forum-bron" napisali w lutym, że sprawę oszusta zgłosili do prokuratury.
Czas na małe "conieco" :D .(Już nie mam Hatsana :( ) Ale mam hulajnogę na prunt, "UZI", strzelbę taką jak Kamazek i spaliłem Roberta J chinkę "Magnum" Obrazek ! ⚡ 🇺🇦
maksiu432
Posty: 5
Rejestracja: 02 lis 2016, 15:34

Re: OSTRZEŻENIE !!!

Post autor: maksiu432 »

Ciekawie czy coś z tym zrobią przecież jesli jest numer konta to typ jest do złapania z łatwością chyba że jego działania są tylko po to żeby kogoś wkopać.
Jeszcze raz zobaczę reklamy w podpisie to usunę ci konto - Mamut.
Awatar użytkownika
Gudyn
Posty: 363
Rejestracja: 31 gru 2013, 12:57
Lokalizacja: Strzelce Kraj.

Re: OSTRZEŻENIE !!!

Post autor: Gudyn »

Ja dzisiaj chciałem kupić Makarova, znalazłem ofertę na OLX i zacząłem nieco zbijać cenę, prosić o fotki. Nagle, na koniec typ napisał, że sprzeda mi za mniejszą kwotę, ale muszę koniecznie przyjechać do Warszawy, bo "wam bliżej i szybciej". Wcześniej jeszcze, na początku poinformowałem go, że interesuje mnie zakup wysyłkowy, bo mam 500 km do niego i chciał z początku od razu wysłać pocztą, zanim jeszcze ustaliliśmy cenę :zdziwko: Ale później zaczął się upierać na przyjazd. Wyjaśniłem jak chłop krowie na rowie, że dla mnie jechać taki kawał drogi do Wawki nie ma najmniejszego sensu, że za koszt wyjazdu, straconego czasu to lepiej mi kupić nową, ale typ swoje, jak przyjadę to mi puści taniej. Do tego gadał jakoś dziwnie, jakby nie po polsku do końca. Odpuściłem temat, bo to jakieś podejrzane... :?
Somewhere in the Zone hunting for bloodsuckers...
Powiedziałem "wejdź", nie stój tam.
janek963
Posty: 7
Rejestracja: 16 mar 2017, 14:37

Re: OSTRZEŻENIE !!!

Post autor: janek963 »

Dobrze zrobiłeś jeszcze byś wpadł w jakieś tarapaty :/
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2017, 8:46 przez janek963, łącznie zmieniany 2 razy.
kejkej
Posty: 25
Rejestracja: 22 sty 2017, 21:44

Re: OSTRZEŻENIE !!!

Post autor: kejkej »

Może ten Makarow to nie była wiatrówka. :D
Awatar użytkownika
Puchmen1
-#zasłużony2021
-#zasłużony2021
Posty: 54
Rejestracja: 27 lut 2018, 7:52
Lokalizacja: Tarnów

Re: OSTRZEŻENIE !!!

Post autor: Puchmen1 »

Cześć chłopcy tutaj również ogłoszenie nie za bardzo,rozmowa jak z dzieckiem przebiegała gość coś kombinuje, nie polecam.
https://www.olx.pl/oferta/weihrauch-hw- ... 27c79c96ba
Hatsan 55S zbałamucony troszeczkę.
Walther LGU , Hawke 4-12X40 AO
Awatar użytkownika
Puchmen1
-#zasłużony2021
-#zasłużony2021
Posty: 54
Rejestracja: 27 lut 2018, 7:52
Lokalizacja: Tarnów

Re: OSTRZEŻENIE !!!

Post autor: Puchmen1 »

Mogę skopiować część rozmowy z olx , ale lepiej nie bo poziom co najmniej dziecka.
Hatsan 55S zbałamucony troszeczkę.
Walther LGU , Hawke 4-12X40 AO
ODPOWIEDZ