Obrazek

śrut diabolo professional 4,5mm

Czyli to, co najważniejsze obok wiatrówki.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
crash85
Posty: 235
Rejestracja: 02 lut 2011, 18:54
Lokalizacja: Chełm

śrut diabolo professional 4,5mm

Post autor: crash85 »

Witam kolegów. Znalazłem taki oto śrut jak na załączonym obrazku. Ciekaw jestem czy ktoś już może go używał? Z jakim skutkiem i na jakich dystansach,i z jakiego sprzętu?
jutro zrobie jakieś fotki makro tego śrutu. Wstępnie śrut wydaje siebyć czysty jak H&N,nie brudzi paluchów. Kieliszki nie są idealne ale widziałem o wiele gorsze nawet w exact'ie. Główka śrutu całkiem,całkiem, bardzo zaokrąglona, troszke przypomina domeda,jak nie będzie dmuchało mocno z sobote to zrobie jakiś teścik na 10 i ok 30m,o ile wejde na dzialke po zeldze :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ZORAKI HP-01 ULTRA 5,5 + PROCA NA KAMIENIE
Awatar użytkownika
foxrysza
-#prezes
-#prezes
Posty: 3313
Rejestracja: 22 lip 2006, 12:16
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: foxrysza »

"0,7 gram" taki ciężkawy trochu.
Radość w naszych dziecięcych oczach jest najważniejszą cnotą hobby.
Awatar użytkownika
crash85
Posty: 235
Rejestracja: 02 lut 2011, 18:54
Lokalizacja: Chełm

Post autor: crash85 »

Śrucik wygląda tak jak na zdjęciach. W sumie całkiem nieźle. Śrut wchodzi z delikatnym oporem, ale dużo lżej niż domed czy nawet pointed.
Tarczke strzeliłem z 10m w naprawde ciemnym pomieszczeniu,ledwo widziałem przez lupke środek tarczy ale i tak starałem się celować w biały punkt centralny,jak pykne coś w świetle dziennym to mysle ze będzie o wiele lepiej.

Biorąc pod uwagę że masę ma podobną do domeda (domed ok 0,68g a ten profesional ok 0,7g - biorąc dane producenta) i to że ten zdecydowanie lepiej wchodzi w lufke, to też i lżej przez nią przelatuje to napewno energie będzie miał większa niż domed- oczywiscie w mojej lufie. Podejrzewam że ten będzie stabilniej mi latał jak domed - ten cięższy oczywiście.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
ZORAKI HP-01 ULTRA 5,5 + PROCA NA KAMIENIE
Awatar użytkownika
Cortez
-#e-hft1
-#e-hft1
Posty: 2534
Rejestracja: 11 lut 2008, 11:23
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Cortez »

Z tego, co pokazałeś na zdjęciu - to kielich 4 i 5 to masakra.... :zdziwko: Wywalam dużo lepsze Exacty.
Daystate Merlyn S + Nitrex 3-9x42/SS 10x42
ODPOWIEDZ