Obrazek

Śrut Predator 4,5 mm

Czyli to, co najważniejsze obok wiatrówki.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
noktrum
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2006, 22:14
Lokalizacja: Warszawa

Śrut Predator 4,5 mm

Post autor: noktrum »

ΛNiby ten śrut miał być super przebijający (sprzedawca mydlił), więc wziąłem próbkę 1 sztukę.
Zwykły exact 4.51mm przebija blachodachówkę (zapas w mojej piwnicy), natomiast to coś, ten niby drapieżnik jest wielkim szitem! nie polecam! Zerknijcie na skany co się z nim dzieje.
Obrazek
Obrazek
jak widać, ten polimerowy czybek (szpic jak kto woli) jest zwykłym utwardzonym plastikiem!!!
Nie jest wart takiej kasyΩ
Hatsan 85 STG, prowadnica i sprężyna oteva.
Davidoff
Posty: 11
Rejestracja: 09 sie 2006, 12:22
Lokalizacja: Libiąż

Post autor: Davidoff »

a powiedz no mi Kolego co się pozmieniało w 85 - tce w porównaniu do innych modeli tureckiego rzemiosła ?

Jakieś zmiany konstrukcyjne zaszły ? jestes "więcej stali czy nadal ta sama ilość plastyku...???"

pozdrawiam

Davidoff

PS> Właśnie czekam na prdzesyłka z VMAX`a

jak z celnością ?
HATSAN 85 STG 4,5
Awatar użytkownika
noktrum
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2006, 22:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: noktrum »

Davidoff pisze:a powiedz no mi Kolego co się pozmieniało w 85 - tce w porównaniu do innych modeli tureckiego rzemiosła ?

Jakieś zmiany konstrukcyjne zaszły ? jestes "więcej stali czy nadal ta sama ilość plastyku...???"

pozdrawiam

Davidoff

PS> Właśnie czekam na prdzesyłka z VMAX`a

jak z celnością ?

Plastik nadal jest, nie licząc ołowianej podkładki i plastikowej podkładki pod sprężyną, która jest jakby troszkę spiłowana. Co do celności to z otwartych trafiałem w puszkę z odległości 25-30m, z optyki trafiam z 35-40m do puszki w napis "ty...e". Myślę więc że nie jest tak źle, na odległość 80m upadek exacta jest duży ok 12-15 cm, ale to ok 80m :)
Zerkinj na 2 strone
Hatsan 85 STG, prowadnica i sprężyna oteva.
drozdzu
Posty: 1100
Rejestracja: 26 maja 2006, 7:50
Lokalizacja: okolice Świdnicy

Post autor: drozdzu »

noktrum powaga masz takie wyniki??? kurde to chyba nie jest typowe dla zwykłego hatsana :szok: no po tym poscie ( i innym w innym temacie) waga lekutko drgneła ma korzysc hatsana 85 :okok:
Hw90 5,5 + dm60 + DOT 4-16x42 AO i fajny tłumiczek od Hogana
Awatar użytkownika
noktrum
Posty: 84
Rejestracja: 10 cze 2006, 22:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: noktrum »

Jak mamusie kocham, nie mam powodu by ściemniać. Jest naprawdę celny (mój egzm na pewno)
Hatsan 85 STG, prowadnica i sprężyna oteva.
ODPOWIEDZ